Reklama

Chodíte nazí doma?

Default User Image
Anomynus (Čt, 25. 4. 2024 - 16:04)

Také

Default User Image
Shawna (Pá, 13. 10. 2023 - 10:10)

Doma nosim pantofle, minisukni a rozepnutou halenku. Bez spodního prádla.

Default User Image
Rajcovní (Ne, 8. 10. 2023 - 18:10)

Ano. I když částečně. Mám na sobě prádlo, které toho moc nezakrývá. Mojí spolubydlící to nevadí a už si zvykla. Koneckonců obě jsme holky. A když měla pár dní zpátky naváto, tak mi i řekla, že se jí to líbí a že by si dala říct. Toho jsem upřímně využila a konečně si splnila sen a poprvé se líbala a mazlila s holkou. Spolubydlící je vyvinutá, tak jsem jí nejdříve rozparádila přes kozy ( hrála jsem si s nimi snad půl hodiny) a pak jí vylízala kundu a nechala si od ní naplácat na zadek. Druhý den si pamatovala jen půlku, ale něco mi říká, že si to rozhodně budu chtít zopakovat.

Anonym (Ne, 8. 10. 2023 - 13:10)

Když jsem sám doma, rozhodně si rád odložím svršky i spodky. Tento zvyk byl u nás bez výhrad tolerován. Když jsem se oženil, manželka odjela na služebku a vařila mi tchyně, která měla klíče od bytu. Když jsem měl raní směnu, tak jsme se nevídali. Na stole bylo jídlo. Stalo se, že mi prohodili šichtu a musel jsem za kolegu na odpolední. Na tchyni jsem úplně zapomněl. Sedím nahý za stolem a honím si kašpara, když tu ona ve dveřích. "No, tak konečně vidím čím dělaš dceři radost". Vzala to s humorem a hned mne ubezpečila, že už se nemusím stydět, když mne viděla v takové situaci. Od té doby už jsem se kvůli ní neoblékal. Bylo to mezi námi.

Default User Image
Martin (Ne, 8. 10. 2023 - 11:10)

Pokud to teplota dovolí chodím doma vždy nahý. I na zahradu,  do bazénu i tak třeba sekám trávu. Tam teda kde není vidět z ulice. Jen když přijde návštěva tak se obléknu .

Default User Image
Max (Pá, 12. 4. 2024 - 08:04)

Proč chodíš nahý jen tam kde není vidět, a proč se oblékáš před návštěvou, pokud se nestydíš, tak pokračuj - je to jen o zvyku, celý život ( je mi přes 70) se skoro neoblékám za krásného počasí, dělám veškeré práce doma i okolo domu, když někdo přijde proč bych se měl oblékat ??. 

Anonym (Ne, 8. 10. 2023 - 09:10)

Velmi dbám na hygienu a po každém vylučování se z WC přesouvám do koupelny dole bez. Tam si umývám genitálie a konečník. Pak se teprv obléknu. Je to zvyk už od dětství, který všichni akceptují a nikdo se nepohoršuje. Nahý chodím také do koupelny a zpět, když se koupu a sprchuji.

Anonym (So, 7. 10. 2023 - 19:10)

Doma u mámy bývám zvláště ve vedrech nahý. Viděla mne od malička tolikrát, že už jí to nepřijde neslušné. Ona se formálně zakrývá, ale stejně, když je nalehko, tak se nestydí a lecos zahlédnu. Když přijde návštěva a není z rodiny, tak si musím vzít něco na spodek. 

Default User Image
George (So, 7. 10. 2023 - 18:10)

Když je dost teplo, chodíme nazí po zahradě a do bazénu. Doma chodíme nazí tak z koupelny do ložnice, ale válet se doma nahej na gauči mi přijde divný. Partnerka ta chodí naostro jen v dlouhém triku, tak mám zpravidla volný výhled na její prcinu. 

Anonym (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Někdy, když tchyně vezme děti k sobě. To pak promrdáme skoro celý víkend.

Default User Image
Lenka (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Doma se sestrou chodíme nahé a brácha se už konečně přestal stydět a chodí taky nahý, jen když na něj přijde erekce, tak se běží uklidit do pokojíčku. Když je u mě některá z kamarádek, tak to neuteče a postará se mu o to vykouřením až do konce. Konečně totiž přišel na to, že s holkou je líp, než si ho honit sám. Za 4 měsíce mu bude 16, pro zvědavce. Kamarádky ho mají na hraní a taky ho učí co má jak dělat a aby měl výdrž. Můj kluk je taky pro nás všechny a líbí se mu to a s kamarádkama mu dáváme zabrat, ale je spokojený, sen kluka a chlapů se mu splnil, mít víc holek najednou. 

Default User Image
Pája (So, 3. 2. 2024 - 20:02)

Ségra spala do 15 dole baz. Bylo na co se podívat ..já býval  u počítače do cca 17/18 dole bez ..

Default User Image
Pája (So, 3. 2. 2024 - 20:02)

Ségra spala do 15 dole baz. Bylo na co se podívat ..já býval  u počítače do cca 17/18 dole bez ..

Default User Image
Kristýna (So, 7. 10. 2023 - 09:10)

Já doma nosím dlouhé černé tričko pod zadek. Bez podprsenky a bez kalhotek.

Default User Image
kunda Radka, ulice Kundratka, Praha 8 (So, 16. 9. 2023 - 09:09)

Pořád ještě je teplo, tak jsem doma pořád nahá. Až se ochladí, zatopím a budu také nahá.

Default User Image
Honza (Út, 19. 9. 2023 - 14:09)

Jo nahota je úžasná mám to úplně stejně 

Default User Image
Honza (St, 13. 9. 2023 - 07:09)

Já doma pořád chodím nahý a vůbec mi to nepřijde jako něco divného. 

Default User Image
Honza (St, 13. 9. 2023 - 08:09)

Rád bych přišel k někomu na návštěvu kde je nahota úplně běžná věc.  

Default User Image
Ľubo (Út, 13. 2. 2024 - 07:02)

U nás je to samozrejme zo začiatku sa znami divili ale uz si zvykli

Default User Image
Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 16:02)

Budeš vítaný

Reklama

Přidat komentář