Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

Tak my máme zatím 3 vajíčka a Příšovice stále neobsazené. K těm houbám, samozřejmě, že na to papír mám a již jsem zde nebo na tom houbovém vlákně psal, jak probíhaly zkoušky a jaký rozsah znalostí je třeba obhájit u písemek a u ústních. Markéta to vystihla, nemám nikde zapotřebí si dělat reklamu, a Hejtr má pravdu, že by někteří se svými dotazy tam působili spíše humorně, ale vůbec mi nevadí, že je tam málo reakcí, jednou tam bylo nárazově víc a zapojila se i Martina 2, nyní je tam klidněji. Už jsem ženu taky opusinkoval pod třešní, a vyrážíme na Krušnohorsko za přírodou a kaplemi a na B.E.

Miro (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

To je ten Bad Elstr v Německu? Koukal jsem se na jejich stránky a fajn služby, ale je to daleko na jeden den se nevyplatí z Prahy

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

Píšeš hezky, ale musím ctít svůj nick, takže musím napsat, že nechápu, proč píšeš, že samozřejmě máš na houby papír. On se někdo ptal? Někdo to popírá? Stejně jako nepadl jediný dotaz, co jsi provozoval v tom pořadu Nevímjaksejmenuje. Ale padl tady dotaz na tvé ukončené vzdělání a tomu ses vyhnul. Také tu jedna obdivovatelka psala, že jsi psycholog. Tak se ptám, jaký máš titul z psychologie.

Miro (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

Pamatuju si dobře, že se ho na to někdo ptal, i na vzdělání, on odpověděl a zaujalo mne,že studoval PPF a jeho poznámku, že se nejedná o finnanční skupinu, ale nějakou školu na fakultě a jmenoval Skálu a ještě jednoho. Asi už to bylo tady na diskuzi, musel bych hledat, půl roku rok zpět

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

Spíš asi byl dotaz na titul. Takže vystudovaný psycholog není.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

To je to, co furt Libor nechápe, že lidem vadí. Furt musí chválit sám sebe. Ale na jasně daný dotaz neodpoví

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Kde se ještě drží tyto zvyky? Ty jsi odkud? Tuším někde ze vzdáleného venkova

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Trochu ano, Břežany

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

aha takže první obec za Prahou kousek za Točnou?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Panenské? Ale asi panna už nejsi.....

Miro (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Logika některých je prostě odlišná. Ve všem vidí podraz, prospěch a manipulaci

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

A někteří všude vidí Lallu. Manipulace - tak by se měla jmenovat tato diskuse.

Jessica (Ne, 1. 5. 2022 - 06:05)

Nedávno L. napsal, že sem bude chodit a méně a bude jen reagovat na dotazy. A to jsem si všimla, že dělá. Pro trolení je dobrá jakákoliv jeho reakce.

Ida (So, 30. 4. 2022 - 23:04)

Jistě, omluva s bodcem na závěr. Libor si podle vás vše napsal sám. Ruku jsem mu nevedla, ale, ale je to vlastně jedno se s vámi přít. Myslete si co chcete. Dobrou

Woid (So, 30. 4. 2022 - 23:04)

Nech jim jejich pravdu. Jen si říkám, jestli to má Iibor zapotřebí sem ještě psát. Dal kontakt, kdo chce, ten si ho najde, s Lallou se zná a být tady otloukánkem, že si vymýšlí, píše si sám sobě,....,
Libore, že se na to fakt nevysereš. Těm blbcům pravdu nevysvětlíš a zbytek si tě najde, když bude chtít. A to jsou lidi na tvé vlně, včetně mojí osoby

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 23:04)

A kopnutí si do Laly

M. (Ne, 1. 5. 2022 - 00:05)

Kopnutí do Lally nikde nevidím. Ale kdo chce, vidí ho všude. Jako její ponižování. Dobrou

Woid (Ne, 1. 5. 2022 - 00:05)

Ano, to si také rádi vychutnají. Takoví lidé jako Lalla s Liborem jsou na Doktorku škoda. Doktorka ma tu nevýhodu, že tu není povinná registrace s IP, pak by odpadlo mnoho hejtrů a možná i příznivců L a L. Tam mám z některých pocit, že píší někteří za více osob

M. (Ne, 1. 5. 2022 - 00:05)

Kde ty vidíš kopnutí do Lally? Hejtr o ní vůbec nic špatného nepsal a já pouze reagovala na noční příspěvek. Už si s těmi hlavami zatřeste, třeba se něco sepne

Ivi (Ne, 1. 5. 2022 - 01:05)

A vy si zatřeste také, abyste konečně přestali vymýšlet konspirace, že si vše píše Libor sám a že si háže lano. Kopnutí do Lally tedy ale taky nikde nevidím, to je fakt

Reklama

Přidat komentář