Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 13:04)

buď rád aspoň byla první ženou která ti ukázala ňadra nebo bobra

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 10:04)

aha tak proto lezu těm přísným krkem že tady píšu své náhodné zážitky a upřímné touhy kdežto ostatní si jen vymýšlejí. tak to jste mi mohli říct rovnou a nestrašit mě nějakým majorem nebo jinejma hodnostma

Pavkol (Po, 25. 4. 2022 - 08:04)

nevím jestli mě někdy vzrušoval někdo z příbuzenstva ale jednou když jsem byl na jednom letním táboře, byla tam ještě nedodělaná koupelna - pouze vana zakrytá plentou. Ovšem vedle té plenty bylo zrcadlo. Právě se tam sprchovala sestřička Hermanová byla proti mě otočená zády takže mě nemohla vidět takže jsem krásně viděl její nahá záda a prdýlku. Úplně jsem si tu chvíli že se na ni můžu takhle beztrestně koukat užíval. Bohužel jsem tomu dal korunu když jsem jí před odchodem z této šmírovačky pozdravil :)

☮✌ dřevěnej (Po, 25. 4. 2022 - 09:04)

Mně taky ne. Je však zajímavé, kolik lidí touží po svých rodičech, anebo příbuzných. Prý na P-stránkách patří incest k nejvyhledávanějším.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 09:04)

Jako ty nechápeš, že je to jen fikce?

Nairam (St, 27. 4. 2022 - 05:04)

Fikce to opravdu není. Večer přišla opět znavená. Tyhle okamžiky miluji

Nairam (St, 27. 4. 2022 - 05:04)

Fikce to opravdu není. Večer přišla opět znavená. Tyhle okamžiky miluji

Janek (Ne, 10. 4. 2022 - 20:04)

Mamka je sportovní děsně sexy postava, máme doma saunu do které chodíme všichni společně, čímž se vidime nazí, ale abych ji šukal to bych nedal. Normálně si ho vyhoním, ale ne před mamkou. Oni s taťkou také předemnou nesouloží, ale z ložnice je slyším.

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 10:04)

Moje máma chodí doma jen v tričku a někdy ji vystoupnou bradavky, když si pak honím musím na to myslet

K (So, 9. 4. 2022 - 19:04)

Musíš na to myslet jako v tom smyslu že si představuješ se svoji matkou sex? Nebo tě rajcují jen ty její bradavky?

Návštěvník (So, 9. 4. 2022 - 21:04)

Ležet spolu v postely a líbat se, to určitě ne, ale podívat se ji pod tričko a sahnout si, to by se mě líbilo, viděl jsem na videu, jak se některý maminy vyslečou před synem a mají vystouplé bradavky, to pak hezky vystříknu

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 08:04)

to bych je taky dráždil aby stouply a ztvrdly

Beata (So, 9. 4. 2022 - 21:04)

A to je jako všechno?

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 15:04)

Maš Beato taky vystouplí bradavky, tobě bych je i polaskal a sál jako mlíčko

´Jakub (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Mě vzrušuje taky mamka je trochu při těle ale je sexyy prsa velký zadek taky velký prostě sexy nedávno se jí špatně dýchalo tak mě poprosila zda bych nepřinesl něco mokreho na hruď sundala si triko a bylaa jen v podprsence položil sem ji na hruď mokrý ručník a hladil ji po tom sexy břišku jen na mě koukala nemohla mluvit už sem chtěl zavola sanitku nebylo ji opravdu moc dobře a od tý doby na ni pořad koukam sleduju ji v koupelně Jednou sem přišel ze školy a ona ležela v mý posteli a držela se obouma rukama břicho a tekly ji slzy přišel sem tedy do mého pokoje odhodil sem tašku a šel sem k ní a ona mi řikala že ji není dobře že ji bolí břicho tak sem byl u ní a hladil sem ji břicho a pak sem zkusil ji na to břicho dat pusu a už sem čekal že mi dá lepáka ale ona se usmála a řekla pojď ke mně tak sem si sundal triko a ležel sem sní v posteli a líbal jeji bříško hladil ji nožky od té doby vždycky když přijde s práce jde si odpočinout a ja jdu k ní a opakujeme akci mám sní i sex páč ona už nemuže mít děti a je mi 19 mamce 41 let žijeme spolu jen my dva a sme spolu spokojený vlastně spolu teď by se dalo řict chodíme

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 08:05)

třeba byla jenom nafouklá nebo nevykaděná Jakube

Pavkol (Pá, 1. 4. 2022 - 17:04)

ale já nemám chytrej telefon leda ještě MMS kdyby šla poslat ale po zkušenostech s FB jen tak s bůdarma nikomu číslo na mobil nedávám

Pavkol (So, 2. 4. 2022 - 09:04)

oprava toho zkolomeného slova: zbůhdarma

Návštěvník (Pá, 1. 4. 2022 - 17:04)

To je škoda mám Whatshapp pošli číslo ukážu ti ji.

ewok (Pá, 1. 4. 2022 - 10:04)

Jednou se přede mnou matka převlékala do domácího oblečení a když jsem ji viděl jen tak polonahou v bílém spodním prádle hodně mě to vzrušilo a začalo mi z toho tvrdnout péro. Pak se matka otočila ke mě zády svlékla si podprsenku a i když ke mě byla pořád otočena zády tak jsem viděl při oblékání do mikiny její nádherná a velká prsa. Neměl jsem na sobě spodní prádlo jen pyžamové kalhoty a tričko a když se matka pak ke mě otočila tak si všimla jak mi pod pyžamem stojí mé péro jak stožár.
Na malou chvilku se zahleděla na můj pod pyžamem ztopořený penis, pak ke mě přistoupila a přes pyžamo mi svoji dlaní sevřela mé ztopořené péro a párkrát mi ho prohmátla a jakoby pohonila. Pak mi řekla že holky budou se mnou spokojeni odešla a to bylo vše.

Reklama

Přidat komentář