Reklama

Pálení celého těla pod kůží

Petra (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

Dobry večer,už je to týden co trpím pálení těla jde mi to od krční páteře až do hlavy až do obličeje a už jsem stoho úplně nešťastná a moc chci pomoc a foto spusobylo a jak to léčit aby mi bylo lip,nedávno jsem byla zdravá a veselá a teď jen trpím moc prosím o řádu děkuji za jaký koli informaci

Marie (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

Nevím jestli vám to pomůže, ale měla jsem pálení v různých částech těla, nešlo ani spát. Zjistili mi z krve, že mám strašně málo vitamínu D. Přitom na sluníčko chodím. Dostala jsem kapičky, rychle pálení zmizelo, po dobrání jsem si koupila D v tabletkách a mám klid.

Petra (St, 29. 4. 2020 - 11:04)

Chtěla bych se zeptat jaké Kaplický jste dostala a jaké vitaminy brát aby to tělo tak nepalilo,veškeré vyšetření byly negativní a skousis vsude o pomoc tak prosím kdo mi pomůže a jak mám postupovat dal páli mě obličej za krkem v krku a jsem už stoho unavená až se mi motá hlava jaký tlak mám v hlavě děkuji všem kdo mi pomůže prosim

Marie (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Ano, jak píše Sylva, byl to Vigantol a je na předpis. Petro, když Vám doktoři nechtějí pomoci, co si sama koupit na zkoušku nějaké léky na alergii? Jsou i volně prodejné. A vitamín D je také volně prodejný. Ale jako první bych zkusila něco na alergii, tam se účinek pozná rychle, během hodiny. Je hrozné takto trpět.

Petra (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

To mi verte ze jeto hrozí takhle trpet uz jsem stoho unavena i zhubla jsem stoho a kez by mi uz nekdo pomohl a nasel reseni co to spusobilo a bylo lip,kdyz jdu k lekari tak to uz berou jako deprese a uskost,ale at se nedivej kdyz nechtej pomoc.Jak ty kapky vypadají dekuji moc

Petra (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

Dobry den,tri dni jsem uz nic nebrala zadne leky a telo se trosku sklidnilo az.do dnes co mi psychiatr predepsal tyto tyto leky sertralin a to jsem si vzala pulku a po dvou hodinach se mi vratilo.paleni pod kuzi nejhorsi jeto na hkave a v krku,byla jsem tak rada ze to.pomali ustalo a vratilo se to spet.Opravdu vas palilo telo.pod kuzi a pomohly vam ty kapky moc bych chtela pomoc,kdyz jdu k lekari uz to berou jako.depresi

Jirka (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Pokud byste měla zájem o mé léčitelské služby, napište na adresu [email protected] anebo zavolejte v odpoledních hodinách na číslo 705 220 465. Musela byste ale přijet do Ústí nad Labem, ať jste odkudkoliv, neboť jde o složitější problém, kde bude nutno udělat podrobný rozbor za osobní účasti a podle toho navrhnout léčbu. Nabídka platí i pro ostatní diskutující.

Silva (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Kapky s vitamínem D jsou na předpis a tipuju, že paní Marie dostala Vigantol. Existují i alternativy k Vigantolu volně prodejné, to by Vám mohli poradit v lékárně. Přeji ať to brzy přejde.

Eva (So, 21. 10. 2017 - 09:10)

Přidávám svou zkušenost...Mám podobné zkušenosti. Půl roku mě pálila kůže na různých částech těla, hlavně paže a ramena. Pak se mi objevil pásový opar na levém boku, který už léčím měsíc. Moc by mě zajímalo, zda jste se toho pálení zbavila, a pokud ano, jak. Děkuji za odpověď.

