Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Pavel (So, 11. 6. 2022 - 14:06)

Moc rád po výstřiku, své sperma olizuji nebo vypiju že sklenice.
Nenašla by se tady sympaťačka které se toto líbí?
Jsem 48 lety 178 sportovní postavy.
Ostravsko a okolí.
[email protected]

Návštěvník (So, 28. 5. 2022 - 09:05)

nejaka na nudes nebo chces jenom kouknout?ukazu ...snap ; ronan_232

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 20:05)

Však on už se Hospodin na ty vaše incesty a jiné bakchanálie nebude dlouho dívat! Pravím vám: všeho dočasu. Pánbůh navěky.

eda (Ne, 8. 5. 2022 - 08:05)

Stalo se mi že když jsem si honil macka v křesle u PC a začal jsem stříkat že jsem to špatně usměrnil a místo na břicho mi první dávka semene přistála na obličeji a jak jsem u toho hekal s otevřenou pusou tak druhá dávka semene mi nečekaně vlétla až do úst. Hodně mě to vzalo a teď si na obličej a do úst stříkám semeno pořád a příjemné pocity z honění a mého orgasmu jsou tím o level výše.

Tomáš (St, 4. 5. 2022 - 10:05)

Sperma mě strašně bere a láká mě lizat vystrikanou kundicku , samozřejmě jako skoro kazdeho po vystriku tak chut prejde a uz se mi do toho nechce. Pred par dny me ale moje přítelkyně sukala do zadecku umelakem, ja mel nasazeny kondom a vse co ze me vyteklo jsem ji pak nalil na kundicku a s chutí všechno slizal. Bylo to opravdu vzrusujici, hned potom jsem se do i udelal a nadrzenost a chut byla pryc. Jedina moznost je aby ji vystrikal nekdo jiny.

Radovan (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

Chce se mi někdo udělat do pusy?já 42,Brno vyvolený.jen SMS 728609032

Panic (Čt, 21. 4. 2022 - 09:04)

Občas si při honění péra těsně před vyvrcholením představuji tu slast nastříkat semeno ženě na obličej a do pusy až tak ži si sám pak nastříkám semeno na obličej a pusy a je to super. Stříkám hodně že to někdy lítá až na zeď za postelí.

Návštěvník (Pá, 22. 4. 2022 - 17:04)

Stává se že když ho vytáhnu z kundy mojí starý a začnu stříkat mrdku a ona uhne hlavou tak to taky pěkně párkrát zamlaská o pelest postele. Zbytek semene pak jede od krku, přes kozy , břucho až po tu její chlupatou píču. Často mi pak říká že mám plné koule jak obecní býk.

Honza (Čt, 21. 4. 2022 - 20:04)

Taky mám všude po bytě nastříkáno. Mám dva dobré kamarády. Používáme k tomu péřové bundy a bomber bundy, ty se válí všude po zemi, na sedačce a v posteli a k tomu roztrhané džíny a džínové bundy, ty si navzájem trháme. Když přijdou holky, tak se vše teprve rozjede. Teče víno a šampaňské a nejradši používám červené víno, když je některá z holek v bílém. Všude to jistí ty poházené péřovky. Holky vědí, že v tom co měli na sobě neodejdou, skončí to potrhané při sexu. Holky krásně do těch bund tečou a stříkají. Když jsou už orvané do naha, tak si některou z bund vezmou na sebe a to se začne blbnout se šlehačkou, medem, jogurtama a kdo co popadne a souloží se dál včetne pissu, kdo by chodil na záchod. To už jsme tak opilí, že nám je vše jedno a nakonec utahaní usneme. Jak se probouzíme, začneme znova souložit a při tom čůráme, protože fakt potřebujeme, ale potřebujeme i souložit, tak se se záchodem nezdržujeme. Uklízení té spouště je masakr a pračka se nezastaví, stejně jako mop.

Tvoje mama (So, 7. 5. 2022 - 15:05)

Hovada

Návštěvník (Út, 12. 4. 2022 - 17:04)

Mě by nevadilo masturbovat někomu penis, musel by být voňavý i žalud bych si dal do pusy a nastříkal semeno do pusy, ale musel by vonět jako žena a kůži hladkou jako žena a žadný chlupy

Pavel (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Já si taky občas stříknu sperma do pusy, nebo jen tak z ruky ochutnam

Já si taky občas stříknu sperma do pusy, nebo jen tak z ruky ochutnam...Nenašla by se tady štíhlá žena se stejnou zálibou. Jsem 48/178 /80 sympatický, nekuřák z OV. [email protected]

Já si ho ráno honim do jogurtu je to fajn snídaně ...Nenašla by se tady štíhlá žena se stejnou zálibou. Jsem 48/178 /80 sympatický, kuřák z OV. [email protected]

Tomáš (Ne, 3. 4. 2022 - 14:04)

Já mám strašně rád sperma mojeho mladšího bráchy.

franta z loun (Po, 4. 4. 2022 - 17:04)

Mam rad mrdku. Zavolejte 724049392

Lenka (Ne, 3. 4. 2022 - 08:04)

Taky si nechám semeno nastříkat do pusy a na obličej a pak si to rozetřu po obličeji jako masku a zbytek spolknu , chutná mi jak po banánu.

Návštěvník (Po, 14. 3. 2022 - 10:03)

Manželka to zkusila jenom jednou, ale té to nechutnalo. Po souloži sememeno vždy olizuji z jejího těla. To se jí moc líbí a směje se, protože jí lechtám. Při masturbaci si ejakulaát nastříkám do dlaně a olížu ho. Mě chutná. Je to produkt z mého těla, moje vlastní mňamka. Někdy se ale zastydím, protože jako kanibal, jím vlastní děti.

Argus (Ne, 6. 2. 2022 - 16:02)

Je to normální ale vysátí ze šťavnaté mušličky je super.

Radovan (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Chtěl bych ochutnat,své semeno.jak na to?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Bez nějakých zvláštních poloh. Nastříkej semeno do sklenky, nebo hrnečku a pak ho vypiješ. Nebo do dlaně a slížeš. Nic složitého.

meltepeee (Út, 14. 9. 2021 - 08:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Reklama

Přidat komentář