Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Maťa (So, 5. 2. 2022 - 21:02)

Keď sme sa chystali s tým matracom, napadlo mi, že možno by bolo fajn niekoho stretnúť, no keď sme vychádzali z izby už som vedela, že sa to nestane. Kamoška ma chcela upokojiť, preto mi povedala, že hotel je síce pomerne plný, no v apartmáne som len ja a na tomto poschodí sú iba apartmány, takže sa nemusím báť, že niekoho stretneme. Keby ona vedela, že trošku som si priala niekoho stretnúť. :-) Málinko som bola sklamaná, no podstatné bolo, aby to bol čo najkrajší zážitok pred kamoškou a to sa mi splnilo, bol nádherný.

Lenka (So, 5. 2. 2022 - 12:02)

Naposledy při oslavě kamarádčiných narozenin. Bylo nás asi sedm, proto jsme slavily v jedné hospůdce. Nejsem zvyklá pít a bylo toho na mě dost. Dokud jsem seděla u stolu, tak to šlo, ale když jsem se vydala na záchod, pochopila jsem, že mám asi dost, motala se mi hlava a doteď nevím, jak se to stalo, ale když jsem se dopotácela do kabinky, zavřela za sebou a snažila jsem se vzpamatovat, tak jsem cítila, že mám v kalhotkách nějak teplo a pak se ty teplé pramínky vydaly po stehnech, pak to na chvilku přestalo, ale po chvíli zase a to už nebyly jen tenké pramínky a nekončily jen na stehnech. S hrůzou jsem si uvědomila, že si proti své vůli čůrám do kalhot a i když jsem se snažila si rychle rozepnout kalhoty a sednout si na mísu, neměla jsem potřebnou koordinaci a než jsem si sedla na záchod jako velká holka, měla jsem strejně většinu v gatích jako malé děcko. Co dodat, když mi došlo co se stalo, hned jsem byla skoro střízlivá a přemýšlela, jak z té ostudy ven. No co dodat, z ostudy ven nijak nešlo, všechny kámošky se tím náramně dobře pobavily a vznikla z toho historka, kterou většina z nich ráda vytáhne při podobných příležitostech.

Radana (So, 5. 2. 2022 - 17:02)

Je mi jasné, že to pro tebe musel být trapas, ale mě by se docela líbilo něco takového zažít. Jen mám strach z těch všudypřitomných mobilních telefonů s foťákem.

Lenka (Ne, 6. 2. 2022 - 13:02)

Jestli myslíš tu chvíli, kdy mi došlo, že si čůrám do kalhot, tak to byl trapas, i když to samotné teplo v gatích nebyla žádná hrůza. A jestli myslíš chvíli, kdy jsem musela vyjít z WC polulaná jako malé dítě až do bot, kdy mě viděly nejen kámošky, které z toho měly druhé Vánoce, ale i dost hostů té restaurace, tak to byl přímo kardinální trapas. A není o nic míň trapnější každé připomenutí této nepříjemné situace vč. ponižujícího fota. Je ti tak, ty foťáky jsou zlo, takhle by to byla jen historka a takhle je to pořád krutá realita, která se navíc pěkně rozšířila.

Radana (So, 12. 2. 2022 - 15:02)

Tak když to člověk nečeká, tak to moc příjemné není, to věřím. Ale sama přiznáváš, že to mokro samotné nebylo nepříjemné. Musí to být i trochu vzrušující, když tě kamarádky vidí v takovém stavu, ale ostuda je to taky, to nepochybně. Tak fotka je problém, to ti nezávidím.

Lenka (Ne, 13. 2. 2022 - 14:02)

Byl to teda šok, ve svém věku jsem nečekala, že skončím takhle ponížená. Když se nad tím tak zamyslím, tak opravdu to mokro v gatích nebylo nějak extra nepříjemné dokud to nezačalo studit. Dodneška záleží hodně na tom, kdo to ví, kámošky si z toho dělají srandu a když se o tom mluví tak je to dost nepříjemné a když se rozšířila ta fotka, tak to byl konec. Vždycky se cítím jako počuránek.

