Reklama

prvni masturbace

Tonda.wet (Pá, 15. 7. 2022 - 00:07)

Zdravím bohužel se mi to stalo taky v posteli bohužel jsem to vyřešil tím že jsem si bral do spaní oteplovačky a mamka mi nikdy nepřišla potom ji to bylo asi divné a mě mamka našla spát v oteplovačkach a pak se mi ptala proč v tom spím asi pak na to přišla nic mi na to nerekla a nechávala mě jen mi řekla že pokaždé to mám dát do pračky

čáryfukoš (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

Ať se přizná ten co si právě teď honí

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

Ja si jej honím každý den,a vystříkne mi mrdka ven a jsem spokjený a co ty? Piš mi

tvojemamynga (Čt, 7. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj, můžu se zeptat jak si dovnitř strčit prst aby to mebolelo? je mi 10.

Návštěvník (Pá, 24. 6. 2022 - 14:06)

Jak si vyprstit správně kundičku?

Jirka H. (Pá, 24. 6. 2022 - 13:06)

Už je to dávno. Asi jsem si hrál už jako nic nechápající klučík. K prvnímu výronu asi došlo ve 12 letech a od té doby jsem to musím mít dělat. Bohužel je to ta jediná jistota a potěšení, kterou si kluk může v sexuální oblasti dopřávat.

Holka (Pá, 24. 6. 2022 - 12:06)

ahoj,masturbuji od svých 10let..pak jsem si začala vyhledávat jestli je to normální apod..nakonec jsem narazila na tuhle stránku a většinou si masturbuji při čtení téhle stránky nebo když se jdu koupat tak tím proudem vody..poraďte mi někdo jak dosáhnout orgasmu prosím..DĚKUJI

Lenla (Pá, 24. 6. 2022 - 12:06)

Podráždy si poštěváček a bude orgazmus

stydim se (So, 11. 6. 2022 - 13:06)

ahoj, chci si tam strčit prsty, ale nevím jak. hrozně mě to totiž bolí. je mi 10 let

Martin (So, 11. 6. 2022 - 14:06)

Tak to nedělej

Komisařka (Po, 6. 6. 2022 - 10:06)

Moje první masturbace byl velmi silný zážitek. Maminka mi ukázala jak na to. Prvně prstama a asi po měsíci, kdy už jsem byla prý dost roztáhlá mi koupila můj první vibrátor. Byla to opravdu zábava. Dcera má teď dvanáct, takže si myslím, že je čas jí to naučit. Možná jí pro začátek půjčím ten svůj starý, ještě plně funkční. Mohla by se z toho stát rodinná tradice.

Dejw (So, 4. 6. 2022 - 00:06)

Ahoj pokud chceš můžeš mi napsat na ig Dawca_marik a popovidame o všem.

Tonda.wet (Ne, 5. 6. 2022 - 09:06)

Ahoj mě se stalo několikrát že jsem ejakuloval do oteplovacek a zimní kombinezy ve 13 letech stalo se vám to někdy taky někomu v oteplovackach nebo v zimní kombinéze moc děkuji

Mirka (Po, 30. 5. 2022 - 06:05)

Jako holka jsem nemasturbovala, jenom občas při mytí jsem si hladila poštěváčka a bylo mi hezky. Když jsem přišla na intr, tak jsem viděla, že si to některý holky dělají a vůbec se nestydí před ostatními. Jednou jsem se nad tím pohoršovala a ony se na mne vrhly. Slíkly mne a roztáhly mi nohy. Držely mne a nejdřív lízaly a prstily. Měla jsem několik orgasmů. Pak se objevily s připínákem a drsně mne připravily o panenství. Když je rozehnala vychovatelka, měla jsem to za sebou. Pár dní jsem si nemohla na kundičku ani sáhnout, ale dnes už masturbuju s nima a je mi dobře.

Návštěvník (Čt, 26. 5. 2022 - 22:05)

Přiznám se, že jsem si hrál s ptáčkem od malička. Bylo to příjemné a nikdo mi to nezakazoval. Matka byla ráda, že mi nemusí přetahovat předkožku, protože jsem si to dělal sám. Jednou mi řekl velký kluk, že mi něco ukáže a honil se až stříkal semeno. Zkoušel jsem to taky, ale moc mi to nešlo. Semeno se neobjevovalo. Bylo to jen příjemné. Až jednou v koupelně. Zase jsem to zkoušel a přišlo to. Máminka to slyšela, protože ve vodě to čvachtalo. Když se přiblížil výron tak jsem začal hekat a nakonec sem i vyjekl. Semene byla jenom kapka, ale pocit úžasný. Úplně jsem se rozklepal. Když jsem se vypotácel z koupelny, maminka se smála, protože věděla, že se mi to podařilo a byla i za mě ráda. Pak jsem si to dělal pořád častěji a semene bylo čím dál víc.

Radek (Čt, 26. 5. 2022 - 22:05)

Ja špatný když masturbuji a nepřitahuji u toho předkožku?

Jiřa (So, 11. 6. 2022 - 16:06)

Tak je to úplně běžné. Mám dva syny, dost teda věkově od sebe a oba to dělají tímto způsobem. Mladšího, je mu 13, jsem párkrát přistihla a taky si ten koneček přes předkožku tře prstem. Starší, 16, to taky dělá úplně stejně, už když s tím začal až do teďka.

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 18:06)

Já to dělal také tak.Dráždit si ten přesahující koneček kůže mi přišlo fajn. Teď s trvale staženou predkozkou uz to takhle nejde, ale nijak mi ta kůže na žaludu nechybí

Co_cucis (Út, 24. 5. 2022 - 22:05)

Nekdo masturbovat ted? Napiste na ig Co_cucis
Je mi 15

Tonda.wet (So, 21. 5. 2022 - 09:05)

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli jste někdy masturbovaly přes oteplovacky nebo v něčem podobným moc děkuji

Reklama

Přidat komentář