Reklama

Chodíte nazí doma?

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 09:10)

kdybys stál přede mnou, přestal by sis dělat primitivní názory na někoho, koho jsi nikdy neviděl. A rozbitou hubou mi vyhrožuješ? Násilí je ubohou náhražkou inteligence a tvoje argumenty, že si normálně se opalující lidé mají dát deku stranou kvůli exhiboušům hovoří sami za sebe.

prober (Út, 17. 10. 2006 - 09:10)

zdá se milý Franto, že dokonce i to, že někdo si u rybníka opaluje nahý zadek je slabota proti tomu, jaké splašky se valí z tebe.
To je fakt zábavné, pozorovat vulgárního primitiva jako jsi ty, pohoršovat se nad druhými.
Myslím, že to tvé zuřivé prskání pramení z toho Frantíku, jak ve skutečném životě nedokážeš prosadit nic z toho co bys chtěl. Na internetu jseš pak king, a rádoby chlapáckým způsobem se rozkřikuješ. Kdybych stál před tebou, moc dobře by sis uvědomoval, že tvá rozbitá špinavá huba by ti za to nestála a decentně bys mlčel.
Tak šup, předveď nám co ještě umíš za nadávky bobánku... :)

Klára (Út, 17. 10. 2006 - 09:10)

Karle, asi tak. Podepisuju.

Karel (Út, 17. 10. 2006 - 09:10)

Každého věc, jak chodí doma. Můj názor je, že chodit doma nazí je debilní a úchylné a lituju děti, které v takové rodině vyrůstají.

pro prober (Út, 17. 10. 2006 - 06:10)

vidíš ty debile, sám to přiznáváš. Mám si dát deku jinam? Zase být nějakými úchyly omezovám a pořád jim ustupovat? Ať táhnou oni, prdele na sebe mohou vystrkovat za plotem. Já se chci koupak bez toho, aby se předemnou producírovali. Jsi debílek a jestli máš potřebu exhibovat, zajdi k psychiatrovi. A Radku vem sebou

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

prober:moc ti děkuju za tvůj názor...

prober (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

To je přehnané tvrzení o nudistech okupujících každý rybník. Dost pochybuju, žes navštívil všechny rybníky a koupaliště v ČR Franto, ale i kdyby tomu tak nakrásně bylo, je jasné, že tam, kde nudapláž není se naháč, nebo skupinka objeví ojediněle. Pak není nic jednoduššího, než si dát deku jinam.
Jestli tys Franto náhodou omylem neopruzoval někde na nudapláži, vztekaje se, co je to kolem tebe za nemravy... :)

Franta (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

prober se ty. Jde o to, že si tihle magoři zakládají nudapláže všude sami.

Franta (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

Koukal bych na to jinak, kdyby nudisti neokupovali každý rybník, nebo koupaliště. Ať si táhnou ke svým někam za plot. Chcete se ukazovat, tak se ukazujte jen sami sobě a ne lidem, kteří o pohled na vás nestojí

prober (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

No Franto, na to, že nejsi na prdele nudistů zvědavý, vypadáš docela zainteresovaně, jak se tady už popáté rozčiluješ.
Jestliže se někdo svlíkne donaha někde mezi lidmi - nenudisty, nebo na textilní pláži, tak je to exhibouš a ne nudista.
Takže přestaň nadávat na nudisty a raději jdi nakopnout ten zadek, na který nejsi zvědavý. Pokud to nebudeš dělat na nudapláži, pak bude dokonce i právo na tvé straně.

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

Franta:Pokud se na to díváš takhle, pak je s tebou zbytečná veškerá diskuse. Plně souhlasím s Bretou, řeklas to tk jak to cítím i já.

Franta (Po, 16. 10. 2006 - 13:10)

nejde mi o morální pohled na věc. Nudisti mě serou všude. Kdo je na jejich prdele zvědavý. A když mají Antošovice, proč se vystavují u nás? A nejen to? Jsou to tělochlubilové a exhibouši. To je fakt rozdíl, mít o proužek kolem boků opálení méně

Klára (Po, 16. 10. 2006 - 12:10)

Breto, nech na každém rodičovi, aby rozhodl, na co se jeho dítě bude dívat. Nudisté by se měli vyskytovat pouze na vymezeném místě, jinak na ně není nikdo zvědavý.

Breta (Po, 16. 10. 2006 - 12:10)

To Radka: obávám se, že diskuse s takovým "Frantou" pozbývá smysl, protože nevidí dál než k plotu vlastní zahrádky. Zřejmě je ještě v zajetí představ, že pohled na normální nahé tělo může dítě uvrhnout do spárů pekel - holt, někteří lidé žijí ještě v době pátera Koniáše.

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 12:10)

Franta:nevím, kde jsi přišel na to, že se chodíme koupat k jakémukoliv rybníku...Ty neznáš Antošovice? Myslím, že většině nudistů to něco říká...A já určitě nejsem všude, jak píšeš...

Franta (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

jde o to, Radko, že na vás nikdo u rybníků, kam se chodí koupat rodiny s dětmi, není zvědavý. Nemám nic proti tomu, ať máte vyhrazenou pláž. Ale proč musíte být všude? Dřív se to obešlo bez vás a věř, že by se to tak obešlo i nadále

Klára (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

Tak styl, jo? A v čem ten styl jako spočívá?

Radka (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

Franta:víš, naturismus je spíš životní styl...je asi rozdíl mezi skutečným naturistou a nějakým chudákem, který chodí na nuda jen proto, aby se vzrušoval pozorováním jiných

Franta (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

Radko, a proč tam tedy nudisté jsou, když ne proto, aby se na ně lidé dívali? jinak by se přece nerozvalovali u každého malého rybníka. Jak se ubránit pohledům na jejich nahé prdele, když se serou i tam, kde nikde nebývali?

Klára (Po, 16. 10. 2006 - 11:10)

A není vám zima? Bych zmrzla.

Reklama

Přidat komentář