Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Viky (Čt, 17. 3. 2022 - 11:03)

Pavkole ja sem teda o něco mladší 36 mi je. O tématu si s Tebou budu ráda povídat a pokud by Tě zajímali i močíci muži pisla bych Ti i o svém místečku, kde je krásně vidět na čůrajici chlapy, pokud jsi z Ostravy nebo okoli, ale to asi jedine na mail. Ráda se podělím.

Pavkol (Čt, 17. 3. 2022 - 11:03)

močící mě zajímají jen holky u chlapů jsem viděl to druhé v 7. třídě u spolužáka av 28. letech u kamaráda na vozíčku ale máš pravdu že kvůli lidem kteří se za nás oba vydávají bude lepší si mailovat. Bohužel jsem až z prahy takže si budeme maximálně čistě dopisovat

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 12:03)

https://thumbs.uloz.to/4/1/4/414a254d39b0737e2ba21bdbfe4b24ba.1600x1200.jpg?vt=1647644399&sg=3B9BqnnGGwSM4PbjgI3vFw&bl=

Šárka (Čt, 17. 3. 2022 - 12:03)

A zajímá tě detail té kundy při močení, kdyby ses jí třeba chtěl dívat pod sukni nebo zezadu a ona tě neviděla, nebo bys jí raději viděl celou nahou, že se ti úmyslně předvádí?

Pavkol (Čt, 17. 3. 2022 - 17:03)

jedno jak ale aby bylo vidět to čůrání. nebo chceš číct že i kdyby si nezakryla rozkrok tak je v podřebu vidět stejně jen ten zlatý déšť ? a mimochodem když si takhle sdílná kolikrát si dneska už čůrala ty? a do záchodu nebo venku?

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 18:03)

Pavkole. Ty se ožeň, protože manželka se spíš nechá ukecat. Tu mojí jsem ani nemusel, protože to vyplynulo ze situace, že jsme oba potřebovali čůrat ve stejnou dobu. Byli jsme propojení ve všem.

Pavkol (Čt, 17. 3. 2022 - 20:03)

To bych musel najít tu pravou. Zatím stále hledám

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 22:03)

Kecy

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 19:03)

vždyť mě je jasný že zkusit se sejít z kýmkoliv kdo mi to v minulosti nabízel tady by byla asi cesta do pekel. jeden kámoš mi říkal že si dal klasický seznamovací inzerát a odepsala mu prý 20 letá holka a na rande nakonec přišel herec a zpěvák 4O letý Macháček

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 13:03)

Umíš napsat taky něco jinýho, to jsem na různých diskuzích četl od tebe snad 1000x.

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

OK tak dík zatím se toho neboj zatím jsem byl jen zvědavý.

Pavkol (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

a tak to zase ne to víš že to rád zažiju a rád se na to pdívám ale vzhledem k tomu kolik mi je si to můžu dovolit třeba u 25ky 30ky nebo 35ky přeci si to nmůžu dovoilt z 18kou když by mohla být moje dcera (je mi skoro o 30víc)

Vimi (Út, 15. 3. 2022 - 11:03)

Ok a vidim, že se stydíš vic než já

Jarka (Út, 15. 3. 2022 - 17:03)

Já jsem se taky styděla, když jsem viděla poprvé chlapa čurat. Už předtím jsem viděla bráchu, ale tohle byl poprvé cizí. Už jsem nebyla úplně malá, bylo mi asi 12. Ptal se, jestli se chceme podívat zblízka, já že jo. Byla jsem tam totiž s kamarádkou. Když jsme byly dvě, tak jsme se nebály. Dal mi ho dokonce do ruky a ukázal, jak se stahuje předkožka, že prý je to podobné, jako když se dojí kráva. Pak se někdo blížil, tak on se zapnul a řekl, že se snad uvidíme příště.

Karel (St, 16. 3. 2022 - 08:03)

Jarko, a potom jsi masturbovala nebo ne? A jak se na to tvářila ta kamarádka?

Jarka (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Ve dvanácti jsem ještě nemasturbovala. On nevím, jestli byl pedofil, protože se nás nesnažil osahávat. Jen chtěl podojit. Kamarádku to taky zajímalo a sáhla si, ale že nechce, aby ji počural. Prý že ne, že když se budeme chvíli snažit, že má i mlíčko. Pak někdo šel, tak jsme musely končit. Kamarádka ho později podojila, ale to znám jen z jejího vyprávění.

Karel (St, 16. 3. 2022 - 12:03)

Jarko, a pamatuješ si, kdy jsi poprvé masturbovala, a za jakých okolností to bylo?

Jarka (Čt, 17. 3. 2022 - 00:03)

To si nepamatuju, ale z vyprávění rodičů vím, že už když jsem sotva uměla chodit, tak jsem si sedala na patu a vrtěla se. Smáli se mi, ale vůbec mi v tom nebránili. Začíná tak hodně holek, některá dřív a některá později, když zjistí, že ten tlak mezi nohy je příjemný a sedají si třeba naschvál na roh židle. Nevím, jestli se to už dá nazvat masturbací. Ale řekla bych, že až tak od 14 jsem to začala dělat cíleně prstama. Ale byla jsem u toho sama a nebylo to za nějakých zvláštních okolností. Možná chceš slyšet, že jsem u toho myslela na to dojení chlapa, ale ne. Líbilo se mi jen to šťourání v píči a myslela jsem jen na to, jestli to má kamarádka podobné. Měla, tak jsme si o tom nejdřív povídaly a pak i dělaly spolu.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 08:03)

Děti onanují už od mallička, protože je jim to příjemné a mají libido bez orgasmu. Jednou odpoledne jsem měl nějakou práci v ZŠ. Na WC se ozýval jásot. Když jsem otevřel dveře načapal jsem skupinu prvňáčků obojího pohlaví. Navzájem se vydražďovali. Vzpoměl jsem se na vlastní hry na doktora, poprvé ve čtyřech letech, a hned jsem zmizel. Ani mne nezaregistrovali. Skupinově jsme na ZDŠ onanovali od šesté třídy.

Karel (Čt, 17. 3. 2022 - 07:03)

Jarko, ty jsi přesně vystihla rozdíl v pocitech při masturbaci kluka a holky. Mě třeba vlastní doteky na mém čurákovi příliš nevzrušují. Mě vzrušují představy. Já jsem poprvé masturboval asi ve 12 letech. V ten den jsme byli na školním výletě a jedna moje spolužačka se přede mnou v lese vychcala. Já jsem potom doma večer onanoval a po celou dobu té onanie jsem měl před očima tu spolužačku, jak jí ten proud moče vytéká z píči.

Reklama

Přidat komentář