Reklama

Chodíte nazí doma?

Lolita (Pá, 13. 7. 2007 - 16:07)

Mno tak já žiju w rodině kde chodíme minimálně w tričku a kraťáskách... Já si myslím, že není dobré, aby se w rodinách chodilo bez ničeho na sobě... Newím, je to diwné... I když jsem u přítele doma tak mám na sobě wždy minimálně kalhotky... Myslím, že to není dobrý na psychiku dětí, aby we mladém wěku widěli swé rodiče nahé...

Tomáš (Pá, 13. 7. 2007 - 16:07)

Já také chodím nahatý, mamka odjela do lázní na 2týdny a mě dala svojí kamarádce. Ona nemá děti a bydlí tam se svou matkou. Býval jsem tam každé prázdniny a teď taky. Teta chtěla abych u nich chodil nahý že je to zdravé a nikdo mě stejně neuvidí, nikdy mě to navadilo, když bývala u nás chodili jsme se koupat na nudu, teď je mi ale 13 a už mám chlupy. Teta je učitelka a učí děcka do 5třídy, pořád se mě vyptává a kontroluje. Teta a babička se někdy smějí když se mě postaví a teta mě za něj někdy zatahá, jednou i babička. Taky mi pokaždé kontrolují kůžičku.Trochu se stydím a trochu se mi to líbí. Spíš mě to nevadilo ale teď nevím. Obě mě mají rády ale mě se to zdá někdy divné.

Honza (Út, 10. 7. 2007 - 21:07)

KFL-měl byses léčit,máš předpotopní,až polské názory.

Tomáš (Čt, 28. 6. 2007 - 10:06)

Nazí chodíme běžne na zahradě u bazénu, nebo nazí spíme,ale jinak třeba přes den doma máme já alespoň boxerky a sestra nosí třeba aspoň tanga. Ale tento týden je celá moje rodina na dovolené a já jsem doma sám. Za celou dobu jsem doma nebyl oblečený a je to nádherný pocit volnosti ..

Emil (St, 13. 6. 2007 - 01:06)

Doma chodím normálně nahý, když je velká zima, tak si přiměřeně obléknu to nejnutnější, nikdy ne však nějaké trenky a podobné věci. Většinou je to delší volné tričko. Nejlepší na zimu je, když si doma nahý zacvičím, pak už můžu veškeré oblečení sundat, než zase vychladnu. Kdybych byl otužilejší, tak by to nebyl žádný problém být doma stále nahý.

jana (Pá, 25. 5. 2007 - 13:05)

Kájo, jak víš, že jsem z Moravy?

Kája (Pá, 25. 5. 2007 - 06:05)

Hezký den na Moravu průsvitko.

jana (Čt, 24. 5. 2007 - 23:05)

tak my jsme s přítelem sami dva a než úplně nazí, tak dáváme přednost erotickému oblečení..ráda chodím v průsvitném tričku a nebo jen v poloviční podprsence a tangáčích

Leny (Čt, 24. 5. 2007 - 19:05)

Je jasný ty Matějko že se neproducíruju před jinýma.

Petr (Čt, 24. 5. 2007 - 17:05)

Mno-já to vidím asi tak,že chodit doma před dětma úplně nahatý je asi trochu ujeté-nedělal bych vědu z toho,že mě děcka příležitostně uvidí nahého-cíleně bych se neskrýval,ale měli by vědět,že určité partie lidského těla jsou prostě intimní,takže nevidím důvod,proč bych i v těch největších vedrech nemohl mít na sobě alespoň slipy!To nemluvím o tom,že málokdo je přitažlivý,když je úplně nahatý.Já nevím-jsem u vytržení,při pohledu pod sukni-ale úplně nahatá ženská,to už není ono! To nemluvím o tom,že pohled na nahého chlapa musí být většinou spíš sranda,než ero!

Leny (St, 23. 5. 2007 - 18:05)

Vtomhle počasí jediné nahá.

Milan (St, 23. 5. 2007 - 18:05)

Myslím,že jsi sám trochu puritánský a ještě k tomu hlupák.

Pavel L. (Po, 23. 4. 2007 - 11:04)

Je zajímavý jak od studu někdy pomůže léčba šokem. Já se do nějakých 11 let nestyděl vůbec a chodil jsem normálně nahej z pokoje do koupelny, nebo z koupelny na záchod. Potom to přišlo, tak v 6. třídě. Začal jsem se stydět, zamykat se v koupelně a nechtěl jsem chodit ani se školou na plavání. Ani u doktora jsem se nechtěl svlíknout-natož doma! Tohle trvalo tak do mých 16 let. Jednou se mi ale rozbolelo břicho, doktor myslel že je to slepák a poslal mě na chirurgii. To bylo tak počátkem 90.let. Lékař mi řekl že mě musí prohmatat celý břicho a vyšetřit přes konečník. A že pacienty pod 18 let vyšetřuje za přítomnosti rodiče, protože za mě mají plnou odpovědnost. A bylo to. Musel jsem se svlíknout nejen před doktorem, sestrou, ale i před mámou a ještě mi strkali prst do zadku. Jenomže ale. Najednou jsem zjistil že mi nahota vadí mnohem míň než předtím. Sice jsem nezačal chodit na nudu, ale nevadilo mi už jít do společných sprch nebo když mi mamka přinesla do koupelny mýdlo nebo ručník (předtím mi to dávala na kliku a musela na stranu jinak jsem neotevřel).
Dnes po 15 letech se tomu už jenom směju. Manželka by mi ani netolerovala abych se zamykal v koupelně. Děti zatím nemáme.