jarka1152@sezna (So, 3. 9. 2016 - 16:09)

a CHCI SE ZEPTAT AT POZIJI COKOLIV TAK ME HROZNI PALI HLAVA A JDE MI AZ DO ZAD JAKO KDYZ ME TA HLAVA BRNI PROSIM OD CEHO TO JE PORADTE MI JINAC JSEM DIABETICKA NA INZULINU A LECIM SE S PSICHIKOU PREDEM DEKUJI

helena (St, 3. 8. 2016 - 14:08)

uz rok trpim tymito proznakmi nespim stale palenie celeho telacukani sbvalu som zufalanene mam vsat s manzelom 6 rokov ale sme spolu mam deprese cukrovku porate co s tym dakujem

Libuše (Pá, 13. 5. 2016 - 10:05)

Přidávám svou zkušenost pro ty, kteří se také trápí příznakem pálení a bodání kůže. Poprvé mě to potkalo před 6 lety po velkém stresu. Bodalo mě celé tělo. Nemohla jsem spát. Oběhala jsem desítky vyšetření, posílali si mě od čerta k ďáblu. Našli jedině boreliozu a půl roku jsem brala antibiotika. Pálení nepřestalo. Málem jsem skončila v blázinci. Nakonec jsem brala 3 roky lyricu proti bolestem a jedině díky ní mohla spát a přežila to. Řezavá bolest se postupně vytratila. Před pár týdny zase stresová situace a po ní se vrátilo bodání a pálení v kůži. Už jsem byla na cestě k psychiatrovi, když se mi najednou na stehně vysypal pásový opar. Dozvěděla jsem se, že všecho to pálení a řezání jsou příznaky pásového oparu. A že všechny ty zoufalé stavy před lety byl pásový opar s jediným maličkým pupínkem, kterému nikdo (ani já) nevěnoval pozornost. Ba dokonce, že může být i pásový opar bez pupínku, a pak je jeho diagnostika mimořádně obtížná.

radka (Ne, 3. 1. 2016 - 13:01)

ahojte.tiem mam tento problem.zhorsilo sa to este viac po porode.po sprchovani ma telo pali este viac.prikladala som pricinu moc chlorovej vode.trvalo to viac ako 10 rokov az jedneho dna to doslo do takeho stadia ze som skoncila v nemocnici.zistili mi flebotrombozu a plucnu emboliu.od tej doby to palenie je este silnejsie.niekedy to citim len na urcitej casti tela niekedy na celom tele.radsej si dajte skontrolovat krv na trombozu.moze to byt dedicne alebo inu pricinu ako je naprilkad rozna kombinacia.fajcenie,antikoncepcia,dlhodobe stanie na jednom mieste,dlhodobe sedenie...zacnu sa vytvarat trombony a tie brania prekrvovaniu.mne sa tie trombony vzdy nejak same rozpustili ale tentokrat nie a vznikol strasne silny zapal crp povolena hodnota je 5 a ja som mala skoro 300.trombon sa utrhol a dostal do pluc.zacala som sa dusit.nastastie som sa dosla do nemocnice zavcasu.dlho som brala lieky na riedenie krvy.uz ich neberem ale palenie je silne.takze ja si myslim ze to palenie ma pricinu niekde v krvy.nepodcenujte to a dajte si radsej skontrolovat krv.

Zuzana (Ne, 24. 5. 2015 - 17:05)

Dobrý den, příznaky jako je pálení a svědění kůže mají většinou společného jmenovatele. Jedná se o nákazu parazity. Většinou je člověk bez příznaků mnoho let, aniž by věděl, že je hostitelem parazitů. U každého se mohou projevovat jiné příznaky, někdo je bez výrazných problémů. A lékaři většinou nejsou schopni určit správnou diagnózu. A v naší republice na to nejsou žádné účinné léky, musí se objednávat z Německa.

kuk (Ne, 19. 4. 2015 - 12:04)

