Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 17:03)

a za třetí bych si to dovolil jen ke kamarádce nebo přítekyni (v žádném případě k nikomu cizímu) a za čtvrté jen s jejím svolením (proti její vůli ne)

Viky (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

A co by jsi řekla o někom, kdo ma to štěstí, že pracuje jako sestra na urologii a má možnost třeba zdržovat muže po sonografii (kde je třeba mít zcela naplněný měchyř) v odchodu na toaletu, pod záminko počkejte chvilinku ještě vám vytisknu zprávu a prodlužuje to i 10 min, hlavně když vím, že již mají přeplněný měchýř, bohužel pro pacienty nemohu si pomoci, šílen3 mě to vzrušuje...

lena (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

Musi to byt vzrusujici a stalo seti ze se ti tam pochcali a divas se i nato jak curaj zeny

Viky (Po, 21. 3. 2022 - 11:03)

no jen dodávám Leno, že je to strašně vzrušující, ale mám pocit, že nejsem normální, když tohle dělám a ještě k tomu riskuji i ztrátu zaměstnáni kvuli vzrušení.

Viky (Pá, 18. 3. 2022 - 12:03)

je to šíleně vzrušující, bohužel se přímo u mě nikdo nepomočil, jen jednou jeden pan v čekárně a jednou nějaka holka u doktorky při tom ultrazvuku. Močit je bohužel nemám možnost vidět to odcházejí na wc... A když doktorka vyšetřuje, třeba i varlata mužům dovnitř nesmím, ale už sem to i porušila. Jednou tam byl tak hezky pacient, že jsem ho po sonu posadila zpátky do čekárny, ať ještě chvilinku nečůrá, že si paní doktorka neni jistá jestli je záznam v pořádku, mívám otevřene dveře a to jak posedával z jedne půlky na druhou a poslušně čekal me vzrušenim rozechvělo, až 45 minutach sem ho poslala vymočit, ale kdyby na to doktorka přišla na fleku mě vyhodi, takže se odvážím zdržovat jen při čekáni na papiry, hezké chlapy tam si to pěkně užívám a některé protivné ženske v tom se vyžívám : D, vím, že to je ode mě hnusné, ale vzrušuje mě to natolik, že si nemůžu pomoct, ale pere se to ve mě, pak je mi třeba těch lidi líto, hlavné toho kluka co jsem mu to o těch 45 minut natahla, byl na mě milý a ja mu udělala tohle...

Romana (Ne, 27. 3. 2022 - 16:03)

Vikino! Si opravdu uboha, to vyšetření dobře znám a sama moc dobře vím jake to je nepříjemné odkládat čůrání kvůli sona a pokud Tě ještě někdo úmyslně zdržuje... přeju Ti to samé a ať to někdy pustíš do oblečení, kdybych věděla, kde pracuješ udám Tě.

Martina (Út, 29. 3. 2022 - 08:03)

Na sonu jsem seuž skoro pochcala, ale sestra s tim asi počítala a hned jak jsem poprosila, že
už nemůžu vydržet, mi dala dolů nádobku, já nevydržela a musela jsem do ní ihned močit jako protžená. Dost trapná situace, ale prý jsou na to připraveni a nejsem vzácný případ

Viky (Po, 28. 3. 2022 - 13:03)

Mila Romano, kdyby jsi četla vše psala jsem, že mě to mrzí a je mi to líto, že někoho zdržuju při odchodu na toaletu,ale nemohu si prostě pomoct, možná jsem uboha, ale aspoň si to narozdíl od tebe moralistky umím užít, a to že se někdo vyčůra o 10 až 15 min později snad není taková hrůza.

Karel (Po, 28. 3. 2022 - 13:03)

Viky, už ti někdo někdy vytíral kundu po močení? A dovolila bys to někomu? A spíš chlapovi nebo ženské?

Viky (St, 30. 3. 2022 - 07:03)

Ne a rozhodně bych neměla zájem, pro Pavkola, nepochopila jsem to špatně, jsi přesně ten případ, kdy pacient příjde na sono s nedostatečně plným měchýřem, lékař pak aby vše prohlédl potřebuje více času a musí sondu přikládat z více úhlu, v důsledku toho musí takovému pacientovi věnovat více času na než se počítalo a tím vzniká zpoždění a ostatní pak musejí déle čekat. Pro Martinu: nevím ke komu chodíš, ale při sonu sestra běžně nebývá, my nemáme ani žádnou mísu nebo bažanta v ordinaci, ale možna někde maji no... Pacient si na wc dojde po sonu pokud nevydrží je to na zemi...

Pavkol (Čt, 31. 3. 2022 - 10:03)

dobře tak jinak když si na sono objednaná v 8 tak ti přijde normální od 2 nečůrat? to se prostě nedá a nepít ani vodu už vůbec ne

Pavkol (Ne, 27. 3. 2022 - 17:03)

přesně tak romano myslíš že já jsem to dodržel když jsem tam šel? s čůránímm už ani nevím jak to bylo ale s pitím rozhodně ne vždyť bych měl v puse jak na Sahaře

Viky (Po, 28. 3. 2022 - 13:03)

Pavkole, přesně kvuli pacientů, jako si Ty se svým nedostatečně naplněným měchýřem vznikají zpoždění, protože je potřeba více času na vyšetření, takže pro všechny moralisty, kd,ž odsuzujete mě, odsuďte i Pavkola,ten taky lidi zdržuje s plným měchýřem...

Pavkol (Út, 29. 3. 2022 - 07:03)

tak to si Viky špatně pochopila já tam byl jako pacient

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

a na jakým nejkorůznějším místě si čůrala ty Leno a stalo se ti někdy že do vany si čůrala taky?

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

ale neboj Leno nejen kvůli tobě ale i kvůli tomu abych konečně uspěl v životě si dám pozor na to abych se takových otázek vystříhal

lena (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

Mam ho v pyskach a na postevaku

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

aha ale si fakt hodná že i když mám někdy všelijaký otázky jako dneska tu druhou ráno že mě chápeš když se snažím držet se zpátky Leno

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

nebo při čůrání? pochopil jsem to správně že ho máš v mindě?

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

jeee tak to by se mi líbilo a nevadí ten piercing při jak to říct slušně 1 + 1 = 3?

Reklama

Přidat komentář