Ella (So, 5. 2. 2022 - 12:02)

Včera cestou z hospody těsně před hlavními dveřmi. Roztáhla jsem víc nohy a chcala jsem přes oblečení na zem. Ještě, že jsem měla sukni, mokrý byly jen punčocháče a kalhotky a celý nohy dolů

Návštěvník (So, 5. 2. 2022 - 14:02)

A jasně, to ti všichni žerou, že v zimě nosíš sukni, aby ses mohla po rozkročení vyčůrat. Dlouho jsem žádnou v zimě v sukni neviděl.

Dropsi (Pá, 4. 2. 2022 - 23:02)

Zaujimalo by ma, ci tu ozaj pisu aj nejake realne baby, alebo len uchylni chlapi, ktori sa ako baby len tvaria.

Martin (St, 2. 2. 2022 - 17:02)

Doporučuji pleny nebo vložky Tena Men 3 ;) Ty by mohly s trochou štěstí nehodu zvládnout a jsou diskrétní. :)

Jirka (Út, 1. 2. 2022 - 17:02)

Mě se to taky děje že najednou ve třídě se začnu počůrávat do slipů a kalhot. Ale někdy to zadržim ale to je jenom málokdy a ještě se mi to stalo že jsem byl na školním výletě a prostě najednou cítím že se začnu počůrávat do slipů a kalhot a radši se někam schovat ať mě někdo nevidí ale byl jsem úplně durch mokré slipy a kalhoty. Můžete někdo prosím poradit.

Pulec (Pá, 4. 2. 2022 - 20:02)

Napiš na [email protected] nebo [email protected] rád poradím

Anna17 (Po, 31. 1. 2022 - 16:01)

Ahoj je mi 17 a za tento týden jsem se už 3x počůrala do postele(ze spánku). Teda jako vždy trošku před spanim, a pak ze spaní.. ale líbilo se mi to... ale nevím jestli to je normální poradíte mi někdo prosím?

zan (Út, 1. 2. 2022 - 06:02)

ahoj ani to nevadí a jak se máš? a dneska si se taky v noci počurala?

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 19:01)

že ses počůrla nevadí ale já záhadné že se ti to líbilo

Anna17 (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

Jako líbí se mi to už delší dobu jen o tom nemluvím

Tonda.wet (Po, 31. 1. 2022 - 22:01)

Ahoj já to bohužel mívám taky ale bohužel se pocuravam se do zimní kombinézy nebo oteplovaček stává se mi to i v posteli občas já mám problém od malička jsem zmrzlík a jsem alergický na sluníčko a na silonove mikiny a bohužel nesnesu plno oblečení jako jsou rifle a podobně tomu já bohužel to mívám i do spaní že se v noci nevyspim v pyžamu mě se kroutí a probouzím se několikrát za noc i zimou já mám takové ty punčocháčky žebrovane moc děkuji

FireOne (Po, 31. 1. 2022 - 17:01)

Líbilo se ti to? Promiňte, co je na tom dobrého?

zan (Út, 1. 2. 2022 - 06:02)

ahoj pokecáme si?

Maťa (So, 29. 1. 2022 - 14:01)

