Reklama

Opravdu malý penis :-(

Nel (Pá, 11. 11. 2005 - 11:11)

to Janaaa: Pokud se chceš zbavit obou dvou, tak jim nech přečíst tvoje příspěvky tady. Myslím, že bys byla do minuty bez chlapů a mohla bys hledat po těch doktorech. Jen nevim, jestli by takovou krávu vymaštěnou chtěli. Ahojík

Janaaaa (Čt, 10. 11. 2005 - 19:11)

Ahoj Leni, tak s tim malym se to asi pomalu chyli ke konci. Rekla jsem mu ze ted chci mit tyden klid, a ze se mu pak ozvu. Ale vubec to nerespektuje, asi jak citi ze se neco deje a ze bych se na nej treba mohla vykaslat tak si vymysli zaminky jak me kontaktovat, rano me doslova premlouval at za nim prijdu, i kdyz jsem mu 3 x rekla ze opravdu ne,ze se ozvu po vikendu. Na posledni sms jsem mu uz ani neodpovedela. Tak se asi mozna urazil. Ale musi snad respektovat naky moje soukromi..od zacatku vedel jak se veci maji a ja i kdyz jsem treba v duchu doufala ze bychom spolu mohli mit vztah jsem mu to nikdy nenaznacila, aby treba pak nebyl zklamaný. No nic ale ten muj s velkým me taky pekne stve....je to lenoch lenivej! nejradsi bych se vykaslala na oba dva a hledala dal... Ale na to jsem zase srab ukoncit 2letý vztah... :-( jinak je to fakt otrava kdyz to poradne nestoji co...hmm.. mimochodem jedu za chvilku na zajezd poradany farmac. firmou - takze samý doktoři :-) nejede tam treba ten tvuj velkej?? :-)

nikdo (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

jo, takže ty podvádíš toho tvýho a ještě chceš po někom aby respektoval tvoje požadavky. Jestli to myslíš vážně tak jsi největší svině a měla by ses spamatovat

Ne-mravní hlídk (Čt, 10. 11. 2005 - 15:11)

Á, ozval se > borec Šulín se říká tam u nich na Hané.

Dr.Uzel (Čt, 10. 11. 2005 - 12:11)

To jsou šulíny skutečně k pláči!

j. (Čt, 10. 11. 2005 - 12:11)

Špatně čteš! On mluví stále o délce!

Petra (St, 9. 11. 2005 - 15:11)

TO ONDRA: Ondro, změř si ještě šířku a napiš !

Lenka (St, 9. 11. 2005 - 11:11)

Pro Janu: Ahoj, tak zdravím po víkendu s "velkým" a po včerejšku s "malým". Hmm, vlezlost, to by mě asi taky odpuzovalo. Navíc, když nemá pro sebevědomí ten patřičnej "základ", že ? Můj "velký" měl včera noční. S "malým" jsme byli večer na procházce a člověče zaúřadovala asi zima (vymlouval se na to). V klidu byl menší než obvykle, velikost skoro jako šestiletý kluk a takový stažený. Skoro jako by vylezl ze studené vody. Měl zas "svůj den". Přes moje snažení to bylo hodně slabé, poprvé hned vyklouzl a jakoby se ohnul, podruhé, po delším "povzbuzování" rukou a pusou, se téměř hned udělal. Já samozřejmě bezpečně ne :( Jani, mám při tom stejný pocit jako ty, jsem tam dole hodně mokrá a stačí mi k tomu i jen "lehčí" mazlení s ním. On mě hodně vážně hodně vzrušuje, ale prostě nesmí si sundat slipy. Po půlnoci odešel a já vůbec nemohla spát, víš asi proč :( Přemýšlela jsem už jak ty mý dva zkombinovat - nejlépe nejdřív mazlení s malým a pak by vnikl velký. Ach jo... Zjišťuju, že je pro mě ten velký v podstatě asi nakonec nenahraditelný. Takže v tom rozhodování jsme na tom asi nyní stejně.Jo zítra budu mluvit s bratránkem o tom kole :)Ahoj a zas někdy podej zprávu, Lenka

Ondra (St, 9. 11. 2005 - 10:11)

A co jsi myslíte o velikosti 12 cm při stopoření a 6 cm pri normálnim stavu? Je to málo?

