Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 00:11)

Takže mám vyhovět a kleknout si ?

Jožinko (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

Zožeňte si bernardína, budete mať dohryzenú manželku, a k tomu chovať ešte ďalšieho malého bernardína.

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 07:11)

Též jsem viděl kamarádku, která se pojímala se psem. Nikomu jsem to neřekl, ale její rodiče jí na její vášeň pro psí erotiku přišli a psa nechali utratit. Od té doby nestála za nic. S rodiči se rozešla a prý někde žije se psem. Ani se nevdala. Tak jí psi okouzlili.

Nikol (St, 3. 11. 2021 - 06:11)

Byla jsem světky mé 17 leté dcery. Na chalupě mají sousedi vlčâka. Sousedi jsou príma a jejich pes je hodní, často spolu vysedáváme a chodíme společně i na procházky. Jednou jsme se sešli že půjdem na houby do blíského lesa. Dcera nikam jít nechtěla, řekla že se bude na zahradě opalovat a tak ji sousedi nechali psa doma aby tam nebyla tak sama, a dělal jí společnost než se vrátí.Řekli jsme jí že příjdem tak za 4 hodinky. Pak jsme odešli. Zhruba po 10 minutách jsem si vzpoměla že jsem nechala mobil doma. A tak jsem jim řekla at jdou pomalu vřed že je doženu. Když jsem dorazila spět dceru jsem neviděla. Vzala jsem si mobil a eště jsem se rozhlédla po zahradě. Lehátko bylo prázdné a ani psa jsem nezahlídla. Když jsem šla kolem kůlni uslišela jsem vzdichání. Nakoukla jsem přes sklo dovnitř a vtom jsem uviděla jak dceru tak psa. Dcera byla nahá klečela a byla opřená o gauč. Nohy od sebe a pes jí ze zadu lízal. Před obličejem měla polštár do kterého chvìlema křičela aby jí nebilo tolik slišet. Vtom jsem zahlédla že pes má penis venku. Rozhodně nebyl malej. Ate to co se pak stalo vě vyrazil dech. Najednou na ní zkočil. Dcera mu ho ze spoda nasměrovala přímo do kundy. A jak mile ucítil otvor vrazil jí ho dovnit. Dceta vykřikla a pak se nechala od něho šoustat. Dcera vzduchala a křičela do polštâře. Pes jí ze zadu jebal jak divej. Ani nevím jak dlouho mu to trvalo, ale řekla bych tak čtvrt hodinky určitě doní bušil. Pak zní vyklouz a vtom jsem zahlédla jak jí vytejká semeno ven. Ale to už jí zas pes lízal a slízaval semeno co jí teklo ven. Při tom aktu jsem poznala že dcera má orgazmus. Utčitě měla víc než jeden. Ale pes jí nepřestával olizovat její dirky. Penis mu pořád stál. Ale vtom naní znova skočil a znova jí začal jebat. Ale to jsem už rači šla za ostatními, aby mě nehledali. Přiznâm se že jsem byla mezi nohama mokrá a pořád jsem si to v hlavě přehrávala. Hlavně na tu výdrž toho psa. Když se udělal a zachvilku šel doní znova. Když jsme se vrátili dcera ležela na lehádku a pes vedle nì. Jen jsem se zeptala zda se tu sama nenudila a odpověděla mi že né, že jí pes dělal společnost. Pořâd na to myslím a když jdeme naprocházku i se sousedama a dcera zůstává doma, jemi hned jasné co se bude dít.

Default User Image
Pavel (Po, 6. 11. 2023 - 07:11)

Popis aktu dcery jak ji suka pes mě vzrušil taky a připomíná mi vlastní zážitek sexu se psem.. hlídal jsem psa a byl sám doma a předtím připravil svoji dírku indulonou a vkleče čekal a Ben ke mě přistoupil a jeho penis jsem nasměroval mezi půlky... mohu říct ,že min 15 min do mě bušil a tvrdě sukal, zkraje trochu bolesta pak mě též zaplnil spermatem, vytékající ze mě.. ještě jsem mu kouřil a málem jsem se dávil jeho spermatem a pak ještě nechal znovu projet análek.... super zážitek a zadek mě chvíli bolel jak mě rozmrdal

Elijah (So, 13. 11. 2021 - 14:11)

Nemáš chuť to s ním vyskúšať tiež?

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 22:12)

Nevím jak ona ale mne nechá v sobotu vyzkoušet přítel . Prý pro to získal pána s vhodným psem .

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 06:12)

Sobota je pryč a tys nám nic nenapsala?

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 22:01)

Jsi pěkně nedočkavý zvrhlík ! Ale bylo to jako obvykle , posloužil si pán i jeho pes .

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 22:01)

A nemůžeš nám to trochu popsat?

Karel (Ne, 20. 2. 2022 - 13:02)

Hledám aktiva, paní sem muž bacul postavy, čubička co podrží..mám to rád ale nemohu mít psa doma. pokud se najde napiš na [email protected]

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Pánovi jsem kouřila a pes mi to udělal zezadu .

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 00:01)

Tak to byl rychlej zazitek

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 21:01)

Někteří se s tím vůbec nepářou . Mne ojeli tři pánové a ještě pes jednoho z nich . Když mi to ráno ukázal na mobilu tak jsem cítila jak mi lezou oči z důlků a rudnou uši . To se ale může stát každému kdo si nehlídá skleničku . Zkušenost k nezaplacení .

kundolízekořec… (So, 28. 5. 2022 - 15:05)

Tak ze Tva mama byla taky kurva ktera sukala kazdyho ktery prinesl nejake pivo.Je mozne ze jsi krizeny cikan s negrem. Ale s tim jsem pocital a neni to prekvapujici.Tak Ty s mamou asi chodite stejne cucat curacy.A vecer si okazete kdo vic vydelal.No ona ma vyhodu kdyz najde cikananebo negra ktery ho tam chteji zarazit tak si vzdy vyhrne sukne. A v tomto ona ma naskok.Budes muset asi pracovat dele nebo nechat I negra aby ti ho tam zasadil.No penize jsou penize.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 23:12)

Tak nam to povyprávěj

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 13:11)

Konečně po čase zase peknej zážitek:)

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 09:11)

Kamarád mého přítele má velkého psa . Přítel by to rád viděl a chce abychom tam jeli a já si klekla a podržela .Nic to prý není , ublížit mi to nemůže a jestli prý ho mám ráda tak to pro něho udělám. Víkend se blíží a já nevím co mám dělat ?

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 09:11)

Není sama která se nechává obskočit psem . Je to stará zoofilní praktika , nic nového pod sluncem . Dělá se to i s jinými zvířecími samci . Jak ženy , tak muži praktikují sex se zvířaty . Já viděla jak to chlap dělal s kozou .

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 16:11)

Moc hezké,také bych rád viděl manželku se psem a přidal se

Reklama

Přidat komentář