Reklama

Močení jako erotická aktivita

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2001 - 15:07)

Já myslím že je to něco nádherného,pozorovat jak se mušlička napíná a pak z ní vytryskne gejzír...ja osobně se velmi rád dívám na partnerku když močí a velmi mě to vzrušuje...

Návštěvník (Čt, 10. 5. 2001 - 21:05)

Já sem na naléhání partnera tuhle aktivitu vyzkoušela, ale že by me nejak zaujala, nemohu ríct. Ale ni bych proti tomu nemela.

Návštěvník (Po, 23. 4. 2001 - 19:04)

souhlasím... komu se to nelíbí, nebo má mějaké výhrady, tak proč sem leze? Já vím proč. Protože ho to moc zajímá a stydí se za to... tak ostatním nadává...:-)))

Návštěvník (Pá, 20. 4. 2001 - 22:04)

Mírněte se laskavě, vážený (nebo vážená). Když to sám neděláte, nenadávejte ostatním a koneckonců nelezte na tyhle stránky, ať Vás z toho náhodou netrefí šlak.

Návštěvník (Ne, 15. 4. 2001 - 05:04)

Nechapu, jak nekdo muze odsuzovat jakekoliv sexualni praktiky zvlast, kdyz je jeste ani nevyzkousel. Pro nekoho je to uchylne a dost perverzni, ale pokud to vyhovuje obema/vsem , tak se meze fantazii nekladou!!! Vim, ze mnoho muzu mysli prave na to, jake by to bylo, kdyby se vycurali na/do sve partnerky - i kdyz to popiraji, aby si o nich nikdo nemyslel, ze jsou "cunata"! Od nekterych partneru to mam moc rada, nedokazu popsat, proc prave od nich a od jinych ne, mozna me ti ostatni prave timhle zpusobem moc nepritahuji. Je preci dost vzrusujici pocit, videt ty kapicky, jak stekaji po mem tele, po me tvari nebo do me muslicky nebo kdyz stekaji po telech mych partneru. Nevim, mozna nekdo smysli podobne jako ja, mozna je to prave pro nej perverzni. Kdo zkusi, tak az pak at pripadne odsuzuje! Je to preci prijemne zpestredni "nudneho" klasickeho erotickeho zivota. Nestydim se za to, zijeme jen jednou, uzivejte, jak se jen da. Pokud chces poradit s praktikovanim pissu, zkus 0604/154 493

Návštěvník (So, 14. 4. 2001 - 08:04)

Nesouhlasím s predchozím názorem. Myslím, že to muže být docela príjemné zpestrení .

Návštěvník (Po, 2. 4. 2001 - 19:04)

Fuj, vy jste ale čuňata !!

Návštěvník (Po, 26. 3. 2001 - 00:03)

Ahoj, docela rád bych si s tebou popovídal an toto téma, jestli chceš, napiš, saxmail"atlas.cz

Návštěvník (So, 24. 3. 2001 - 20:03)

Můj muž rád poslouchá jak na záchodě čůrám, má při tom takové dodatky /že to krásně ševelí/ a usmívá se... vzrušuje mě to.. to je vše..

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 23:03)

Muže to být fajn, zatím ješte nemám zkušenosti. Asi bych se nechala namluvit.

Návštěvník (Pá, 16. 3. 2001 - 03:03)

Jakou hranici máš na mysli? Mě by strašně vzrušovalo, kdyby mi ho partnerka při močení držela (dost možná, že bych se ani nevymočil :-), jinak toužím vidět čůrající dívku, musí to být nádherné!

Návštěvník (Pá, 16. 3. 2001 - 02:03)

Ahoj, já mám obrovskou touhu pozorovat partnerku při močení, bohužel ona nemá stejnou potřebu. S jednou partnerkou jsem zažil močení ve vaně, kdy já měl ruku přímo mezi pysky a cítil jsem jak se zvětšují, pak už jenom nádherný proud......obrovský zážitek!!!

