Reklama

Močení jako erotická aktivita

Janina (Út, 31. 5. 2005 - 13:05)

Ano to musí být vzrušující Martino! Já ještě načurám do skleničky a tu potom před svým přítelem labužnicky kloktám a piji, a přitom se líbeme a vzájemně si předáváme moč z úst do úst! Jak vzrušující!!!

Martina (Út, 31. 5. 2005 - 13:05)

Mému klukovi se to moc líbí, když jdu před sexem čůrat. Vždy jde semnou, vyslékne mě do naha a posadí na WC. Uvolním se a nechám ze sebe stříkat proud moči a masíruji mu jeho tvrdý penis. Když čůrám dlouho, tak se někdy udělá předemnou, jinak hned, jak vypustím poslední kapky moči, jdeme do postele a tam se pořádně pomilujeme. Je to fakt moc vzrušující.

FRANTA (Po, 23. 5. 2005 - 17:05)

Jak vidno , tady se probírá močení dívek a žen ze všech aspektů a úhlů pohledu.Zajímalo by mne, zdali pánové máte odvahu se přímo zeptat na tak intimní věc žen nebo dívek přímo z očí do očí.Já bych neměl asi odvahu.

bolek (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Podle toho kolik vychlastá piv, tolik vymočí!Pivo je močopudný, jestli vo tom nevíš hňupe!

Karel (St, 18. 5. 2005 - 14:05)

Ahoj, chci se zepta, je mozne, aby moje divka curala skoro minutu. Byly jsme venku,moc se ji chtelo curat, strikalo to z ni neuveritelne dlouho. Obcas, kdyz jde v noci na zachod, moci take dost dloho. Je to u holky normalni? Kolik toho muze zdrava divka vycurat? Dekuji za odpoved.

Zdenek (Ne, 1. 5. 2005 - 21:05)

Močení je docela ulítlá záležitost pamatuju si že v dětstvý jsem rád pozoroval holky na záchodcích kdesi v Doksech,pak bylo dlouho nic a dnes se mi fantazie pořád honí hlavou.

FRANTA (Čt, 28. 4. 2005 - 17:04)

Ženy a dívky, vadí vám, když vás my chlapi pozorujeme při močení venku?proč to píšu?SAMOTNÉHO MĚ VZRUŠUJE POZOROVAT ŽENY PŘI MOČENÍ , ALE SPÍŠE SE SETKÁVÁM S NEPOCHOPENÍM OKOLÍ.CO SI O TOM MYSLÍTE? FRANTA

Tomáš (Po, 3. 1. 2005 - 15:01)

Přátelé, možná byste se divili,ale močení při ztopoření je možné. Chce to ale velké úsilí a přiměřeně plný močový měchýř. Po nějakém čase cviku budete profíci a vaše partnerky ve vaně v sedmém nebi :) Někdy stačí dvě pivka a držet to v sobě, ono to při nutkání jde samo i při stopoření. Otázka je, zda-li to není nějak zdraví nebezpečné....

Zkopaný UPDATE! (So, 4. 9. 2004 - 11:09)

Pred cca tremi a 1/2 roky mě neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mně proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení tělesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v odděleni intenzivni peče ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove mě moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautů 29 mě stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily mě zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechtěji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodně ale uz se mi neposmivaji jen mě několikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali mě. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluněny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kočky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted často vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kč . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horčiku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivně polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotniček z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba směrem dolu ale často je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kteří se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!!

Ctitel zenskych (So, 3. 7. 2004 - 07:07)

Podivejte se na "Salon intimnich sluzeb" v tematu "Nezarazene"Dekuji

Anna (Út, 22. 6. 2004 - 20:06)

Líbí se mi to moc a ukázalo se, že i mému partnerovi :o)Ale chápu, že pro někoho to může být nepochopitelné jako třeba pro mě S/M.

Honza (Pá, 11. 6. 2004 - 15:06)

Veškeré čůrací aktivity v rámci milování jsou nádherné...Ty pocity..., cítit na svém těle ten horký proud..., ochutnat tu chuť...Oddat se sobě navzájem...

ema (Pá, 28. 5. 2004 - 09:05)

to máš pravdu, lidskej mozek je jedna velká hádanka! Možná se mi líbí ten pocit, že je to něco nepatřičnýho - skoro zakázanýho! Kdoví, jestli si v sobě neneseme nějajkou fixaci z dětsktví, kdy nám rodiče naplácali za to, že jsme se počůrali, nebo že jsme čůrali na špatné místo, ve špatnou dobu, apod.. Většinou když se dítě pokadí, tak se okolo toho takovej humbuk nedělá. Prostě se to uklidí a hotovo. Moje mamka má fobii z moči a z tělesnej sekretů, nikdy nám nedovolila vyčůrat se do vany, to byl ten největší prohřešek! Vlastní mateřský mlíko se jí protivilo, vždycky si musela jít umýt ruce, kdykoliv na to sáhla, to už nemluvím o tom, že by ho nedej bože ochutnala! S taťkou to dodnes (!) dělaj pouze s kondomem, aby se nezašpinila, atd... Jinak je mamka zlatej člověk, ale prostě holt má tuhle zvláštnost. Asi proto jsem tak postižená. Ale jinak jsem v podstatě normální!....-)))Co vy ostatní, co máte úchylku na močení, taky jste poznamenaní z dětství???

