Reklama

Chodíte nazí doma?

Default User Image
MMMM (Pá, 12. 4. 2024 - 13:04)

Když jsme byli mladí s dvěma syny tak jsme všichni chodili doma nazí  a to i v době kdy synům stálo péro skoro pořád . Nic jsme si z toho nedělali i když si manželku občas prohlíželi . Později nahotu brali jako samozřejmost a neviděli v tom nic špatného .Jen ti řeknu že pro syny je matka jako erotický symbol a tak si z toho nic nedělej a klidně se svlékni a choď nahá .

Default User Image
Zuzka (Pá, 12. 4. 2024 - 14:04)

Také mě vidí soused jak se opaluji nahoře bez a dole jen v tangach, ale jeho žena děla to samé jak já 

Default User Image
Zuzka (Pá, 12. 4. 2024 - 10:04)

No já chodím bez podprsenky i na zahradě a v létě jen v tangach a když jdu napr na nákup jdu nahoře bez a vezmu si jen tilko a tanga a sukni. Dole bez bych nesla 

Default User Image
Max (Út, 16. 4. 2024 - 10:04)

Zuzko, proč chodíš v tangách pod sukni ??? Za naší doby v 50 letech minul. století chodily holky v sukních, ne jako dnes v roztrhaných kalhotách převážně bez spodního prádla, byly to krásné pastelové sukně z tenké látky, krátké nad kolena, v pase na gumu - mně se líbila děvčata v červené sukni a v bílém tričku /halence, dnes i já bych si ji oblékl, a rovněž i na ostro.

Default User Image
Zuzka (Pá, 12. 4. 2024 - 09:04)

Já chodím doma bez podprsenky a dole tanga 

Default User Image
Ivana (Pá, 12. 4. 2024 - 09:04)

V posledních asi dvou letech jsem začala a ani nevím proč....tedy ne úplně,buď mám jen kalhotky a nahoře jsem nahá nebo mám tílko a dole jsem bez kalhotek.To tílko je ale většinou max k pasu takže to není tak že někdo nosí delší tričko a není vidět frnda. 

Default User Image
Tomáš (Po, 25. 3. 2024 - 13:03)

Od podzimu do jara chodíme v tričkách a přes léto uplně nahatý je to pohodlné a jsme doma tak proč se strojit 

Default User Image
Honza (Po, 18. 3. 2024 - 14:03)

Ano. Pořád. Musím.

Anonym (Po, 18. 3. 2024 - 13:03)

Manželka a tchýně hodí jen tričku je to krása když ním koukají kundicky 

Default User Image
Pipik (Ne, 17. 3. 2024 - 18:03)

Jo ale mama mi říká že to není vhodný

Default User Image
Max (Pá, 12. 4. 2024 - 08:04)

Pipiku- máma nemá pravdu, nahota především venku je pro zdraví velmi prospěšná, tak se jednoduše neoblíkej, my jako děti v ulici jsme provozovali různé aktivity běžně do 15 až 20 let, na nahotu jsem si zvykl a provozuji ji doposud

Default User Image
Pipik (Ne, 17. 3. 2024 - 18:03)

Jo ale mama mi říká že to není vhodný

Default User Image
Jana (Pá, 23. 2. 2024 - 12:02)

Doma chodíme ve volném tričku nebo ve volné mikině, někdy si vezmu schválně krátké tričko, dole většinou nic, pokud je chladno, tak tepláky a vždy na ostro a bez podprsenky. Až na pár výjimek nosím přítelovi věci. 

Anonym (Út, 6. 2. 2024 - 19:02)

Můj manžel chodí doma nahý a vždycky nastříká semeno do vany a pak tam hodí kapra a pak se v tom čvachtá celá rodina i se strýcem. Já chodím doma zahalená v burce ale mám tam vystřihnutou díru na prdel, když jde kolem syn abych mu mohla dát hlavu mezi svoje půlky a pořádně si usrat!

Máte gumového kapra? Či snad chytá pokaždé nového a hází ho tam živého? Nebo je ten popisovaný bizár u vás ještě peprnější a hází tam opakovaně nějakou léta chcíplou rybu?  Jestli se jedná o poslední z uvedených možností, zdá se nakonec, že tou vystřiženou dírou dopřáváš synovi občas trochu čerstvějšího vzduchu. 

Anonym (Po, 12. 2. 2024 - 05:02)

Tvl, já mám týhle stránky dost.

Default User Image
Honza (Út, 6. 2. 2024 - 18:02)

Občas si s bráchou a mamkou hrajeme doma na pejsky . Jsme oba nahatí a ona oblečená. Běháme po pokoji, aportujeme míček ,  plníme povely , navzájem se očicháváme a olizujeme zadky i pinďoury.  Vždy to zkonci v koupelně výstřikem semene do vany.

Anonym (Pá, 12. 4. 2024 - 12:04)

Nekecej, vždyť jsi buzerant.

Dobře jsi to vymyslel. Akorát, kdybys to psal do školy, dej si větší pozor na pravopis. Ať tě má paní učitelka za co pořádně pochválit. Fantazie pracuje, odpovídá věku, práce je taková spontánní, radostná. Zápletku bys sice mohl trochu rozvinout, ale nějaký náznak tam je a určitě je účelem rozvíjet představivost čtenáře, že? Tak by to pak mohlo zbytečně skončit horší známkou jen za případné hrubky. Nebo se jí ozvi, že se teď pokoušíš psát nějakou literaturu, nějaké články,  jestli by ti s pravopisem nemohla pomoci. Aby to jako pomohlo zvednout jejich celkovou úroveň. Možná by mohla pomoct i mamka. No, ale ta má vlastně spoustu práce s tím házením aportů………

Default User Image
Eva (Ne, 5. 11. 2023 - 11:11)

Když nejsou rodiče doma, tak chodím nahá a nebo jen v krátkém tričku, to samé sestra a brácha jen v normálním tričku, stejně tak i spíme. Není na tom snad nic špatného a jako sourozenci už dávno víme, co kdo má. Když jsou doma rodiče, tak legíny nebo džíny. Kdybych si měla vzít jen spodní prádlo, tak už nic mít, tak jako tak, nemusím. Když je chladno, tak nosím mikinu s kapucí co mám od někoho z kluků. 

Reklama

Přidat komentář