Reklama

Anální sex

Jarda (St, 18. 5. 2016 - 12:05)

Fialový hnus.Muslimáci to...Proč? Nikdo tě k nim nezve. A navíc nám tím ubývá konkurence :-)

... (St, 18. 5. 2016 - 11:05)

Ahoj,jsem gay a je mi 30...Fialový hnus.Muslimáci to dělají dobře, na věž a potom dolů.Slyším slovo teplouš a mám zimomravky...

S. (St, 18. 5. 2016 - 08:05)

Ahoj,jsem gay a je mi 30 let.Hledám dva ohleduplné a férové kluky a nebo i klidně starší muže.Jeden by mě zezadu souložil,a druhému bych si přál současně kouřit.Jsem výhradně pasivní a proto by výměna rolí nepřipadala v úvahu.Kdo by měl zájem,at' se ozve,může být i sám,nebo si přibrat kamaráda,obojí je vítáno.Jsem plnoštíhlé postavy.Nejlépe z MS kraje,ale pokud by chtěl dojet z trochu větší dálky,tak je zván.V případě zájmu bych sem umístil svoje kontaktní údaje.Pouze vážný zájem,o vtipálky nestojím.

:-) (Ne, 17. 4. 2016 - 21:04)

Myslim, že praxe v mrdání...Tak to se máš Honzo, vlastně ti je fuk koho do postele nacpeš. Chlap stačí..

Honza (Ne, 17. 4. 2016 - 20:04)

Na anální sex musíte být...Myslim, že praxe v mrdání do kundy neni nutná. Klidně se muže přejít rovnou na anální sex.

Marek (So, 16. 4. 2016 - 07:04)

Můj dodnes nejintimnější...Můj dodnes nejintimnější zážitek je pohlazení holky na skle monitoru :-)

Samohanák (So, 16. 4. 2016 - 00:04)

Můj dodnes nejintimnější zážitek je pusa na vlastní péro!

Karel (Pá, 15. 4. 2016 - 16:04)

Na anální sex musíte být už zkušenní mrdáči!
Ne začátečníci a laici !!!!!!

33 (Pá, 15. 4. 2016 - 16:04)

Tak tomu říkám rajc :-)

Frank (Čt, 14. 4. 2016 - 11:04)

Já 33 a anální sex neznámMůj dodnes nejintimnější zážitek s holkou je pusa na tvář :-D

Ondra (Čt, 14. 4. 2016 - 11:04)

Já 33 a anální sex neznám

Aswa (So, 9. 4. 2016 - 06:04)

No a protože já nejsem z...To je jako kdyby se te chlap pri seznamovani zeptal jestli sis v predchozim vztahu nechavala prcinu vystrikavat.Nebo vystrikavat pusu.Taky by ti mohl rict fuj ze ti tam do ty prciny po nem nic strkat nebude.To samy se s tebou cucat.Predstava ze se ti byvalej semenil do pusy a ja ti tam pak strkam jazyk je taky hrozna.Takze se vzpamatuj.Pokud mam peknou babu s peknou figurou a zadkem,tak ji proste vojet musim.Pokud mi prdel nepujci ani nepolyka,hledam co mi chybi jinde.

Aswa (So, 9. 4. 2016 - 06:04)

No a protože já nejsem z...To je jako kdyby se te chlap pri seznamovani zeptal jestli sis v predchozim vztahu nechavala prcinu vystrikavat.Nebo vystrikavat pusu.Taky by ti mohl rict fuj ze ti tam do ty prciny po nem nic strkat nebude.To samy se s tebou cucat.Predstava ze se ti byvalej semenil do pusy a ja ti tam pak strkam jazyk je taky hrozna.Takze se vzpamatuj.Pokud mam peknou babu s peknou figurou a zadkem,tak ji proste vojet musim.Pokud mi prdel nepujci ani nepolyka,hledam co mi chybi jinde.

Aswa (So, 9. 4. 2016 - 06:04)

No a protože já nejsem z...To je jako kdyby se te chlap pri seznamovani zeptal jestli sis v predchozim vztahu nechavala prcinu vystrikavat.Nebo vystrikavat pusu.Taky by ti mohl rict fuj ze ti tam do ty prciny po nem nic strkat nebude.To samy se s tebou cucat.Predstava ze se ti byvalej semenil do pusy a ja ti tam pak strkam jazyk je taky hrozna.Takze se vzpamatuj.Pokud mam peknou babu s peknou figurou a zadkem,tak ji proste vojet musim.Pokud mi prdel nepujci ani nepolyka,hledam co mi chybi jinde.

(Pá, 8. 4. 2016 - 16:04)

jaký hřích. V zemích...No a protože já nejsem z Latinské Ameriky, vdávání mně nebere, navíc žiji běžně moderně, nepotřebuji řitní otvor používat k sexu. Ať si každý dělá jak chce, ale mně se to hodně ekluje.Výkal zůstane výkalem, to fakt nemusím. Zavést řeč u nového přítele na erotiku a opatrně, aby nic nepoznal zjistit, jesli měl někdy anální sex. No a pokud ano, může hledat jinde. Miluji orální sex a s chlapem co to strká jiným do zadku orál mít opravdu nebudu:-)

kkkkk (Pá, 8. 4. 2016 - 15:04)

Sodoma Gomora, Vy prasata......Debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sodoma,Gomora, (Pá, 8. 4. 2016 - 13:04)

jaký hřích. V zemích Latinské Ameriky, silně katolicky disponovaných je anální styk mezi mužem a ženou naprosto běžná praktika. Pokud se chce dívka vdávat, jako panna, jinou možnost si užít předmanželského sexu ani nemá.Brazilie v některých velkých městech je análem přímo posedlá. A že to při velikosti tamních, mouřenínských klacků, není žádná sranda.

jituš (Čt, 7. 4. 2016 - 20:04)

No ono když je chlap přivázanej tak mu ani nic jinýho nezbývá než trpět takovej jeden malej kolíček v prcce :-)
Moc ráda ho pak sleduji :-)

Fredy (Čt, 7. 4. 2016 - 18:04)

Před rokem jsem si nabrnkl vdanou celkem krásnou 54 letou ženu....manžel ji už nešuká 10 let....nikdy to nedělala do análku...se mnou poprvé, moc nesouhlasila ALE PAK POVOLILA..
světe div se měla orgasmy jak ve snu !!! Já také jsem se udělal.....nádhera....chtěla pak ještě!!!

Kvetinka (Čt, 7. 4. 2016 - 07:04)

Cau jsem gay kluk Kvetinka a v Brne a JM KRAJI hledam kluky 20az 65 kteri me protahnou zadecek tel 737038673 sms me je 30 let :-)

Reklama

Přidat komentář