Reklama

Svádění synem

Mařka (Pá, 14. 4. 2017 - 22:04)

Je také pravda, že spousta žen které žijí sami s dětmi, tak dokážou při mazlení se synem dosáhnout vyvrcholení aniž by si toho syn všimnul. Stačí jim se jen k synovi přitulit a přitisknout se k němu. Jest-li pak se nám tady dokáže některá k tomu přiznat, že to tak dělá případně jiným poradí jak na to. Existují ženy které by to uvítali a rády by toho využívaly. Tak se děvčata nestyďte a poraďte nám jak na to.

Tomáš (Pá, 27. 3. 2020 - 09:03)

Hodně synů zije pouze s matkou, mazlení je sirokej pojem, pokud by šlo oto se k matce pritulit tak ok

Šuk (Pá, 14. 4. 2017 - 19:04)

Já myslím, že je to rozumné a pokud se dobře chrání tak nemám námitky.Přece jen ten syn je jí nejbližší a každá není na to aby někde někoho uháněla. Nato většinou nemá čas ani náladu. Syna zná a má ho doma po ruce. A co je na tom? Že to říkal pan farář? Co ten má co říkat, když káže co kdo má dělat a pak v zákristii ošahává nebo zneužívá ministranta? A incest je jenom církevní výmysl.

Janek (Pá, 14. 4. 2017 - 18:04)

Existují rodiny, kde je matka rozvedená pracuje a syn jí dělá dobře - česky řečeno ji šuká!!
Vůbec se jí nedivím, má ráda sex, ne lásku od někoho...v tomto směru jí syn vyhoví a nemusí hlavně používat umělé náhrady !!

sdfg (Pá, 14. 4. 2017 - 15:04)

Svádění panen jako každý drak Šmak spočívá v návratu do dob,kdy ideál dívek byli ještě pany a tedy nějakým okultním obřadem vyvoláváním duchů :"Duchu pany ,jestli mne slyšíš,hýbňi stolem"

Fik fik (Pá, 14. 4. 2017 - 08:04)

Jakejpak incest to je jen výpomoc v rodině. Každá žena není na to aby se vrhla nějakému neznámému muži do náruče a ryskovala daleko víc. Pokud se dobře chrání, tak je to jenom pomazlení se synem, uvolnění napětí a prožití trošičku hezké chvilky. Nebuďte tak nepřející , každá žena která zůstane sama s dětmi toho času moc pro sebe nemá a trošičku toho uvolnění jí dopřejte. Nebuďte staré zapšklé svíčkové báby a dopřejte jí aspoň pohlazení srdíčka aspoň od syna když jinou možnost nemá. Má si tam strkat nějakej kus plastu nebo něco s živočišným teplem? Říká se taky přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno! Jinak všem veselé velikonoce a maminy nebojte se vzít do ruky i synovi vejce!

Tttt (Po, 22. 7. 2019 - 08:07)

Dik Fík ty si duševné chorá ty tu radšej nikomu nerad!!!!!!

! (Pá, 14. 4. 2017 - 07:04)

Vždyť taky existuje ochrana ať už prášky, Dana a nebo i podvázání vaječníků tak proč ta obava? A může stříkat jak vodní dělo. Znal jsem taky jednu, ale to byla mistrová a ta když měla nouzi tak šukala svého 15 letého syna a zaučovala ho!

Kuba (Pá, 14. 4. 2017 - 00:04)

Jakto, že to nebyl normální sex a pak už jo. Co se změnilo...Furt preci incest...A neříkej, ze si 14 lety kluk umí dávat bacha, navic
to z něho muselo proudit jak z požární hadice a to se špatne usměrňuje.

xxx (Čt, 13. 4. 2017 - 15:04)

Pak už to blbi nebylo?...zvykla jsem si , nejdřív jsem se bála , aby to někde neřekl, nejdřív to ani normální sex nebyl

Kuba (Čt, 13. 4. 2017 - 14:04)

To by mohl chtít skoro...Pak už to blbi nebylo? Přeci jen asi dost vzrušující a zaroven perverzni sex, co se ostatním ani nezdá. Přeci jen, zakázány ovoce asi nejvíc chutna...

Kuba (Čt, 13. 4. 2017 - 14:04)

nedřív řekl , že asi...To by mohl chtít skoro všechno...Pak už ne? Snad si to pak i neuživala...

xxx (Čt, 13. 4. 2017 - 13:04)

Jak na to přišel a to ti...nedřív řekl , že asi pujde bydlet k manželovi , a pak , když jsem v posteli brečela , přišel za mnou...nerada na to vzpomínám , ale blbý to bylo hlavne na začátku

Kuba (Čt, 13. 4. 2017 - 13:04)

stálo ti to za to ?Jak na to přišel a to ti proste řekl? Mel aspoň ochranu...co kdybys otehotnela a nebo na to někdo přišel....

jan (Út, 11. 4. 2017 - 20:04)

ve čtrnácti po rozvodu si...stálo ti to za to ?

xxx (Út, 11. 4. 2017 - 14:04)

Pouze shrnu, co zde bylo...ve čtrnácti po rozvodu si syn měl vybrát s kým bude žít, udělala bych cokoli ,aby zústal se mnou, vím že mně vydíral , ale nelituji toho ve dvaceti ho to přešlo

Ale ale (Po, 10. 4. 2017 - 00:04)

Radíte zbytečně. Tomu muži je dneska 27 let.

Sexlooner75 (Ne, 9. 4. 2017 - 23:04)

Rad bych si o tom pokecal s nejakou maminou.... Me tel 723683405

Eduard Nud (Ne, 9. 4. 2017 - 17:04)

Pouze shrnu, co zde bylo řečeno, a tím dám i svoji odpověď. V patnácti letech je chlapec i podle zákona ještě dítě. Podle toho bychom se k němu měli chovat. Nahota ano, něha taky, ale sex nikdy. Ani masturbaci ne. Krom toho je to syn. Vím, dneska jsou ty věkové hranice trochu jiné. Ale to nic nemění na situaci, že v patnácti je chlapec ještě dítě.

Sexlooner75 (Ne, 9. 4. 2017 - 01:04)

Skus se sním vyspat může...Chtel bych si o tom pokecat s nejakou maminou, ktera to mela se synem....,apod. Me tel 723683405

Reklama

Přidat komentář