zarri (Ne, 22. 4. 2007 - 23:04)

Tak Obalil bude zjišťovat IP adresu...

Ale on topic: Když mi není zima, proč bych neměl chodit nahý?

petr (Ne, 22. 4. 2007 - 08:04)

není to nic špatného,chodím taky nahý,v létě,jem se musím hlídat abych estál dlouho u okna sousedka je chrobnbně zvědavá ,asi by měla pěkný šoky.. vlastně já větší kdyby to bylo na opak..

Arctur (Ne, 22. 4. 2007 - 03:04)

Franz Kafka se taky koupal v plavebním úboru.

Pavel Obalil (So, 21. 4. 2007 - 22:04)

A hele, hele, asi si zjistím tvoji IP adresu. A já narozdíl od tebe umím aspoň česky. Odkdy někdo nosí PISTOLY????? Takhle pistoli, tu možná jo.

obalil (So, 21. 4. 2007 - 19:04)

Chodím nahý po pokoji a v ruce držím Glock, pistoly,ktrrou jsem odbouchl psa, jednomu debílkovi.

Ivan (So, 21. 4. 2007 - 09:04)

Nahota je přirozená. V rodině s tím nemáme problém, samozřejmě to nikomu nevnucujeme, koupeme se nazí a kdo chce mít plavky tak ať je má. Respektujeme každého rozhodnutí. Mám neteř, která v pubertě se styděla a nesvlékala, nikdo to nekomentoval, dnes již opět se koupe s námi nahá a říká, že jí je to příjemné a nechápe proč se styděla. Kdo poznal pocit svobody bez plavek, tak se většinou k tomu vrací. A to nekomentuji zdravotní stránku věci.

Romana (Po, 26. 3. 2007 - 23:03)

Ahoj. Je mi 29 let, jsem vdaná, mám dvě děti a sama jsem dítě z nudistické rodiny (dokonce i za komunistů). Nahatí jsme byli doma odjakživa všichni. Myslím, že mě to nijak nepoznamenalo v negativním slova smyslu. Láska přece není jenom o nahotě, to by bylo dost ubohé. (Hádanka: Láska na tři písmena - sex ,nebo cit?)Myslím, že přirozené pojímání nahého těla dá mladému člověku možnost soustředit se na jiné kvality svého partnera - snad ty důležitější pro život - mít tělo jako prioritu je dost povrchní a hlavně pomíjivé. Rodiče mají krásný vztah, nikdy si nebyli nevěrní, opravdu se milují. Můj muž taky není kdo ví jaký krasavec, ale je nám spolu dobře a to je hlavní. Vím, že v pubertě jsem se styděla, ale časem to odeznělo a rodiče k tomuto mému období přistupovali velice citlivě. Prošla jsem si svým osobním hledáním i hledáním partnera a to je přirozené pro nahaté i oblečené. Nikdy mě rodiče do ničeho nenutili - to je asi podstata. Dokonce se sami oblékali, abych si nepřipadala zmateně, chápali mě, podporovali, ale sami si dál jezdili na nuda. Zahrada u nich je obsázená křovím, takže v dobách, kdy jsem tam ještě žila, jsem si klidně plevelila na zahradě jen tak nahá a bylo mi dobře, ráda na to vzpomínám, teď takovou možnost nemám. Navíc opravdu nesnáším pocit mokrých plavek.
Mrzí mě lidé, kteří v tom vidí nějaké zvrhlosti, ale většinou jsou to právě oni, kdo jsou dost vulgární a kdo ví, co mají v sobě všechno potlačeno. My jsme byli spíš taková domorodá tlupa. Ale je pravda, že jsme vždycky volili pouze přírodní nudapláže, které respektují soukromí a intimitu člověka. Na takových těch "germany turist" je chlípníků dostatek, to jsem si jistá - mám zkušenosti a tento druh nudismu se mi opravdu hnusí.
Perlička na závěr - můj muž je z totálně stydlivé rodiny - nikdy neviděl své rodiče nahé. Takže naše soužití je v tomto ohledu dost kontra (protiklady se přitahují). Ale ty pozitivní kvality pro partnerský život určitě má, myslím, že jsem si vybrala dobře, i když jsem z naháčské rodiny. Tak ahoj R.

Reklama

Přidat komentář