Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

Má vrozeno nejen psychopaticko deviaci ale i poměrně silnou debilitu.Byl už i v pakárně ale hovno platný.Ten dokud někomu něco neudělá tak nebude mít klid.Jako všichni tihle devianti.

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 08:03)

Pavle , právě proto, aby tě někdo nenervoval bys měl všechno říci té psychatričce, že nejsi schopen navázat normální vztah s ženou a klidně žít. Jsou sexuologické poradny, a ona ti určitě poradí co a jak. Píšeme ti to dokola.

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

jediné co z toho chápu je že jestli chci jednou navázat normální vztah a teprve tam uplatnit svá přání (a to jen když se to bude hodit) a že jsem se tudíž měl normálně chovat už i tady a né tak jako na knize tváří

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 13:03)

ok ale přece jí nemůžu říct že bych chtěl holku vidět čůrat nebo to druhé nebo sprchovat se a mejt aby mě fakt nešoupli do pakárny už jen kvůli nekonvenčním představám stačí když řeknu že toužím prožít něco zakázaného ale nemusím to před ní specifikovat

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 08:03)

Nikdo tě za to nikam nešoupne, to je nesmysl. Jen by ti odborníci pomohli dopracovat se k takovému stavu, aby jsi dokázal partnersky žít se vším všudy tak jako ti, kteří sem píší. A čurání by pro tebe bylo jen koření. Měl bys prostě jiné starosti, postarat se o rodinu a tak. Prostě té psychiatričce řekni co tě trápí a jako šikanu ti to způsobuje. Možná ti změní medikaci, pošle k psychoterapeutovi k sexuologovi nebo to sám navrhni.

Pavkol (Út, 22. 3. 2022 - 08:03)

vždyť o to jde brát to čůrání jenom jako třešničku na dortu. konečně někdo kdo to vystihl nic po čem toužím nemusím mít za každou cenu stejně bych ten vztah začal líbáním hlazením zad a jiných partií a to čůrání by přišlo přesně jak píšešj jen jako koření. Konečně někdo kdo mě pochopil to za prvé a za druhé že jsem se svými zvláštními tužbami neměl vůbec chlubit tady akorát jsem kvůli tomu klesl a upadl. řečeno školními známkami jestli před loni jsem byl tak na dvojce tak od doby co sem píšu v době nemocnice a po ní na trojce a poslední víkend (a co je na tom nejhorší vlastní vinnou tak na čtyřce

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 13:03)

ne Pavle už jsem ti to mnohokrát vysvětlovala. Vztah není hladit někoho po zádech a jiných partií. to můžeš hladit i prostitutku nebo krokodýla. Vztah není jen o sexu, ale o lásce, vzájemné starosti, podpoře. Tobě s tím musí pomoci odborníci, kteří byli několikrát jmenováni.

Pavkol (Út, 22. 3. 2022 - 18:03)

tak náhodou pochopení toleranci soucit a empatii já umím mít akorát bych asi nedokázal dobře poradit kdyby radu potřebovala drahá polovička

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 23:03)

Pavkole, zamysli se nad tím, co tady bylo za ty dva dny psáno. Lidi se ti snaží pomáhat.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 20:03)

Až byste se vzájemně posrali a pochcali tak by žádná rada nebyla třeba.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 13:03)

Detenční ústav ,nic jiného pro tyhle devianty neplatí.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 13:03)

Teda tendle člověk je fakt totální magor.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 08:03)

To píšeš zbytečně, on už byl skoro na všech vláknech a todle už mu psalo sto lidí, ale jede pořád dokola to samé a pořád to chápe a někteří ho chápou a každý den odchází:)

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 08:03)

Je to psychopat.Tohle nemůže skončit dobře dokud ho nezačnou ústavně léčit.

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 20:03)

Šárko. Nezdržuj se a žij. Jsi príma děvče a pro submisivní zakomplexovance je tě škoda.

Letec Meresjev (Ne, 20. 3. 2022 - 22:03)

To mluvíš určitě o sobě, že jsi submisivni cuckold,viď?Mluví ti to z duše!

Pavkol (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

možná už to ani nebudeš mět pro koho psát šárko protože i když bys mě aspoň jednou zprávičkou na dané téma určitě potěšila tak potom jak si mě včera podal major na kakání partnerky je jen otázkou několika dnů max. týdne kdy mě sem přestane bavit lézt

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 13:03)

Ty ze všech duskuzí odchaziš 100x každý den a pořád tam tlácháš ty svoje píčoviny.

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 14:03)

On je psychopat s nebezpečnýma úchylkama a svět se mu zdrcnul jen na psaní úchyláren tady a následném honění vocasu.

Šárka (Ne, 20. 3. 2022 - 08:03)

Ale nepřestane.Jsi nemocný tím psaním sem takže jen zavření a znemožnění přístupu na net ti v tom může zabránit.Sám o tom víš.

Reklama

Přidat komentář