Reklama

prvni masturbace

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 17:07)

No, jestli se vám to líbilo...A jak to řešila maminka? Muselo to pro ní být hrozný vědět, že jí partner kurví syna. A co ty, jsi na muže, nebo jsi z toho vystoupil bez následků? My jsme se s klukama taky honili kolektivně, ale nikdy ne navzájem. Když pak přišly holky, tak ty mohly a rády to dělaly.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 17:07)

Ze začatku to bylo fajn , problém byl poprvé mu to udělat pusou, máma to přede mnou neřešila , jen když byli sami hádali se . Teď jsme si všichni zvykli , ale líbí se mi i holky.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 18:07)

Takže ono to pokračuje? A jaký to je? Já si to nedovedu představit. Jednou mne opil homosexuál, až jsem usnul. Najednou cítím, že mi někdo honí a kouří ptáka a snaží se mi natlačit penis do pusy. Když jsem mu to nedovolil, tak se mi vystříkal do obličeje. Ani jsem to neochutnal. Svoje jo, ale to je něco jinýho. Mámě zase nevadilo, když jsem onanoval, ale když mne přistihla při souloži, tak měla hysterický záchvat. Stalo se to dvakrát její vinou, protože měla odejít, ale vrátila se. Možná schválně. Bylo to nepříjemný pro všechny. To tchýně, když jsem hobloval její dceru to snášela až moc dobře a dost často přišla "na kus řeči".

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 19:07)

Mne to vzrušovalo , líbilo se mi , když mi to dělal rukou nebo když mi ho vzal do pusy , horší když to chtěl ode mne. Máma se už nestará.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 19:07)

Mě by se nelíbilo ani to. Nevyžaduji to ani po ženách. Když chtějí honit a kouřit, tak vyhovím, ale nijak zvlášť z toho odvázaný nejsem. Měl jsem jen jednu starší, ve věku mé matky, která to opravdu uměla líp než já sám a mnoha způsoby. Držel jsem se jí dlouho. Ona byla do mne zamilovaná, až tak, že jí nevadilo, když jsem před ní souložil s jinými a ještě pomáhala. Teplej nejsi, protože by se ti nehnusil. A za holkama chodíš? Nebo, kolik je ti vlastně let? Já začínal v šestnácti.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 19:07)

Je mi 15 , holku nemám , ale líbí se mi on mne seznámil s takovou starší paní , dělali jsme to ale on byl u toho.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 20:07)

No sláva. Tak už nejsi panic. Já byl taky zaučenej starší paní. Tak on byl u toho? Nevadilo ti to? Jak to proběhlo? Když mi bylo osmnáct, tak si táta myslel, že jsem ještě neměl ženskou. Zavezl mne ke své milence aby mne to naučila. Nejdřív mi to předvedl a pak zmizel. Ona přišla na to, že není první a když si užila, tak mne naštvaná vyhodila.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 20:07)

On byl u toho , je tam pořád , nejdřív mi to vadilo , teď už ne. Je to jeho příbuzná .

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 20:07)

Jak příbuzná? On jí šuká taky?

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 20:07)

Prý sestřenice, ale on s ní nic je nahatej ale jen kouká.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 21:07)

Máma o tom ví? A ta setřenice. Máte nějakou komunikaci, nebo na to jenom vletíte, uděláte se a hotovo? Jak tě přijala poprvé? Zdráhala se nebo hned nastavila? On ti řekl co tě čeká, nebo to bylo spontální a nečekané? Má sestřenice orgasmy, užívá si to, nebo je to jen sexuální robotka?

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 21:07)

Máma o tom neví. On to s ní domluvil předem ,když jsme přišli svlékla se. To já to chtěl řekl jsem mu že už to s ním nebudu dělat že to chci se ženou. Nevím jestli má , nepoznám to.

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 23:07)

Tak to nemá, protože když má ženská orgasmus tak úplně šílí. Některý to nemají i kdyby byly s Bohem. Není to tvoje chyba spíš ti slouží jako utěšitelka a sama z toho nic nemá. Stačí, že maže. Děláš to s kondomem, nebo naostro a co ten strejda. Ukájí se, nebo jen čumí? Jí to nevadí? Já bych to před chlapem, kterej tam je jako stafáž nedělal. Před ženskou jo. Už se to víckrát stalo a všichni jsme byli vzrušení. Ale chlap co jen čumí?

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 07:07)

Asi nemá . Dělám to bez kondomu , nemám,řekl že můžu. On je taky nahatej , ale s ní nic až když skončím tak zase se mnou.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 08:07)

Tedy. Ty se uděláš se ženskou a on po tobě ještě něco chce? To je drsný. A ta se střenice se na to dívá, nebo hned odejde? Já jsem taky mohl i vícekrát, ale se ženami.

Tonda.wet (Pá, 15. 7. 2022 - 01:07)

Mě to přišlo hodně příjemné v oteplovačkach nechala by jste ho vyzkoušet jestli má nějaký oteplovačky

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 05:07)

Co todle je za magora?

Návštěvník (Pá, 15. 7. 2022 - 00:07)

Nepamatuju si už přesně jak to bylo, ale mamka poznala, že už si to dělám a oznámila to babičce a ta řekla aby to nechala bejt, že už sem mužskej.

P.I. (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Ten příjemný pocit když mi brnění projede tam dole a cítím obrovskou úlevu. Miluji masturbaci a tělu je prospěšná, jak to vidíte vy?

Samča (Ne, 10. 7. 2022 - 05:07)

Zajímalo mě, kdy s tím začne syn a přesně vím, kdy měl první poluci se semenem. To mu bylo 10 a něco. Poté nebyla noc aby nevytekl, vždycky ráno to šlo poznat na prostěradle a jeho prádle. Pak podle fleků bylo již znát, že si to začal dělat sám. Teď mu nedá pokoj ani chvíli a musí to být pro něj velká rozkoš. Mám někdy možnost kluka slyšet a to jeho vydechování při vysemenění, tak to stojí za to. Jsem se synem sama a úplně mi stačí k uspokojení být potají přítomna při jeho onanii.

Reklama

Přidat komentář