Reklama

plenková disciplína

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 14:07)

Ráno v 8 dostala čistou jednorázovku a teď jsem ji teprve byl přebalit, prý ji má mokrou asi hodinu, ale bála se mi to říct. Tak tato vydrží do večera a večer po hygieně dostane noční, silnější. Ty moc nemusí , protože nemůže dát nožičky k sobě a plínku sundává , tak na noc zamykací kalhotky. jinak přes den buď body a lacle nebo legíny, ty s vysokým pasem.

Jiřík 12 let (Út, 5. 7. 2022 - 11:07)

Nikdo tady píše že by chtěl plenky nosit ale řeknu vám žádný med to není mamka mne začala dávat pleny od 1 července já nechtěl doma dostávám klasické látkové pleny a větší gumové kalhotky a na spaní s overalem a na venek jednorázové pleny od značky seni Kids a žádný med to není když mne mamka prebaluje venku na přebalovací podložce to ležím na zemi z roztahle nohy musím mít při přebalování tak mne utře vlhcenimi ubrousky pak námaze mastí a dá mi pod zadek hezky plenky jednorázové s gumovimi kalhotky pro jistotu kdyby plenky chtěli protect a mám dětské leginy a řeknu vám plenky jsou trochu vidět proč mne mamka začala dávat pleny jelikož jsem měl 3 s matiky a s českého jazyka tak to mám jako trest pro větší děti ale až do konce prázdnin je budu mít a řekla mi že týden před koncem mne začne odplenkovat takže budu muset všechny potřeby dělat do nocniku teď jsem venku na zahradě bohužel v plenkách a punčocháčich a přesně mám kraťasy ale mne mamka dala 6 látkových plen a po obědě vždy musím jít spát i když se mi nechce pak nastane svačina ale také jako trest kojenecké láhvi mám Sunar smichan s teplim mlékem ale musím mi i brindak a to je látkova plena a když chci do bazénu tak mi sundá látkové pleny a nasadí mi plenky do vody doma v posteli a to ještě namne kouká kamarád jak mi mamka sundáva látkové pleny a nasazuje pleny do vody a mockrát se mi ptal proč je musím nosit plenky doma látkové a na venek jednorázové a do vody a já jsem řekl za špatné známky je mám jako trest hlavní je když je teplo a já musím mít zimní dětské punčocháče.. Prý aby pleny drželi na svém místě kde mají jsou o dvě čísla menší normálně nosím v zimě na výšku 130 až 140 cm tak teď mám 128 punčocháče a v plenkách cítím obě potřeby do oběda to vydržím a pak mne mamka nakrmi a prebali a půjdu spát na 2 hodiny s dudlíkem v puse. A potom zase stejný koloběh a zase stejná rutina přebalování a míti atd jsem vždy s toho unavený tak po obědě usnu jako batole a hezký v plenkách a nikdy dostanu buď punčocháče a nebo bodyčko abych si pleny nemohl sundat tak na bodyčku je vzadu zip..

Bouše (Út, 5. 7. 2022 - 12:07)

Máš smůlu - je to celé vymyšlené. Každý uchylák začíná plenama a končí bodyčkem a dudlíkem v puse, a samozřejmě - v každém řádku slovíčko "pleny". Už jsem psal jednou - pište třeba slovensky, bude to méně nápadné.

Nappynat (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Dnes náš mimísek spinká s maminkou. Jelikož máme docela chladno, tak jsme oblékly overálek a tím pádem se nám hodí velké plínka Seni Kids Junior Super, která sice nevypadá tak roztomile, protože nemá obrázky, ale za to se hodí na delší dobu pobytu v jedné plínce díky jejímu většímu objemu. Takže po dnešním koupání jsem si rovnou oblékla miminko do plínky a overálku a zhruba po hodině koukání na televizi jsem jí šla uložit k sobě spolu s plnou lahvičkou teplého mlíčka. Ráno to vidím na pěkně splněnou roli plínky Seni Kids, ale nevím jestli se mi opět bude chtít jí přebalit a nebo to necháme ze zkušenosti až do oběda, kdy dosáhne své kapacity.

