Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Tomáš (Ne, 3. 4. 2022 - 14:04)

Já mám strašně rád sperma mojeho mladšího bráchy.

franta z loun (Po, 4. 4. 2022 - 17:04)

Mam rad mrdku. Zavolejte 724049392

Lenka (Ne, 3. 4. 2022 - 08:04)

Taky si nechám semeno nastříkat do pusy a na obličej a pak si to rozetřu po obličeji jako masku a zbytek spolknu , chutná mi jak po banánu.

Návštěvník (Po, 14. 3. 2022 - 10:03)

Manželka to zkusila jenom jednou, ale té to nechutnalo. Po souloži sememeno vždy olizuji z jejího těla. To se jí moc líbí a směje se, protože jí lechtám. Při masturbaci si ejakulaát nastříkám do dlaně a olížu ho. Mě chutná. Je to produkt z mého těla, moje vlastní mňamka. Někdy se ale zastydím, protože jako kanibal, jím vlastní děti.

Argus (Ne, 6. 2. 2022 - 16:02)

Je to normální ale vysátí ze šťavnaté mušličky je super.

Radovan (Ne, 28. 11. 2021 - 17:11)

Chtěl bych ochutnat,své semeno.jak na to?

Návštěvník (Ne, 28. 11. 2021 - 19:11)

Bez nějakých zvláštních poloh. Nastříkej semeno do sklenky, nebo hrnečku a pak ho vypiješ. Nebo do dlaně a slížeš. Nic složitého.

meltepeee (Út, 14. 9. 2021 - 08:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 17:09)

Je mi dvanact a uz dlouho se snazim o ochutnani senena ale zadne jsem nemnel,dokazu se ohnout tak ze si olizuju zalud,vzdy jsem mnel takove krasne krece v podbrisku ale nic z toho az dnes rano,prisli ty krece a ja citil jak neco jde a potom jsem si nastrikal do pusi,dlouho jsem to nepolkl protoze jsem si to chtel vychutnat,je to neco uzasneho,a kdyz jsem prisel ze skoly tak zase a to uz je super,takove hustejsi a bile a skvele to chutna,miluju svoje telo.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 13:09)

Když mi začalo vytékat sperma, tak jsem si to pustil do dlaně a olizoval. Později jsem hodně stříkal, tak jsem si to v sedě cákal do úst.

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 21:09)

já jsem zkusil ochutnat svoje semeno asi ve třinácti a docela mi to chutnalo potom jsem zkusil bráchovo a to mi chutnalo víc a dopadlo to tak že jsme si je začaly navzájem kouřit , to trvalo asi dva roky .

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Jj, není nad 69.

Jana (Čt, 2. 9. 2021 - 18:09)

Musí to pak slízat, jinak dostane výprask!

Default User Image
Michal (Pá, 15. 9. 2023 - 18:09)

Takový dominantní královny miluju 😊

Slízat semeno z vaší kundičky a poté ještě dostat výprask .. 😍 Takových benefitů... 

Sprrmin (St, 11. 8. 2021 - 23:08)

Já ho taky miluju,chutná mi a voní božský,ani kapka nazmar,ženský si taky olizují prsty z kundy ne.

Ne,ne (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Polykání vlastního sperma je z dlouhodobého hlediska velmi riziková záležitost i pokud je dotyčný zdravý... Jsou tam hormony a ty naruší rovnováhu a pak přijde disbalance a z ní plynoucí sociální problémy, psychické problémy. Je to jako brázda steroidy. Za mne velmi nebezpečné. Můj neodborný názor.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 11:07)

Četl jsem několik odborných článků na toto téma a tam lékařské kapacity naopak, sperma ženám a poševní sekret mužům, doporučují. A nevadí ani, když se to v ústech v zájemně promíchá. Tzv. "výměna tekutin".

Mira (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Nepolykám své semeno přímo ale ženu neskutečně vzrušuje když to z ní vylížu, nebo mě celou dávku dá po kouření do pusy.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 15:07)

Přesně tohle s manželkou děláme také. Semeno zředěné ženskými výměšky je mnohem chutnější.

Návštěvník (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Ano, já vylížu, ona vykouří a potom dlouhé líbání s výměnou a mícháním.

Reklama

Přidat komentář