Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 22:03)

Holky záleží u chlapa či kluka kolik toho vystříká ?

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 08:03)

Teoreticky ne.Stačí jedna spermie.Ale prakticky čím víc semene,tím lépe.

Elen (Po, 7. 3. 2022 - 08:03)

Mladýmu je 14 a půl a onehdy jsem ho načapala. Spíš než honil, tak si s ním tak pohrával. Ale měl ho v plné erekci, určitě nad 13cm. Někdy ho synovi zahlédnu ve vaně nebo sprše a je to už pěkná podívaná. Ale tak jak si s ním hrál, tak to jsem viděla poprvé.

Ondřej Černý (Po, 7. 3. 2022 - 08:03)

Elen, co si vše už mladej holí?? Mimochodem, stydí se mladej když má být před Tebou nahý při preventivní prohlídce u doktorky nebo ne??

Elen (Po, 7. 3. 2022 - 08:03)

Vím, že se zatím neholí. Je blonďák a má tam jenom trochu takové chmíří. Je to na podzim co si zlomil kotník, tak jsem ho musela ten měsíc ošetřovat, tak všechno jsem mu viděla. Nebyl vůbec rád, protože od začátku puberty se stydí a tak tak ho vidím v té vaně. Ale sám viděl když s tím kotníkem ležel, že se nedá nic dělat a a musel se smířit, že mu ho vidím.

OndřejC (Po, 7. 3. 2022 - 08:03)

Co nosí za spodní prádlo nejraději?? Boxerky, nebo je to ještě stále slipař??

Elen (Po, 7. 3. 2022 - 09:03)

Má v oblibě slipy a na noc takové volnější chlapecké kalhotky. Mám toho doma víc, různé boxerky, trenky a pod. ale dává přednost slipům.

Jitka (Út, 8. 3. 2022 - 11:03)

Ví v čem mu je nejlépe ale na spaní by jste mu měla spíš doporučit aby spal nahý.

Elen (Út, 8. 3. 2022 - 11:03)

Jsem si jistá, že taky spává nahý, ale tají to přede mnou. Víckrát jsem zjistila, že po ulehnutí si slipy či kalhotky sundá a nechá si jenom tričko. Takže asi na to sám přišel, jak je to lepší.

Milan086 (Po, 7. 3. 2022 - 09:03)

Já jsem začal nosit slipy až od svých 13 let dodnes

Lukáš (Út, 8. 3. 2022 - 11:03)

Čau já do dvanácti nosil slipy a teď mám jenom kalhotky , jsou lepší .

Aneta (Po, 7. 3. 2022 - 03:03)

Řekl mi že je rád, že má takhle velkýho curaka a jestli se mi líbí on a jeho kláda, že já se mu strašně líbím a chtěl by se mnou sukat.rekla jsem mu pravdu že bych chtěla jeho i Pétu,otočila jsem se a schválně jsem se ohnula ,na nic nečekal a hned mi ho tam strčil úplně celého až po koule zařvala jsem nádhernou bolestí

Aneta (Po, 7. 3. 2022 - 03:03)

Se ségrou jsme odešli ,a čekali co se bude dít dál .a říkali jsme si že to není možné jak je mají velké. Po chvíli přišli kluci abychom se vrátili pořád jim úplně stali , přímo se zeptali nemáme až moc velký curaky? Řekli jsme že se nám líbí a že jsem pyšná že jim takhle vyrostli a pohladila jsem jim je , Ondrášek mi sahnul na kozy a chtěl abych s ním šla vedla že se mi potřebuje s něčím svěřit okrikla jsem ho a šla si ho poslechnout

Aneta (Po, 7. 3. 2022 - 02:03)

Úplně se mu stáhla předkožka snad do půlky curaka,ta jeho velikost byla neuvěřitelná,všichni jsme na to strašně zírali i Ondrášek,řekl že mu ho bracha nikdy neukázal když mu takhle stojí, konečně jsme je mohli změřit, Ondrášek má 43cm a Péťa 51cm ,

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 08:03)

Se pochčiju, už tady ty koně zase jsou:):):)

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Já se jen popadám za břicho, to by ani Prášil nevymyslel:):):)

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Jo takových Andersenů co tu smolí ty svoje úchylný představy a přitom honí tu je víc jak polovina.Včetně vydávání se za ženské.

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Včetně tebe

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

A tebe

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 22:03)

A toho idiota co se popadá za břicho.

Reklama

Přidat komentář