Oliver Cromwell (Pá, 28. 5. 2004 - 01:05)

To je jasne, kdyz neni ta intimita, to(nejlepe caste) milovani, kdy na sebe dva nemuzou byt nazlobeni, ze jsou o to vice pak ve vztahu hadky a neshody.Prameni to nakonec vsechno uz jen z toho sexualniho neuspokojeni.Vidim, ze to moceni te hodne bere. Moje laska je fantasticka, ale na toto jsem ji zatim nenalakal. Je v tomo ohledu nesmirne pruderni a nesnese ani to, aby treba jeden z nas na zachode mocil a pokracovali jsme v nacate konverzaci pri pootevrenych dverich. Jinak je ale nase milovani skvele, ale proste tuhle zabranu ma, takze v nejblizsi dobe ji asi curat neuvidim :)))Pro me osobne je nejskvelelejsi ta predstava takove te nesmirne intimity pri tom, i kdyz asi je to stejne o necem jinem, protoze logicky by pak cloveka muselo jeste vice vzrusovat kaleni toho druheho a tak to pritom neni.Vyznej se v lidskem mozku.

ema (Čt, 27. 5. 2004 - 16:05)

to si piš, že si to občas udělám a věř mi, že v mojí fantazii tečou hektolitry moče! ;-)) Mám pocit, že když zanedbáváme sex, že se i víc hádáme. Máš taky tuhletu zkušenost? Musím to nějak navlíct a obnovit sexuální život. Nedělali jsme to strašně dlouho!

Oliver Cromwell (Čt, 27. 5. 2004 - 00:05)

Cauky Emo,tak to jeste neni vse ztraceno :)Tyto stavy jsou po narozeni ditete dost bezne a je z toho cesta ven, ja myslel, ze na Tebe manzel kasle.Rekl bych, ze by momentalne v teto pretizene situaci stacilo treba i jen jednou za tyden, ale urcite! Zkratka vedet, ze mate volny (treba) sobotni vecer (muze nekdo pohlidat?) a uz by bylo, na co se cely tyden tesit a hned by to bylo jine. Nemyslim samozrejme planovat to podle kalendare, ale proste mit nejaky cil, mit neco, na co se muzes/muzete tesit a cely tyden pak ubehne jako nic.Skoro se mi zda, ze v momentalni situaci ani nepotrebujes vymyslet nejake extra vzrusujici aktivity, kdyz i jen pouhy akt bezneho milovani je ted tak vzacny. Ovsem pokud to stejne chces nejak okorenit, tak vzrusujicich variant je nepreberne mnozstvi, muzeme pokecat.Jeste jednu vec: kdyz pises, jak jsi nadrzena, tak sama se nikdy neuspokojis? Samozrejme to neni nahrada za milovani s manzelem, ale na druhou stranu k tomu nikoho nepotrebujes, muzes podle moznosti, kdy chces a uleva to preci jenom je.Ale treba si to delas kazdy den a jen potrebujes toho MUZE, ja jen tak pisu, co me napadne a tak mne pripadne nekamenuj za zmineni o samozrejmem. :)) Zatim pa

ema (St, 26. 5. 2004 - 15:05)

erosi, jseš tu špatně, zkus "kakání".Jinak olivere, pokles zájmu o sex je dán porodem na podzim, poté nikdy nekončící péče o dítě...zlatíčko...nevyspání v noci, apod, přílišná přepracovanost manžela apod.. Má to ale jednu výhodu: jsem tak nadržená, že když k tomu jednou za uherák dojde, tak je to fakt super ! Zatím přemýšlím jak si to zpestříme příště. Inspiruju se mimo jiné i tady. Zatim papa.

eros (St, 26. 5. 2004 - 14:05)

No je toto možné? Kolik je tu lidí,který zajímá, jak si na někom ulevit. Má někdo zájem i o posrání?? Je to erotické a vzrušující,když si to rozetřete po těle a váš miláček vám to slíbá?

petr (St, 26. 5. 2004 - 14:05)

Uz jsem to tady nekde psal.....Ja to s pritelkyni zkousel, je to hrozny peklo se vymocit kdyz ti stoji a jeste ho mas uvnitr:-).Chlap se musi hodne soustredit a pak ve finale z toho nic nema:-((Ale partnerka byla nadsena.......

Jana (St, 26. 5. 2004 - 08:05)

A co kdyby se muj partner vymocil do mne. Mohl by to byt super pocit...

Reklama

Přidat komentář