Reklama

Opravdu malý penis :-(

Helena (Po, 28. 11. 2005 - 10:11)

to Jarda: Jardo Jardo, nevidim na mých příspěvcích nic vulgárního, pokud tě urazilo slovo "pták" tak věř, že znám i horší výrazy, které ty doma možná i používáš. Ano, možná se vyjadřuji trochu zostra, ale je to asi tím, že mám trochu uvažování chlapa, za což jsem nesmírně vděčná, neboť být hysterka která si na netu léčí komplexy popisováním pohlavního údu partnera, tak to by mě bylo sebe samé líto. Takže znova moje rada - ženské, cvičme v rytme tam dole, ať pak nemusíme fňukat na doktorce.

Janaaaaa (So, 26. 11. 2005 - 10:11)

Ahoj Leni, a holky tady vubec. Tak ja jsem to s tim "malym" definitivne utla. Obcas sice píše a zajde za mnou do prace ještě ale doufam že pomalu ho pustí i to. zjistila jsem ze mozna by mi ani nevadila tolik ta jeho velikost...i když...no ale spiš asi fakt, že mu spolehlive nestoji a když mu stojí tak jen napůl a proste myslim že sex s nim by me brzy prestal bavit. Na sex se ma clovek tesit a ne abych se celý den obávala zda mu stoupne nebo ne. To zas musim memu pritelovi "velkýmu"(i když jsou veci v kterych me neuveritelne stve) dat velké PLUS že je připraven kdykoliv a v každou denni dobu a za 2 roky aktivniho sex. zivota se nám nic podobneho nestalo. Lenko napis pak jak pokracujes jo:-) Heleno take mam pocit že jsi chlap sorry:-)

Jarda (So, 26. 11. 2005 - 06:11)

No "Heleno" myslim ze jsem se nespletl, ale kdybys snad nedej buh opravdu byla zenska: vis, jak se nekdy o vulgarnim chlapovi rika, ze mluvi jak dlazdic? Jestli ty jsi zena, tak jsi dlazdicka.Pa

Helena (Pá, 25. 11. 2005 - 21:11)

Hihihi, tak to je prča. Jsem ženská se vším všudy. Míry 96-66-92. Mám 5ti letý vztah a vím o čem mluvím. Takže dámy, než někoho podezírat z kamuflování, radši zatínejte a povolujte, ať jste dole jako dvaciny. Ahojík. PS: Ještě jsem se tak nikdy nenasmála. Já a chlap:-))))) hned si jdu prohlídnout frndu, jestli mi tam něco neraší. Pa

Katka (Pá, 25. 11. 2005 - 15:11)

Přečetla jsem si příspěvek Moniky a musím s ním souhlasit. Je mi trochu líto těch s "malým", ale to se nedá nic dělat. Prostě není jim přáno, můžou vyniknout jinde a jinak, a je to vážně asi pravidlem. Nakonec chlapi nás taky posuzují podle velikosti prsou. Také jsem měla jednoho "menšího", never more !

Mirka (Pá, 25. 11. 2005 - 15:11)

Taky si myslim, že "Helena" je chlap, a je to dost nápadný !

Jarda (Pá, 25. 11. 2005 - 13:11)

Akorat, ze to urcite nepsala zadna Helena, ale nakej chlap.

Jech (Pá, 25. 11. 2005 - 12:11)

Tak rozumný názor u ženské (pardon) u je dost netypický. Máš obrovskou pravdu.

Helena (Pá, 25. 11. 2005 - 11:11)

Tak s posledním názorem až tak úplně nesouhlasím. Takhle - samozřejmě že pokud je chlap dole malý extrémně že to v ženský není cítit je to asi na houby, ale nemyslíš si, že je někdy i tak trošku vina na straně ženské? Mám známou, jejíž chlap je dole úplně v pohodě a ona je s ním nadšená. Ale on měl před tím ženskou, která byla dole trochu povolená a v tý to prý strašně lítalo a nic jí to nedělalo. Takže rada spíše zní - ANo, vybírejte si chlapa s normálním ptákem, ale vy ženské cvičte pánevní a poševní svalstvo, ať taky máte chlapům co nabídnout, ono po protahování 20cm lofasem to tam dole bez pravidelného cvičení asi moc slavné nebude... pAPAPA

Monika (Pá, 25. 11. 2005 - 10:11)

