Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 17:05)

Já teda nejsem fanda Libora, ale Lalle tady věřím co píše už různě roky a je to zajímavé. A psala, že ho nezná jako rodinu a tak, ale Lalla s ním v kontaktu skoro denně někdy od léta. Když jsem chodil na psychoterapie, tak mě taky ten terapeut vlastně neznal. Ale zase jsem tam chodil jednou za čtrnáct dní, tehdy kvůli rozvodu a ošklivému úmrtí. Takže asi ho nezná, ale dobře zná jeho psychiku.

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 18:05)

Proč bys nemohl věřit Lalle? Věř komu chceš. Ale ona nemůže vědět jestli je Libor rovný člověk, ona jen posuzuje to, co jí o sobě řekl. A to není směrplatný, řekla Lalla. Ehm... Máňa.

Simona (Ne, 1. 5. 2022 - 20:05)

Jen řekl??? Ale i z ostatního, ne snad. Z psaného a osobní zkušenosti. Z čeho ho posuzuješ ty?

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 21:05)

Z toho, co Lalla řekla :)

Jitka (Ne, 1. 5. 2022 - 17:05)

To je pravda. A já tomu věřím na 1000 procent protože Lalla je taky čestný člověk

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 17:05)

1000 %? Už jsem si udělal svůj obrázek. Svatá Lallo a ty to vidíš!

M. (Ne, 1. 5. 2022 - 16:05)

V tomhle máš zase pravdu. Miro a spol. tady Liborovi pořád podsunují nevěry i když Libor se proti tomu ohradil. Ale nikdo do jeho hlavy nevidí. Tak proč rovný člověk, když ho znají minimálně. A co se týká jasnovidectví a karet, radši bych šla za nějakou zkušenou vesnickou babkou co má ten dar číst z karet, než za chlapem co studoval lidské chování a kde nemám jistotu, že bude se mnou pouze manipulovat na základě mých reakcí. Můj názor

☮✌ dřevěnej (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Takový nudismus a naturismus to má jako ideologie přímo zachycené. Oni totiž tvrdí, že komunitní nahota lidí ruší společenské rozdíly. A to je něco, co by bylo vhodné k bližšímu sociologickému výzkumu.

☮✌ dřevěnej (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Můj postřeh z tohoto vlákna je, že se tu mnozí chlubí svým postavením ve společnosti. Nejen svou profesií, ale taky majetkem, luxusními dovolenkama. Jako kdyby tu chtěli exhibovat a dělat dojem.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Kdy tady kdo psal o majetku? A na dovolenou jsi chtěl jet taky, jestli se pamatuju.

☮✌ dřevěnej (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Já jsem snil o komunitním experimentu na ostrově, který by trval dlužší dobu.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

My zas sníme o tom že odtáhneš.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 15:05)

Mně Dřevěnej nevadí, má někdy zajímavý názory

☮✌ dřevěnej (Ne, 1. 5. 2022 - 14:05)

Tak asi těžko bude někdo jezdit do Dubaje na dovču, když nemá nadstandardní příjem a postavení.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

no a jak si mám najít partnerku já když jsem holá prdel

☮✌ dřevěnej (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

To je pravda. Takový vztah založený na postavení a majetku je záruka šťastného života a zdravého potomstva.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 17:05)

já to myslel úplně obráceně vztah z nejhezčí holkou z jednoho klubu ztroskotal na tom že oba dohromady jsme tehdy měli důchod 14 000 a jí to bylo málo

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Najít si taky s holou zadelí

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 09:05)

mě se třeba líbilo jak Libor psal ty čůrací zážitky za Kláru. ale za prvé nic netrvá věčně a za druhé jednou vysvětlil že to byla jen symbolika ale to přece neznamená že bych na tom čůracím vlákně (tady samozřejmě ne) nemohl hecovat holky ať něco dalšího přidají

Radka (Ne, 1. 5. 2022 - 09:05)

Libor psal tři roky osobní věci, tak to někomu vadí, že psal o sobě. Je hodně otevřený. Zaujal mě Woid, aby sem psal Libor pouze reakce na dotazy. Libore, pozdravuj na severu ĺ

Reklama

Přidat komentář