Mám podobný...Možné příznaky, že tělo obsahujeparazity:Neschopnost přibrat nebo shoditkilogramy, jedení velmi mnohojídla a stálé pocity hladuI přes odkyselování stále nízké pHmočiChronický problém s kandidoualbicans, houbové a plísňovéinfekceAlergické reakce na kůži, alergickéreakce očních víček, opuchlá očnívíčkaSvědění kůže, všechny kožnípotíže, suchá olupující se kůžeChronické potíže s dutinami a sušimaChronicky zhnisané mandleInfekce močových cestSvědění v nose nebo v uchuSvědění konečníku obzvláště vnociTrávící potíže jako je plynatost aříhání , průjemHlenovitá stoliceBolest pupíku a křeče v břišePřekyselený žaludekZácpaSyndrom dráždivého tračníkuHemoroidySkřípání zuby ve spánku, slintáníve spánkuBolest na srdciOtupělé ruceBolesti v zádech, stehnech neboramenech bez zjevné příčinyArtritické bolestiPočůráváníPotíže s menstruacíCysty a fibroidyZapomětlivostDepreseChronická únava, ospalostChronické virové infekcePotíže prostaty a sexuálnídysfunkce u mužůZadržování vody (většinou odhlístů a tasemnice)Pocity, že se něco hýbe pod kůžíPotíže s játry a žlučníkemLéčba choroby bez zjevnéhoúčinku a zlepšeníMálo hemoglobinu v krviZvýšený immunoglubulin, zejménaE; potíže se snížením bílkoviny vkrviSnadné podráždění a výkyvy náladExtrémní poceníZvracení, nevolnostPotíže se spánkemA seznam by mohl pokračovat.Musíme být realisti. Asi 85 - 95%populace má parazity, ať už jsou lidézdraví nebo nemocní. Parazitipřispívají k mnoha nemocem, někdyjsou jejich jedinou příčinou, jindyjednou z mnoha.

olga (Ne, 19. 4. 2015 - 10:04)

Jinak ještě tyto problémy...Mám podobný problém.léčím se na nedomykavost chlopně a latentní tetanii. Stává se mi,v poslední době často,že se mi udělá špatně od žaludku,začne mi bušit srdce, zvýší se mi tlak a začnou mě pálit nohy a břicho. Byla jsem u lékaře,ale nedokáže mi říci příčinu.

Paulino (St, 15. 10. 2014 - 08:10)

nejdřív si ujasníme co je neurotický původjsou nervy například zánět nervů-tím je myšleno, že bolí ruka v zápěstí plno jiných.U tebe to bude nejspíš psychického původu to nemoc duše máš starosti nějakou bolest v duši.Pak to může být zvýšenou cukrovkou najdi si příčinu od které to je...

Paulina (St, 15. 10. 2014 - 08:10)

To mám 25r.stěhovavé...Ja mam tiez podobne problemi, palenie pod kozou na pravom stehne a na vrchnej casti hlavy pod vlasmi. Zatial to trva asi 2 tyzdne. Nikde som s tym nebola lebo dufam ze ma to prejde. A pocitam s tym ze lekari povedia ze vsetko je v poriadku, lebo sami nebudu vediet ak furt. Jedine co vedia je povedat ze je to neurotickeho povodu...Tak radsej nejdem na ziadne vysetrenia...

Moniii (Út, 23. 9. 2014 - 22:09)

Tak Já mám uplne to samé, nejdrive to začalo sstresem před operaci a od Te doby mám silene stavy, stavy na zvracení, mdloby silene paleni pod kuzi obcas rychle buseni srdce. Nejhorší je po operaci žlučníku jsem týden a je mi silene. Jsem hubena jak koza a snažím se i po kouskach jist,abych nejake to kilo přibrala. Už týden beru antidepresiva a mám normalne strach,že už mi ani ty nezaberou. Jinak všem moc držím palečky

Renča (Út, 23. 9. 2014 - 17:09)

Protože nejdříve se...Prosím Váš email též chronická artroza páteře podle rengénu pak pálení atd.co ještě podstoupit????Jaké léky???děkuji

Reklama

Přidat komentář