Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Kamča (So, 5. 2. 2022 - 18:02)

To musel být skvělý zážitek. Nádhera, jak ti život tyhle situace přihrává a ty toho krásně využíváš :D Určitě pro tebe muselo být i vzrušující jít po hotelu s mokrou matrací a někoho potkat. Držím palce, ať se ti ještě nějaká nehoda před ní povede a doufám, že se zde zase pochlubíš ;)

Maťa (So, 5. 2. 2022 - 21:02)

Keď sme sa chystali s tým matracom, napadlo mi, že možno by bolo fajn niekoho stretnúť, no keď sme vychádzali z izby už som vedela, že sa to nestane. Kamoška ma chcela upokojiť, preto mi povedala, že hotel je síce pomerne plný, no v apartmáne som len ja a na tomto poschodí sú iba apartmány, takže sa nemusím báť, že niekoho stretneme. Keby ona vedela, že trošku som si priala niekoho stretnúť. :-) Málinko som bola sklamaná, no podstatné bolo, aby to bol čo najkrajší zážitok pred kamoškou a to sa mi splnilo, bol nádherný.

Lenka (So, 5. 2. 2022 - 12:02)

Naposledy při oslavě kamarádčiných narozenin. Bylo nás asi sedm, proto jsme slavily v jedné hospůdce. Nejsem zvyklá pít a bylo toho na mě dost. Dokud jsem seděla u stolu, tak to šlo, ale když jsem se vydala na záchod, pochopila jsem, že mám asi dost, motala se mi hlava a doteď nevím, jak se to stalo, ale když jsem se dopotácela do kabinky, zavřela za sebou a snažila jsem se vzpamatovat, tak jsem cítila, že mám v kalhotkách nějak teplo a pak se ty teplé pramínky vydaly po stehnech, pak to na chvilku přestalo, ale po chvíli zase a to už nebyly jen tenké pramínky a nekončily jen na stehnech. S hrůzou jsem si uvědomila, že si proti své vůli čůrám do kalhot a i když jsem se snažila si rychle rozepnout kalhoty a sednout si na mísu, neměla jsem potřebnou koordinaci a než jsem si sedla na záchod jako velká holka, měla jsem strejně většinu v gatích jako malé děcko. Co dodat, když mi došlo co se stalo, hned jsem byla skoro střízlivá a přemýšlela, jak z té ostudy ven. No co dodat, z ostudy ven nijak nešlo, všechny kámošky se tím náramně dobře pobavily a vznikla z toho historka, kterou většina z nich ráda vytáhne při podobných příležitostech.

Radana (So, 5. 2. 2022 - 17:02)

Je mi jasné, že to pro tebe musel být trapas, ale mě by se docela líbilo něco takového zažít. Jen mám strach z těch všudypřitomných mobilních telefonů s foťákem.

Lenka (Ne, 6. 2. 2022 - 13:02)

Jestli myslíš tu chvíli, kdy mi došlo, že si čůrám do kalhot, tak to byl trapas, i když to samotné teplo v gatích nebyla žádná hrůza. A jestli myslíš chvíli, kdy jsem musela vyjít z WC polulaná jako malé dítě až do bot, kdy mě viděly nejen kámošky, které z toho měly druhé Vánoce, ale i dost hostů té restaurace, tak to byl přímo kardinální trapas. A není o nic míň trapnější každé připomenutí této nepříjemné situace vč. ponižujícího fota. Je ti tak, ty foťáky jsou zlo, takhle by to byla jen historka a takhle je to pořád krutá realita, která se navíc pěkně rozšířila.

Radana (So, 12. 2. 2022 - 15:02)

Tak když to člověk nečeká, tak to moc příjemné není, to věřím. Ale sama přiznáváš, že to mokro samotné nebylo nepříjemné. Musí to být i trochu vzrušující, když tě kamarádky vidí v takovém stavu, ale ostuda je to taky, to nepochybně. Tak fotka je problém, to ti nezávidím.

Lenka (Ne, 13. 2. 2022 - 14:02)

Byl to teda šok, ve svém věku jsem nečekala, že skončím takhle ponížená. Když se nad tím tak zamyslím, tak opravdu to mokro v gatích nebylo nějak extra nepříjemné dokud to nezačalo studit. Dodneška záleží hodně na tom, kdo to ví, kámošky si z toho dělají srandu a když se o tom mluví tak je to dost nepříjemné a když se rozšířila ta fotka, tak to byl konec. Vždycky se cítím jako počuránek.

Ella (So, 5. 2. 2022 - 12:02)

Včera cestou z hospody těsně před hlavními dveřmi. Roztáhla jsem víc nohy a chcala jsem přes oblečení na zem. Ještě, že jsem měla sukni, mokrý byly jen punčocháče a kalhotky a celý nohy dolů

Návštěvník (So, 5. 2. 2022 - 14:02)

A jasně, to ti všichni žerou, že v zimě nosíš sukni, aby ses mohla po rozkročení vyčůrat. Dlouho jsem žádnou v zimě v sukni neviděl.

Dropsi (Pá, 4. 2. 2022 - 23:02)

Zaujimalo by ma, ci tu ozaj pisu aj nejake realne baby, alebo len uchylni chlapi, ktori sa ako baby len tvaria.

Martin (St, 2. 2. 2022 - 17:02)

Doporučuji pleny nebo vložky Tena Men 3 ;) Ty by mohly s trochou štěstí nehodu zvládnout a jsou diskrétní. :)

Jirka (Út, 1. 2. 2022 - 17:02)

Mě se to taky děje že najednou ve třídě se začnu počůrávat do slipů a kalhot. Ale někdy to zadržim ale to je jenom málokdy a ještě se mi to stalo že jsem byl na školním výletě a prostě najednou cítím že se začnu počůrávat do slipů a kalhot a radši se někam schovat ať mě někdo nevidí ale byl jsem úplně durch mokré slipy a kalhoty. Můžete někdo prosím poradit.

Pulec (Pá, 4. 2. 2022 - 20:02)

Napiš na [email protected] nebo [email protected] rád poradím

Anna17 (Po, 31. 1. 2022 - 16:01)

Ahoj je mi 17 a za tento týden jsem se už 3x počůrala do postele(ze spánku). Teda jako vždy trošku před spanim, a pak ze spaní.. ale líbilo se mi to... ale nevím jestli to je normální poradíte mi někdo prosím?

zan (Út, 1. 2. 2022 - 06:02)

ahoj ani to nevadí a jak se máš? a dneska si se taky v noci počurala?

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 19:01)

že ses počůrla nevadí ale já záhadné že se ti to líbilo

Anna17 (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

Jako líbí se mi to už delší dobu jen o tom nemluvím

Tonda.wet (Po, 31. 1. 2022 - 22:01)

Ahoj já to bohužel mívám taky ale bohužel se pocuravam se do zimní kombinézy nebo oteplovaček stává se mi to i v posteli občas já mám problém od malička jsem zmrzlík a jsem alergický na sluníčko a na silonove mikiny a bohužel nesnesu plno oblečení jako jsou rifle a podobně tomu já bohužel to mívám i do spaní že se v noci nevyspim v pyžamu mě se kroutí a probouzím se několikrát za noc i zimou já mám takové ty punčocháčky žebrovane moc děkuji

FireOne (Po, 31. 1. 2022 - 17:01)

Líbilo se ti to? Promiňte, co je na tom dobrého?

zan (Út, 1. 2. 2022 - 06:02)

ahoj pokecáme si?

Reklama

Přidat komentář