Návštěvník (Út, 8. 3. 2022 - 17:03)

Já mám čůráka ve stejných mírách.Když chce žena semeno,musí si čůráka postavitJá jí lízám píču bez problému.

Standa (So, 20. 2. 2021 - 11:02)

Přesně takový malý mám já a žijeme s manželkou už 40 roků a šťastný

Default User Image
Robert (Pá, 22. 9. 2023 - 20:09)

A ona je štašna? Stando?

Janaaaa (Út, 8. 11. 2005 - 21:11)

PRO LENKU! Ahoj Leni, ... ty blaho myslim ze me ta poblaznenost do toho s tim malym pomalu opouští...tak to melo docela rychlý spád:-) Nema to ale moc co delat primo s tou jeho velikosti jako spise s jeho chovanim (ktere ale zajiste plyne z te "velikosti") No jinak muj pritel dela taky ve zdravotnictvi a tenhle s tim malym ma pension. Dneska jsem za nim byla a nemela jsem na naky neznosti vubec naladu a taky jsem mu to rekla, ale byl docela neodbytnej a to mi neni prijemny. Navic se mi zda ze zacal pocitat s tim ze se s mym pritelem rozejdu (ac jsem mu to nikdy ani nenaznacila) No tak mi zacina pripadat trochu vlezlý... Jinak ja mam takovou "svobodu" proto, ze delam na smeny a mam tedy dost volna v dobe kdy muj pritel pracuje. A navic bydlime od sebe 20 km a tak za sebou musime jezdit ale spis jezdim ja za nim.Pripada mi ze on je pohodlny a jezdi jen kdyz mu vylozene reknu ze chci aby prijel ač má auto a ač narozdil od nej bydlim sama, takze mame vetsi pohodu a klid... tak at se nediví že si tu hledam jinou zabavu...

Patrik (Ne, 6. 11. 2005 - 12:11)

muži s malým přirozením mají více citu a jsou pozornější, uvědom si že až většina mužů nebude moci s penisem pravidelně souložit(věk) tak ten tvůj bude v pohodě, neboť tě orálně uspokojí a bude to krásné pro vás oba.

Iveta (So, 5. 11. 2005 - 11:11)

Holky, možná řešením je se co nejdříve těm našim možným milencům na jejich "nádobíčko" podívat. Chlapy tam dobře znám. Snažím se co nejdřív po seznámení si je tam prohlídnout - jdeme na nudi, do sauny, společná sprcha... Můžu říct, že už dobře poznám, jak je na tom a co s nim asi bude... Prohlížejte jim i kuličky - pozor na malé a měkké, to je pak většinou nespolehlivá erekce. Dřív než se zaláskuju, si je prostě dobře prohlídnu a pak nemám tyhle starosti. Láska je fajn ale s "velkým".

Jan (Pá, 4. 11. 2005 - 16:11)

Moje pritelkyne je asiatka a nema rada velky, protoze ji to jinak boli....Obcaj ji to zaboli i se mnou a to mam jenom necelych 14/4. Holt Cesky jsou tak trochu prerostly velryby s velkou a potrebujou proste sloni velikost :-).A vubec proc to porad resite? Kdyz mam nekoho opravdu rad tak na tom nezalezi a vzdycky se najde nejaky jiny reseni. To je stejny jako kdybych holku opustil jenom kvuli velikosti prsou (me se libej maly) nebo protoze je tlusta. Chce to jenom opravdu chtit....a nebyt tak neskutecne rozmazleny a vybiravy - tak jako vetsina evropanek. Kdyby byli chlapi tak vybiravy jako zensky tak si tady asi fakt nevyberou....

