Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Veronika (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Našli jsme dnes hřiby. Asi kováře, poslala jsem fotky Liborovi, tak jestli mi je potvrdí. Vyrostly v aleji před kostelem, krásný 4 hřiby

Terka (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

To jsi mně naladila, ale u nás nerostou tak brzo, jsme skoro v horách

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 17:05)

Krása, o víkendu to zkusím taky, tady na Orlicku rostou větsinou později .Pošli mi foto na [email protected]

Hejtr (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

"To je velká pravda. Díky doporučení Lally hsem se obrátila na Libora a on mi neskutečně pomohl, ale kdybych měla sama hledat mezi těmi dobrými a špatnými tak to je loterie".........toto napsala Majka. Je mi divné, že neví pravdu, protože tady několikrát děkovala Lalle, že jí pomohla s tím, aby své trápení sem nepsala. O tom, že by jí doporučila Libora nepadlo ani slůvko. Až nyní, když ....

Hejtr (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

...když někdo napsal, že se vlastně nedá zjistit kvalita věštce. Tak, protože se to musí, přiběhla Majka a napsala ten nesmysl. A Markéta to potvrdila. Lalla prý doporučila. Pak se ozvala Pavla, že to tak nebylo, a má pravdu. Na to ji začali urážet Liborovi lidi, protože měla pravdu. Teď už to všichni vědí. Když zjistili, že lžou a Pavla má pravdu, začali sem dávat citáty. Hlavně mlžit, vypustit dým. Už to tady bylo několikrát, rychle vypustit mlhu. Ať Pavla se svou pravdou zmizí. Nepovedlo se. Normální lidi si budou pamatovat, že jste lháři a to hejtění si zasloužíte. Lallu mám rád, o Liborovi si myslím, že sem píše i za jiné, tak tam mám trochu problém. Ale jinak ok, nic zásadního proti němu nemám. Zdarec

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Jak se mění společnost, mění se kvalita slušnosti diskuzí. Nejen tady

Hejtr (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Mám ti zkopírovat pár Liborových příspěvků jako Klára?

Miro (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Nová obrana....ja nejsem hejtr, ty jsi větší:))))))

Hejtr (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Já jsem větší hejtr. Protože slušně diskutuji tady. I když mi to jednou ujelo.

Jitka (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Když někdo napíše něco s čím soudním,ráda to vyzdvihnu. Třeba Zdena dnes zazářila tou analýzou hejtrů ale to přece neznamená,ze6 ta osoba musí být zákonitě zhejtována. Proč? Hejtrům nejde o nic jiného než škodit za každou cenu. A k Majce to bylo velmi necitlivé K Lalle a Liborovi, to ani nemluvím. To už je tradice

Hejtr (Út, 10. 5. 2022 - 16:05)

Že Majce zemřelo dítě, tak se jí nesmí napsat, že lhala? Ač vědomě či nevědomě? Tak to je skoro stejný jako v politice. Babiš zaměstnává lidi, tak musíme mlčet. Jděte do háje.

Jája (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Elka jsou ozdobou diskuze, a to jak jste srovnali Majku kvůli pseudopravdě je děs a hrůza

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

nedá ti to a musíš znovu vyzdvihnout, že Majka zalhala ?Ať vědomě nebo ne

Zdena (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Dekuji za ohlasy na analýzu hejtrů, všimli jste si,ze L + L neútočí a jsou v komentáři slušní, pouze se brání útokům jiných....

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Libor často slušný nebyl

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Nebuď hejtr, buď milá. A přestaň vyzdvihovat L+L, pak to odnesou

nona (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

A proč by nevyzdvihla, když své vyzdvihnutí zargumentovala?

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

obecně řečeno. Normální diskuse hejtrům nevadí, vyzdvihování vadí. Jestli jsi nepochopila o čem vlastně včerejší diskuse byla, rád ti to vysvětlím

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 15:05)

No a? Víš, že je každýmu jedno co hejrům vadí a co ne? Já budu Nonu vždycky vyzdvihovat za to co píše třeba dnes. Na tobě nic k vyzdvihování není

☮✌ dřevěnej (Út, 10. 5. 2022 - 15:05)

Tak právě takovou informaci potřebuji, abych lépe mohl pochopit duši hejtrů. Chápat jejich motivaci k hejtování, protože mi to chybí.

Reklama

Přidat komentář