Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Nejsi Lala? Protože tohle psala ona jen jinými slovy.

Pavkol (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

diskuze o houbách je pro mě diskuze na houby já jednou nasbíral košík babek a museli jsme to vyhodit protože to byli hoŘČÁCI. já nejsem pravej houbař já bych se ještě otrávil

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

ne neboj mě je jasný že si musím najít holku s kterou budu chodit na klasický rande tam jí líbt hladit záda a ňadra a když jí to bude málo tak i ty dvě místa dole a teprve až se budme něajakej čas znát tak až mi řekne musím se jít vyčůrat tak se opatrně zeptat jestli se můžu dívat. to se neboj. Jen tak k někomu z budharma jsem si to dovoilil před 13 lety. sice jsme se nerozešli ale řekněme že k tomuhle nesprávnému zážitku došlo 6.4. a další rande bylo až v půlce května takže jsem si uvědomil jak velkou sem udělal "botu". ano jsem to já ale po dehnonestaci na jiném vlákně budu teď nějaký čas radši jen "návštěvníkem"

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Neodepsala jsem se, pardon. Ty Břežany jdou kousek u Znojma

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

jo a markéto upozorňuji že tu předchozí otázku jsem nepsal celou dobu se s tebou bavím jen o znamení a o Břežanech

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

takže přece jen ty pannenské? to je někde u Slaného že jo jezdil jsem jeden čas na Srbeč a od tamtud to bylo kousek

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

a napsala bys jakou jsi měla dnes na WC malou potřebu?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Ty jsi Pavkol, ten, co se na to už i mně ptával. Najdi si na čůrání holku a můžete to dělat spolu. Každá holka ráno čůrá asi hodně když předtím spí

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 09:05)

ale díky tak krásně jako ty mi to už dlouho nikdo nevysvětlil kéž bych měl někoho třeba i na dané téma na pokec to je jedno jestli tady nebo na emailu kdybychom si ho dali ale to je podstata nebát se mluvit o čemkoliv a nechovat se jako že to je 13. komnata

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 09:05)

Tobě to na různých vláknech vysvětlujou pořád dokola a ty se stejně udiveně ptáš pořád dokola na to samé a vše pořád chápeš, jak u blbejch.

ano jsem to já… (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

tak to ani nevím tak to fakt promiň ale dneska jsem to nebyl já dneska to udělal někdo komu to že jsem takový leze krkem a snaží se mě odsud dostat ale díky za info to víš kdysi jsem jezdil s partou kde jedna holka o tom že se jde vyčůrat nebo to druhé mluvila stejně jako se normální lidé baví o práci koníčcích nebo počasí a i když jí bylo tehdy 25 a mě 29 tak jsem asi za 18 let nepochytil že není úplně normální se o takových věcech bavit a už vůbec né na sociálních sítích a tady ještě tak email nebo mobil. přesto že si asi o mě myslíš to nejhorší děkuju za ochotnou odpověď

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Uhodl jsi, jsem 6.září, ale jsou to jiné Břežany. Daleko od Prahy

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Ne ty druhé. Panna jsem

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Ty jsi panna? A kolik ti je? To ten kluk tě jenom líbá? Já bych ti něco ukázal, že bys pannou už chtít nechtěla

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Ten kluk, už muž, je můj. Ty jsi nějaký neukojený po ránu. Panna ale jsem.Přeber si to

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

aha takže narozená mezi 21. srpnem a 21. zářím :)

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Kdyby to tak bylo, proč si tedy Libor nepíše na Houbách vymyšlenou diskuzi a reakce? To je téma, co lidi zajímá,jeho práce a mohl by tam naoko vymýšlet reakce. Já to tam ráda čtu, ale těch reakci tam je málo. Kdyby se chtěl prodat, tak by asi spíš tam dělal takové věci. A vidíte že to nedělá, protože proč? Jemu nejde o tu reklamu a prezentaci. Už jsem byla políbena pod třešní. Holky vy taky?

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

Zapoj mozek. Protože tam píší lidi, kteří o houbách něco ví. Tam by "vás" rychle vyprovodili. Tady je to diskuse na volný téma, vše, co se týká lásky, tak tady manipulovat můžete. Kdyby jste se zaregistrovali, máte klid. Ale zase by radikálně ubylo Liborových obdivovatelek. Něco hezkého pro dnešní den lásky...V Lindheimu se hned po sobě vyklubala dvě první čápátka :). Jsou krásná a zdravá.

Veronika (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

:))

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

Po ránu, a když píšu na mobilu, mi to hůř myslí, tak promiňte ten češtinářský paskvil.

Reklama

Přidat komentář