Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 23:12)

Tak nam to povyprávěj

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 13:11)

Konečně po čase zase peknej zážitek:)

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 09:11)

Kamarád mého přítele má velkého psa . Přítel by to rád viděl a chce abychom tam jeli a já si klekla a podržela .Nic to prý není , ublížit mi to nemůže a jestli prý ho mám ráda tak to pro něho udělám. Víkend se blíží a já nevím co mám dělat ?

Návštěvník (St, 3. 11. 2021 - 09:11)

Není sama která se nechává obskočit psem . Je to stará zoofilní praktika , nic nového pod sluncem . Dělá se to i s jinými zvířecími samci . Jak ženy , tak muži praktikují sex se zvířaty . Já viděla jak to chlap dělal s kozou .

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 16:11)

Moc hezké,také bych rád viděl manželku se psem a přidal se

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 21:11)

A kdo ti brání ? Zahoď předsudky a jdi do toho !

psiboudicka (Ne, 31. 10. 2021 - 02:10)

Z rozsudku soudu:
V blíže nezjištěném době v průběhu léta 2015 xxx donutil k vykonání soulože se psem plemene černý labrador, kterého dovedl do koupelny a vyžadoval intimní styk xxx s tímto zvířetem a přes její odpor, jí násilím držel hlavu v rozkroku psa a se slovy "lízej mu koule" jí nutil k orálnímu sexuálnímu aktu s tímto zvířetem, přičemž se sám ukájel, následně musela xxx pokleknout, xxx
položil přední tlapy psa na její záda a snažil se vsouvat penis zvířete do její vagíny, vše se záměrem a cílem svého sexuálního uspokojení a zároveň ponížení xxx.
Nejméně v jednom případě ji dovedl do chodby domu psa plemene černý labrador a vyžadoval uskutečnění pohlavního styku xxx s tímto zvířetem a i přes její odpor a pláč jí nutil pod pohrůžkou, že ji sváže, k orálnímu sexuálnímu aktu s tímto zvířetem,
následně musela pokleknout, xxx položil přední tlapy psa na její záda a snažil se vsouvat penis zvířete do její vagíny, vše se záměrem a cílem svého sexuálního uspokojení a jejího ponížení.
Musela se obžalovanému podvolit, jak on chtěl. Když přišel z práce špinavý, zpocený, roztáhl se na gauč a říkal, ať mu ho jde blafnout, protože to měl v práci těžké. Vždycky se podvolila, měl to, co chtěl. Tak to bylo skoro každý den. I v této době po ní vyžadoval praktiky se psem.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 23:10)

Ten můj mě přivazuje vždycky a pes i pán to udělají . K soudu s tím nechodím !

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 06:10)

Musí ta paní umět nastavit a pořádně podržet , necukat .

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 23:10)

To se ale pomstila jedině sobě , když souložila se spolužáky a ještě se přitom nechala zvěčnit !To je jiný případ , než žena alkoholem , případně drogou zbavená své vůle a použitá při obscénní zábavě .

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 13:10)

Možná jsem to blbě napsal,myslel jsem,na které zvířátko by ses nejvíc těšila.

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 15:10)

Ten oslík od Berouna byl jednička !

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 17:10)

Nepopíšeš nám to,jak to probíhalo?

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 10:10)

Mě dva chlapi " připravily " , někdo oslíkovy nasadil kožené punčošky , já s vzepřela mezi břevna a ucítila jeho nozdry a potom jazyk na mé vagině . Po chvíli naskočil , něčí prsty mě dole uvolnily a já vnímala jak do mě vniká . Začala jsem sténat a cítit jak přichází orgasmus , silně jsem se vzpírala proti břevnům a ucítila tlak na děložní hrdlo . Následoval další orgasmus , tep srdce jsem zřetelně cítila na krku , šumělo mi v uších a už jsem měla silné stahy , tlak v podbřišku byl zřetelnější a já cítila jak do mě pouští semeno. Chvíli jsme ztrnuly v této pozici , potom odskočil , mě se podlomily kolena a sesula jsem se na zem . Slyšela jsem jak jeden z těch chlapů říká : dostal jí parádně , ta děvka má dost a potom jsem se probrala až večer na válendě . Co se mnou dělali když jsem měla okno nevím , asi si posloužil i ten starší chlápek ujetý na zoo . Je to totiž jeho oblíbená koncovka .

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 13:11)

Tvá pochva musela být tak roztažená, že běžní picáci v tobě museli lítat jako kolibříci.

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 22:10)

Tvá pochva musela být tak roztažená, že běžní picáci v tobě museli lítat jako kolibříci.

50 (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

Nádherně si to popsala,pěkný zážitek.

50 (So, 23. 10. 2021 - 22:10)

A nepopíšeš ještě další,když to tak pěkně umíš?

Návštěvník (So, 23. 10. 2021 - 23:10)

A co bys chtěl ještě vědět ? Jak mne vozí k pracháčům kteří udržují své velké psy v kondici také tím , že si do mne vyprazdňují žlázy? Nebo jak mne na jedné hájovně připustili ochočeným divočákem ? Jedu prostě v perverzi a je to můj průšvih , ale jen tak z toho nejde utéct . A začalo to docela nevině koktejlem v jednom baru . Potom jsme šli ke známému , který mne seznámil se svým psem a udělali to se mnou . Vzpouzela jsem se , ale koktejl udělal své . Fixli mne ke křeslu a já ucítila něčí ruce na prsou a v rozkroku a potom jak do mne vniká a někdo řekl je v ní toč to . Když mi to druhý den přehráli , spadla mi čelist . Jsem teď poslušná , protože kdyby se to někdo z oboru kde pracuji dozvěděl , tak bych tam nemohla dělat ani uklízečku .

50 (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Jakej byl víkend,u Berouna si nebyla?

Reklama

Přidat komentář