Návštěvník (Út, 13. 3. 2001 - 14:03)

Nedávno jsme oba s partnerem potřebovali nutně na záchod. Já čurala v sedě na míse, roztáhla jsem nohy, přítel si stoupnul mezi mé nohy a začal močit do volného prostoru mísy, který jsem rozkročením nohou udělala... Bylo to moc vzrušující, přímo sledovat, jak čurá, pak mu pomáhat "odkapat" poslední kapičky moči... Zkuste to také, pokud jste tomu nakloněni! :-)

Návštěvník (Ne, 11. 3. 2001 - 13:03)

Já sem se už také setkala s tímto zájmem mužu, rekla bych, že na tom není nic špatnýho, pokud to neprekročí jistou stanovenou hranici mezi partnery.

Návštěvník (So, 24. 2. 2001 - 01:02)

Nevidím na tom nic špatnýho.

Návštěvník (Pá, 16. 2. 2001 - 01:02)

Ja jsem si nikdy nemyslela, ze na curani nic erotickeho nemuze byt. Ze je to prece jen potreba, ktera se musi vykonavat a je to. Navic jsem si neumela predstavit, jak je to s hygienou. Pak ale jsme s pritelem blbli, on me rad foti a tak jednou doslo i na tenhle napad. Bylo to zvlastni. Zaprvy je to docela fucka curat na povel a zastavovat to, abych se nevyplytvala moc brzo, nebo na jednou a za druhy uz jsem potrebovala moc, takze to jakoby bolelelo. PAk se mi to nakonec ale libilo. Pocvit toho, ze delam neco, co je jakoby zakazane, spatne, neobvykle, plus ta neco jako bolest tam dole....nakonec me to k memu prekvapeni vzrusilo. A po tom jsme se hezky -samozrejme uz bez moceni pomilovali. Beru to jako prijemne zpestreni, ktere jsme si udelali, ale nijak zvlast se k tomu nevracime. On me obcas vice mene posloucha na Wc, kdyz se tam nachomytne. TAk se usmiva, ale nic vic. Spis se mu libi muj pocit studu, nebo co to je,ze jsem oristizena pri necem velmi intimnim a co se neukazuje kazdemu. Ja osobne se na nej taky rada podivam. Pripada mi to takovy roztomily, asi protoze to nevidim casto. Libi se mi videt tuhle velmi soukromou a prece tak beznou proceduru, jak si toho pipina drzi. Penis vubec - to je pro me takovy objekt obdivu- je to maly zarak, jak se da zmenit jen pohlazenim, ci dotekem. Je to asi o te intimite, ze ho vidim naheho v plnem slova smyslu, ne jen fyzicky.Takze, kdo chce zkusit, chce to nenasilne a asi nejspis formou zabavy.

Návštěvník (So, 10. 2. 2001 - 00:02)

Mě i mé ženě se to též moc líbilo .Moc rád jsem se koukal , jak se pokrčí v kolenou , pomalu si roztahuje lístečky a čůrá . Myslím swi , že na tomnení nic špatného .Má žena měla stejné pocity jako Ty .

Návštěvník (St, 7. 2. 2001 - 09:02)

Přikláním se k názoru kolegy, že je to velmi přijemná sexuální aktivita, bohužel ne mnoho žen ji má rádo.

Návštěvník (So, 3. 2. 2001 - 22:02)

Nic bych proti tomu nemela, pokud by šlo jenom o pohled. Ale nejaký jiný veci, no nevím.

Návštěvník (St, 31. 1. 2001 - 09:01)

Musím říct, že mě se líbí, když přede mnou partner močí. Mám i chvíle, kdy s ním jdu na záchod a pozoruji ho, jak si penis vytahuje z kalhot a pak močí. A ráda pozoruji tu kapičku moči, která mu po každém močení zůstane na penisu. Nevím, pro mnohé je to možná úchylka, pro mě je to naprosto normální. Prostě se mi to líbí, tak se občas na něj, jak močí, podívám. A kdyby chtěl on tohle po mě? Samozřejmě bych mu vyšla vstříc. Močení patří k člověku a tak ho i beru...

Reklama

Přidat komentář