Nappynat (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

Kolem půl deváté jsem vstávala já a tak jsem rovnou zkontrolovala zatím čistou plínku odhrnutím deky a lehčím poplácáním po zadečku. Dudlík ležel vyplivnutý vedle na polštáři a nechtělo se mi jí tím budit, takže jsem se šla zatím připravit na další krásný den. Až po hodince jsem slyšela z ložnice neustálé převalování a tak jsem to šla zkontrolovat. Hned po otevření vidím sedět můj poklad s roztomilými avšak úplně unavenými očičkami směrem ke dveřím. Jdu k posteli, kde seberu jako první ležící dudu z polštáře a ihned ho nabídnu s vážným výrazem mému miminku, které si ho pomalu vezme a dá si naštvaně ruce křížem. Tato póza dlouho nevydrží, protože natáhnu ruce s úsměvem k mé holčičce a ta se nechává vzít do náruče. Chvíli s ní chodím po pokoji, kde otevřu rolety na okně, co tvrdě odhalí ranní paprsky unaveným očím probouzející se princezny a pak už vycházím z ložnice na chodbu a z chodby do kuchyně, kde najednou při lehkém pohupování cítím zatnuté bříško a rozlévající se teplo na boku přesně v místě plínky mého miminka a pak už slyším jen lehké oddechnutí. Asi všichni víme, co to znamená. Nicméně plínka ještě může zůstat a tak se můžeme jen převléknout, nasnídat, vyčistit zoubky a užít nový den.

klara (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

dobrý den...ráda bych se dozvěděla více...mužete klidně na email [email protected]

Jana (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Pěkná pohádka . Koukám , že jste se pustila už do vyprávění pohádek . Možná by to chtělo založit si novou diskuzi .

Nappynat (St, 29. 6. 2022 - 17:06)

Jdeme na procházku do přírody s pejskem. Malá tu ťapká s plínkou pod šatičkami. Její lahvičku a dudu mám ve své kabelce, co pravděpodobně využijeme na nějakém odlehlém místě. Teď hlavně pozor na předklony a nebo posazení na bobeček, aby se nám neukázala plínka.

Venca (Čt, 30. 6. 2022 - 02:06)

Kolik ji je

Nappynat (Čt, 30. 6. 2022 - 22:06)

Je jí 5 roků už

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 01:07)

dáváte také abdukční plenku?

Nappynat (Pá, 1. 7. 2022 - 08:07)

Nemám důvod. Proč bych měla vůbec?

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 13:06)

jen je rozdíl předškolní a předškolkovské , body 98 ve na 6leté dítě trochu "hodně" malí, overalek 98 ? to je tak na 3leté dítě.

Nappynat (So, 25. 6. 2022 - 14:06)

Podívejte se sem a zjistíte, že mají větší velikosti než jen 98.
www.obleceni-honzik.cz
Nechala jsem si udělat například bryndáček se jménem, krásný overálek s kytičkama s rozepínáním po kolýnka, bílo-červené bodýčko se sukýnkou, které využíváme na noc, polodupačky na hraní a další věcičky.

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 17:06)

ajo, :-D oni to mají rozdělený na kojence a batolata. tak to jo, a ten jeden overal 130 se mi líbí . https://www.obleceni-honzik.cz/body-cerne-ruzovy-maskac , toto je taky hezký , ale to by měla už jen na spaní.

Nappynat (Ne, 26. 6. 2022 - 17:06)

Já dávám bodýčka skoro furt. Hlavně ven, kde máme vyzkoušeno, že i mokrá plínka se nevytáhne a tím neodhalí naše velké miminko. Jen spíš doporučím kalhoty než tepláky a moc se to nevyřeší ani sukýnkou s legíny, protože když si malá dřepne někde, tak se to také moc nezakryje :)
Samozřejmě v zimě je to jiné a můžete využít i tlustší plínky jako například Seni Kids Junior Super, které jsou sice jak pěst na oko klasickým oblečením, ale s kombinézou si užijete víc zábavy bez řešení veškerého čůrání i celé odpoledne.

návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 21:06)

jůůůů to musí být roztomilouš

Nappynat (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

Roztomilouš to je když se po vykoupání zabalí do velké noční plínky, zapne se jí overálek, připne řemínek s dudu a jdete koukat spolu na pohádku do pokojíčku s tím, že už tam máte připravené teplé mlíčko ve flaštičce, opřete si holčičku o rameno, dáte před pusinku savičku a sama držíte lehký náklon pro úplné vypití celého mlíčka.

Alenka (Út, 28. 6. 2022 - 17:06)

Ahoj jemi 11 a taky bych chtěla abyse o mě máma starala jak o mimino.

Mimčo (Út, 28. 6. 2022 - 22:06)

Mě bude 16 a také bych chtěl klidně od někoho kdo má zkušenosti

Reklama

Přidat komentář