Zdravím Janu a Lenku, se zájmem jsem si přečetla vaše příspěvky. Jsem starší než vy, je mi 32 a žila jsem sedm let s klukem co byl tam dole tak velký asi jako ti vaši s "malým". Nejdřív mi to vůbec nevadilo, asi tak dva roky, byla jsem do něj jinak prostě úplně hotová a záměrně jsem plašila z hlavy všechny myšlenky na ten jeho "nedostatek". Pak, když jsme si na sebe zvykli, tak mi to pomalu začalo vadit. Koupila jsem si potajmu robertka a občas jsem se "protáhla", hlavně poté, co mě on "rozdělal" a usnul. Pak už čím dál tím víc až nakonec jsem mu to řekla. Nemůžu si pomoct, ale je to asi vážně moc důležitý, i když hlava i srdce říkaly zůstaň s ním, tam dole to bylo prostě nanic, byla jsem čím dál víc podrážděná aa nespokojená. On se, a to myslím že u takto "indisponovaných" chlapů stává často, čím dál víc upínal na práci a pak mu to tam dole přestaloi spolehlivě fungovat. Dobře znám holky vaše pocity, když se snažíte ho povzbudit a postavit. Je to hrůza a nakonoc on skončí těsně po zasunutí nebo dokonce při něm... :( On přitom říkal : Která si ho nepostaví ta si ho nezaslouží...:( Na začátku našeho vztahu bych to nikdy neřekla, ale teď to říkám zcela otevřeně a všem holkám, které si vybírají musím doporučit - chlapy tam dole "dvakrát měř" ! I když si to možná nepřipustíte hned, velikost a spolehlivost chlapa "tam dole" je mooc duležitá a je předpokladem pro spokojenost po tom prvotním okouzlení. Myslím, Jani a Leni, že postupně dojdete ke stejným závěrům a ty "malé" necháte plavat. Souhlasím proto s Ivetou, že je dobré si kluky co nejdříve tam dole dobře prohlídnout a vyzkoušet, oni na to nakonec velice rádi přistoupí ve stylu "něco za něco". Mějte se fine, Jani a Leni, ráda vám předám podrobněji i další mé zkušenosti s "malým" a všem holkám radím - hledejte pořádné "velké" chlapy, vážně to za to stojí !

nikdo (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

jak kdyby za to chlap mohl že, hej ženy pokud jste takhle vážně zlé tak budu raději gay, taky by vám nebylo příjemný kdyby vás chlap opustil kvůli tomu že seš rozpíchaná jak jehelníček nebo že máš malé prsa

nikdo (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

jak kdyby za to chlap mohl že, hej ženy pokud jste takhle vážně zlé tak budu raději gay, taky by vám nebylo příjemný kdyby vás chlap opustil kvůli tomu že seš rozpíchaná jak jehelníček nebo že máš malé prsa

nikdo (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

jak kdyby za to chlap mohl že, hej ženy pokud jste takhle vážně zlé tak budu raději gay, taky by vám nebylo příjemný kdyby vás chlap opustil kvůli tomu že seš rozpíchaná jak jehelníček nebo že máš malé prsa

nikdo (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

jak kdyby za to chlap mohl že, hej ženy pokud jste takhle vážně zlé tak budu raději gay, taky by vám nebylo příjemný kdyby vás chlap opustil kvůli tomu že seš rozpíchaná jak jehelníček nebo že máš malé prsa

Jana (Út, 15. 11. 2005 - 23:11)

Cau Leni, je to zacatkem prosince az ten zajezd a je to na Ledovec do Rakouska. Jinak ja jsem kousek od C.Budejovic. Moje situace je takova ze s malym prestavam komunikovat, protoze me vazne zacina stvat ze se vtira. Nereaguji mu na sms a tak za mnou dneska prisel do prace a prinesl mi nakou knizku a ze at mu ji pak prinesu domu.(proste me neustale laka k nemu domu) vidim to tak ze mu ji hodim do schranky, nebo mu ji taky donesu do prace. Zitra pry je pozvany od naky slecny do Prahy na party a zustane tam 3 dny a jede s ni na lyze... to mi rekl asi aby ve me vzbudil zarlivost, jenze kdyby to opravdu stalo za to, tak mi to nerika a hlavne me netaha kazdy den pod zaminkama k nemu domu. Tak zatim pa, takze zustavam s velkym zatim :-)

Lenka (Pá, 11. 11. 2005 - 12:11)

Jani promiň, v poslední větě mi vypadlo slůvko - nebydlíme blízko.

Lenka (Pá, 11. 11. 2005 - 12:11)

Ahoj Jani, no to by byl teda góól, můj velkej někam vážně jede, i když až v pondělí, na tři dny :). Kam že to má být ? Tak malý bude mít pré.., už se těší, tak uvidíme (žádné procházky v zimě)...S bratránkem jsem to probrala, je vážně fajn, dobře si rozumíme. Mluvil dost otevřeně, prý po delších jízdách cítí, že to pak není úplně ono, je prý takový tam dole slabší a míň vydrží. Jeden jeho kámoš mu to prý taky přiznal. Tak to asi člověče má vliv... Ty chlapi jsou nějak cimprlich, viď ?Ohledně toho malého s penzionem, asi bych se na tvém místě zachovala stejně.Ještě k tomu zájezdu... napadlo mě taky, jestli čistě náhodou někde blízko, to by byla teda sranda :)Hezký víkend, čauky Lenka.

... (Pá, 11. 11. 2005 - 12:11)

Těch tří teček je tady poměrně hodně. Já ji také někdy použil. Ale teď to nejsem já. Fakt je poctivější i praktičtější užívat raději jméno, nebo přezdívku.

třitečky (Pá, 11. 11. 2005 - 12:11)

Vymaštěná kráva nebo vůl je ten, kdo používá výraz Ahojík.

Nel (Pá, 11. 11. 2005 - 11:11)

to Janaaa: Pokud se chceš zbavit obou dvou, tak jim nech přečíst tvoje příspěvky tady. Myslím, že bys byla do minuty bez chlapů a mohla bys hledat po těch doktorech. Jen nevim, jestli by takovou krávu vymaštěnou chtěli. Ahojík

Reklama

Přidat komentář