Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 18:03)

No jo, pedofil. Mě taky asi dvakrát viděly malé holky, ale nikdy jsem do kontaktu nešel, i když byly nahé a masturbovaly. Zahalil jsem se a zdrhal.

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

chtěl jsem tím jen naznačit že pokud ještě chodíš Viky do školy nebo do střední tak byla naše debata za daných okolností bezpředmětná to nemůžu z toho co jsem holky píšou odhadnout jak mladý holky sem píšou takže pokud ti ještě nebylo 18 tak se nech okukovat od spolužáků a já si na to musím najít někoho staršího abych se nedostal do maléru tak to bylo myšleno to není o tom že bvych měl strach ale chci být zodpovědný v tom smyslu abych si nezahrával

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

Pořád stejný, Pavle. Všichni si z tebe dělají legraci a ty jím to žereš. Už jsi o tomhle všem řekl té psychiatričce, jak jsi psal, že k ní zase jdeš?

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 12:03)

ne mám to přeložený až na 19.dubna ale to víš že se o své naivitě s ní poradím mám to v úmyslu

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

aha takže kdyby to nějakej tvůj kámoš chtěl na přání tak by hrozilo že bys měla blok a nedokázala se třeba ani vyčůrat chápua

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

To by se mně líbilo, kdybys mě šmírovala a já pak tebe

Návštěvník (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

no hlavně že se ti mě podařilo shodit aby se ta dotyčná třeba lekla a už jsem třeba ani nenapsala teď jsi spokojenej?

Návštěvník (Pá, 11. 3. 2022 - 12:03)

Holka, nebo žena, která je s tebou v upřímném důvěrném vztahu, se před tebou klidně a bez zábran vyčůrá.

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 18:03)

už jsem to zažil s jednou ve 34 letech (jíbylo 22) ale to bylo v přírodě třeba to s nějakou zažíju i přímo na záchodě pokud to tam bude nejen slyšet ale i vidět aby to mělo tu správnou atmosféru

Pavkol (Ne, 13. 3. 2022 - 07:03)

tak takovou bych chtěl časem najít

Návštěvník (Ne, 13. 3. 2022 - 07:03)

Řekni matce,nikdo jiný s hovadem jako ty nevydrží dýl jak minutu.

Karel (Pá, 11. 3. 2022 - 12:03)

Jenom mne tak napadlo, když se bude dívat 16 letý kluk na 17 letou holku, jak čůrá, tak jestli bude ten kluk taky pedofil?

Návštěvník (St, 9. 3. 2022 - 23:03)

Mne na tom nic divneho neprijde. Uklizecky to v panskych sprchach na bazenu delaji bezne. Jsou zeny ktere pera zajimaji

Viky (Čt, 10. 3. 2022 - 11:03)

Jeee dekuji za podporu kámošky mi říkají, že jsem divná a že ženskou opravdu, když chlap čůrá a prý jsem trapná když někde u fabriky čumím na někoho kdo se potřebuje vyčůrat. Dříve mě to ani nebralo až teď co jsme se přistěhovali do Ostravy a ja našla tohle skvělé místečko

Marek (St, 9. 3. 2022 - 06:03)

Zajímavé, že se lidi koukaj ti nevadí, ale sáhnout bys nedala? To je dle mě pokrytecké.

Šárka (St, 9. 3. 2022 - 10:03)

Nikde jsem nepsala, že vystavuju kundu kdekomu na koukání. Reagovala jsem na Vlaďku a její diskusi s tebou. Chodím do sauny a tam mě můžou vidět a chlapi taky koukají, to je v sauně normální. Kdyby tam byl někdo slepý, tak by ti připadalo pokrytecké, že neřeknu "Hele, když nevidíš, tak si pojď sáhnout"?

Marek (Út, 8. 3. 2022 - 20:03)

Oboji, jednak zjistit jak to holkam tece, jednak si nechat počůrat rukku a pak sem to i olízl.

reakce na Marka (St, 9. 3. 2022 - 06:03)

to poslední (olíznutí) bych asi neudělal já vím jakou divnou nasládlou vůni měla moje ruka když jsem jedný holkce šahl na zadek když měla své dny a jak lepkavé bylo když jsem tam jiný sáhl po té co se uprdla

Marek (Út, 8. 3. 2022 - 19:03)

No mne to zajimalo samozrejme se sem si sahl i dovnitr, pokousel sem se i ucpat tu curací dírku, ale nešlo to. Jen tak otázka do davu, Vlaďko, šárko vy by ste si na ní v takovém případě nechali sáhnout?

Šárka (St, 9. 3. 2022 - 00:03)

Já bych to toho nešla, protože by mi to bylo blbý. Nechat si šáhnout na píču jenom proto, že jsi slepý a nemůžeš ji vidět, tak bych si připadala blbě, jakože je to jen z lítosti. Je spousta jiných, kterých je mi taky líto, protože jsou třeba oškliví, hloupí, zlí nebo mentálně postižení, kteří kvůli tomu taky nemůžou kundu vidět a já jim ji taky neukazuju. Ale pokud by se taková našla a brala by to jako charitativní službu postiženým, tak má sice můj respekt, ale na druhé straně taky podezření, že o ni normální kluci nejeví zájem.

Reklama

Přidat komentář