Včera som asi prvýkrát ľutovala, že som využila náhodnú príležitosť užiť si. V práci som skončila už predpoludním a keďže sa mi nič nechcelo, ani vystrájať, tak som išla do hotela, že sa budem len povaľovať pri telke. Došla som do garáže a fakt som sa ponáhľala hore, lebo mi bolo treba cikať. Vystúpila som z výťahu, išla som smerom k izbe a videla som, že pred dverami mojej izby je vozík. Neriešila som to, lebo v tomto hoteli som nočnú nehodu ešte nemala, v izbe mám poriadok, preto som nemala dôvod sa vyhýbať chyžnej. Vošla som do izby, chyžnú som nevidela, myslela som, že je v spálni. Vyzliekla som si kabát a rýchlo na WC. Hop, dvere boli zamknuté. Už som vedela, kde je chyžná. V ten moment mi to prišlo ako skvelá príležitosť na hanbu a bez váhania som sa rozhodla. Postavila som sa oproti dverám do kúpeľne, prekrížila som nohy a začala som cikať do nohavíc. Chyžná, mladá baba, vyšla z WC, no už sa mi to lialo prúdom po nohách a na nohaviciach sa mi zväčšoval mokrý fľak. Pozerala na mňa bez slova, ja som tiež bola ticho, len som si užívala vzrušenie. Bolo to intenzívne, fajn pocit. O malý moment sa ozvala a z hlasu som cítila, že je z toho nešťastná. Bola doslova v panike. Začala sa mi ospravedlňovať a všimla som si slzy v jej očiach. Ospravedlnila som sa aj ja jej, ale to akoby vôbec nevnímala. Videla som, že je vo veľkom strese, no nechápala som čo sa deje, lebo nič hrozné neurobila, proste bola na toalete. Bola som pocikaná až po päty, stála som v kaluži moču a paradoxne, neupokojovala ona mňa, ale ja ju. Hodnú chvíľu som sa jej prihovárala a mala som čo robiť, kým prestala plakať. Konečne sa ako tak ukľudnila a začala mi rozprávať, že to sa nemalo stať, že ju to veľmi mrzí a prosila ma o odpustenie. Fakt som nechápala, prečo je z toho až v takej panike a začala som si vyčítať, že som to urobila. Po chvíli z nej vyšlo, že keď sa na ňu budem sťažovať, okamžite ju vyhodia, lebo nesmú použiť toaletu v izbách hostí a už vôbec nie, spôsobiť hosťovi akúkoľvek nepríjemnú situáciu. Obviňovala sa, že je hlúpa, že urobila hroznú vec. Musela som ju presviedčať, že nič zlé neurobila, že sa nemusí báť, že určite sa na ňu nebudem sťažovať. Stále bolo vidieť, že je veľmi rozrušená, preto som ju ešte niekoľkokrát uistila, že to ostane len medzi nami, že sa naozaj nemá čoho báť. Začala mi ďakovať a pokračovala, že táto práca pre ňu veľmi veľa znamená, lebo časť výplaty posiela domov a je to hlavný príjem jej rodiny, bez ktorého by ťažko vyžili. Bolo mi jej veľmi ľúto, v duchu som si nadávala, že som do toho šla, no ani vo sne mi nenapadlo, čo tým spôsobím. Trochu sa vyrozprávala, konečne bola pokojnejšia, a tak som si mohla ísť pre veci na prezlečenie a pod sprchu. Takmer pol hodiny som bola pred ňou pocikaná, no zážitok to bol len chvíľu, potom nastúpili výčitky svedomia, že som ju dostala do takej situácie. Osprchovala som sa, vyšla som z kúpeľne, chyžná zatiaľ dala všetko do poriadku a čakala na mňa. Bolo vidieť, že ešte stále to prežíva, tak som ju znova uisťovala, že všetko je v poriadku. Vedela som, že ona sa o tom nikde nezmieni, no schválne som ju poprosila o diskrétnosť a povedala som jej, že by som bola nerada, keby sa niekto z hotela dozvedel, že som sa pocikala. Mala som to urobiť hneď, lebo až toto zabralo. Konečne sa upokojila. Situácia plná paradoxov však pokračovala. Totiž nie ja ju, ale ona mňa poprosila, či mi môže oprať veci, že dá ich do práčky aj sušičky. Zobrala veci, už bola zjavne spokojnejšia a odchádzala s otázkou, či ich môže večer doniesť. Odpovedala som, že budem rada, usmiala som sa na ňu a konečne som mala pocit, že je v pohode. Večer mi tie veci doniesla, dali sme si spolu čaj a keďže už mala voľno aj ona, prekecali sme celý večer. Je to milá baba, no chvíľami som sa cítila trápne, lebo bavila sa so mnou až príliš pokorne a idealizovala si ma. Máličko mi to liezlo na nervy, potrebovala som zbúrať moju „dokonalosť“ a preto som jej povedala, že každý večer si líham do postele so strachom, že sa v noci pocikám. Bolo vidieť, že ju to zaskočilo a pre zmenu začala upokojovať ona mňa, že aj keby, nič sa nestane. Sľúbila mi, že sa dohodne so šéfkou, že moju izbu si vezme na starosť ona. Vďaka nehode som spoznala ďalšiu milú babu. Na tento zážitok tiež nikdy nezabudnem, no tentokrát ľutujem, že som sa na to nevykašľala. Síce chvíľu som si užila krásny pocit, no kočku som priviedla do zúfalého stavu, čo ma veľmi mrzelo. No zároveň, vďaka tomu sme sa skamarátili, čomu sa veľmi teším, lebo prídem sem ešte mnohokrát a budem tu mať kamošku.

Reklama

Přidat komentář