Lenka (Pá, 4. 11. 2005 - 14:11)

Jani, toho "malého" právníka mám jako milence, ale mám na něj docela dost času. Můj přítel totiž pracuje na směny (12h) a někdy má službu celý víkend. Je lékař v nemocnici. Vybaven je slušně - v akci 18x4, ale cítím k němu přesně to co ty. Víc než já ho v poslední době zajímá práce. Jsme spolu 2,5 roku, tenhle rok to začalo být blbý. Ten "malý" je proti němu ve všem ostatním úžasný, možná právě pro ten svůj "nedostatek". Také uvidím, jaký bude v zimě a podle toho se asi rozhodnu. Bojím se ale, že až opadne to první okouzlení, tak mě bude ta "malost" nebude stačit. Problém "kolo" je zajímavý, zkusím se na to opatrně zeptat svého bratránka a napíšu co a jak :) Co dělají ti tvoji dva ?

Janaaa (Pá, 4. 11. 2005 - 07:11)

Jardo uprimne receno ja taky po zadny megakladě netoužim!! Muj pritel ho ma docela velkyho a to zas nejde treba anal a nekdy to i boli. ja myslim ze ideal je nekde 12-18 x 3-4. Proste aby se s tim daly delat alespon naky zakladni polohy aniz by po kazdym druhym zasunu vyklouzl. Robertka mam, ale zatim je na to jeste dost brzo:-) to bych ho asi urazila :-) Tak uvidim jak dal. Ted bude zima takze pomalu prestanem jezdit na kole a tak mu to treba aspon bude poradne stat:-)

Jarda (Pá, 4. 11. 2005 - 00:11)

Jano tak to je zajimave, je v tom plno ruznych i protikladnych postrehu a je to asi trochu vic zamotany nez se na prvni pohled zda.Hele poradim ti jednu vec, ktera by vam treba mohla pomoci. Moje pritelkyne ma hodne rada kdyz je nekdy poradne vyplnena a mame na to robertka, fakt macka:) Nejdriv se chvili milujeme, potom prestaneme a ja ji udelam tim velikanskym robertkem. Sotva se trochu uklidni,zase do ni vklouznu a milujeme se dal a ma pak se mnou orgasmy jako diva. Uzije si poradneho "klacka", ale zase to neni lidske telo a tak si pak moc uziva kdyz do ni vniknu a milujeme se spolu, takze jsme spojili pro ni dva ruzne zazitky a mozna by ti to takhle mohlo fungovat taky.Ja vim, otazka je jak by se k tomu tvuj "mensi" postavil a jestli by ho tohle neubilo jeste vic, ale snad vis, co se snazim rict.Ja ale taky nejsem jako ten monstrozni robertek, to je asi jen par chlapu na svete, a mindraky z toho nemam. Pritelkyne si uzije a o to vic si pak zrovna tak uzije se mnou. Je to pro nas proste jen pomucka k lepsimu a vzrusivejsimu milovani.

Janaaa (Čt, 3. 11. 2005 - 22:11)

Jasne Jardo, ja si taky myslela ze je to psych.problem... ale uz jsme si o tom vsem promluvili a navic kdyz me uspokoji 2x za sebou pusou a i jinak mu davam najevo ze se mi to libi..tak by si snad uz mohl verit trochu .. navic je to ON kdo me porad zve k nemu do bytu, docela me premlouva at prijdu a s neznostma si pak taky vzdy zacne on... ted naposled jsem mu rikala ze nemuzu protoze mam menses a on ze mu to nevadi a ze si teda dame rucnik pod sebe anebo ve sprse... Takze naky natlak z my strany tam opravdu neni.. Je ale divny ze pri mazleni s nim jsem mokra jak blazen a pri mazleni s mym pritelem je tam sucho :-( Takze asi jako chlap me fakt pritahuje i kdyz ma tuhle indispozici

Reklama

Přidat komentář