Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Eliška (Út, 28. 9. 2021 - 22:09)

A kakám zásadně do plenky Pampers 7 vždycky večer si ji vezmu a pustím to do ní

Tom (St, 29. 9. 2021 - 10:09)

To je pěkný. Přesto nevěřím, že by jsi nikdy nekakala do záchodu když to na tebe přijde už přes den a ve škole nebo venku na sobě v tu chvíli plenku nemáš.

Pulec (St, 29. 9. 2021 - 01:09)

To musíš mýt krásně má spinální plinecku

Eliška (Út, 28. 9. 2021 - 22:09)

Dneska jsem to pustila na bruslích a měla u toho orgasmus

Tom (Út, 28. 9. 2021 - 19:09)

Tak co Eliško?

Pavla (Út, 28. 9. 2021 - 12:09)

Ještě dnes se stydím za to, jak jsem nevydržela dojít minulý rok z obchodu, chtělo se mi už po odchodu z práce, pak honem pro malou do školky, ještě jsem chtěla stihnout obchod, ale po cestě z něj to už bylo velmi velmi akutní. Nákup byl těžký, malá se pořád někde zastavovala, kolem sníh a najednou jsem cítila, jak jsem si proti své vůli ucvrnkla, ale podařilo se mi to zadržet, o pár kroků dál se to však opakovalo a mě začala zachvacovat panika. A oprávněná, protože po několika krocích jsem se proti své vůli ve svých 31 letech počůrala do kalhot a to přímo na ulici před dcerou. Zbytek cesty byl velmi ponižující, navíc malá to pořád komentovala a taky se ji to povedlo celkem úspěšně všude povyprávět.

Pulec (Út, 28. 9. 2021 - 15:09)

Taky dobrý

Eliška (Po, 27. 9. 2021 - 21:09)

Ano je, přítel to miluje

Pulec (Po, 27. 9. 2021 - 21:09)

A co dneska kolikrát jsi použila kalhotky na počuráni

Eliška (Ne, 26. 9. 2021 - 23:09)

Ano počůrala , nosím klasické hodně těsné kalhotky key a mám je stále na sobě

Pulec (Po, 27. 9. 2021 - 04:09)

Juj to musí být krásná vůně a ozon a žluté kalhotky

Eliška (Ne, 26. 9. 2021 - 23:09)

Ano počůrala , nosím klasické hodně těsné kalhotky key a mám je stále na sobě

Miroslav (Ne, 26. 9. 2021 - 20:09)

Já se počůrám, téměř pokaždé, když se jdu vyčůrat, pokud si nesednu. Mám malého, že ho sotva najdu a než ho srovnám radeji stáhnu předkožku, tak mi to stejně většinou teče mimo do nohavice. Pokud to jde, tak si musím sednout jako ženy.

Eliška (Ne, 26. 9. 2021 - 19:09)

V pohodě, dneska jsem si vzala na kalhotky plinku Pampers size 7 a učuravala do ní,měla jsem bílé rifle tak šla vidět,doma jsem se udělala přes kalhotky,tu plinku a rifle

Pulec (Ne, 26. 9. 2021 - 21:09)

A jaké pak jsi mnela kalhotky ty musela vypadat krásně a kór ty kalhotky nažloutlé a voňavé

Pulec (Ne, 26. 9. 2021 - 21:09)

A co pak když jsi přišla domů a udělala se a co pak dneska ses taky počůrala

Eliška (Ne, 26. 9. 2021 - 19:09)

V pohodě, dneska jsem si vzala na kalhotky plinku Pampers size 7 a učuravala do ní,měla jsem bílé rifle tak šla vidět,doma jsem se udělala přes kalhotky,tu plinku a rifle

Eliška (Čt, 23. 9. 2021 - 22:09)

Počůrala jsem se dneska ve škole , můj den začal tím,že jsem vstala v 7 ráno a začala se chystat do školy ,a zjistila jsem že už nemám žádné čisté kalhotky,tak jsem šla do koupelny a vytáhla jedny růžové z minulého dne ,v rozkroku měli žlutou skvrnu , protože se po WC neutírám ale jinak byli čisté, natáhla jsem je rychle na sebe , oblíkla si podprsenku , tričko a skiny džiny s dírami a šla do školy ,ve čtvrté hodině se mi strašně zachtělo jít na záchod ,tak že jsem si ucvrkla do kalhotek ,hlásila jsem se ale učitelka mi řekla že to vydržím,po 10 minutách znova cvrknuti a pak se to spustilo a já se s hlasitým syčením počůrala ,musela jsem v tom vydržet ještě dvě hodiny a pak jsem šla domů s mikinou kolem pasu ,cestou mě napadlo že se neořevleču ,došla jsem domů a rychle zalezla do pokoje kde jsem si sundala rifle a nohy si otřela ručníkem,pak jsem si na ně natáhla rajtky , počurane kalhotky jsem si nechala na sobě a v rozkroku byla jen malá skrvrna,džiny jsem dala prát a šla na autobus a jela jezdit , během vyjížďky jsem se několikrát uděla a hodně jsem vytekla ,jak jsem přijela domů zapadla jsem do svého pokoje kde jsem si to v těch kalhotkách a rajtkách pořádně udělala,a pak je dala vyprat s rajtkama tak hezký den všem

Tom (Po, 27. 9. 2021 - 21:09)

Chodíš kakat ve škole?

Pulec (Po, 27. 9. 2021 - 22:09)

A co tomiku

Reklama

Přidat komentář