Reklama

kakání partnerky

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 17:02)

Mišutko,tak to není.Na moje tuhé hovno přísahám.

Pavkol (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

hele já na to tady fakt s..u chtěl jsem si číst o tuhých a pevných kakáních ne o sračkách a blitkách

Fur (Út, 1. 3. 2022 - 14:03)

Do toho jak se mám je ti velký hovno ty kurvo

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

Ale to je Pajdo přeci normální ,že někdy jsou hovna tuhá,někdy kašovitá a někdy je to vodovka.Tobě se taky někdy při čtení o hovnech jen postaví a někdy ho i pohoníš.Myslim na tebe Pajdo a zůstañ věrný mému pěkně tuhému hovínku.Chtěla bych ti napsat že tě líbám,ale pro tebe bude určitě víc vzrušující ,když napíšu že na tebe seru :-)

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 07:03)

já jsem jenom chtěl aby si popsala o to včerejší raní tuhé kakání o víc mi nešlo. to se tě (jsi li plnoletá) klidně můžu zeptat jaký máš prsa a jsi-li dola zarostlá nebo holá abych ti pak mohl napsat že ti za tvůj článek hladím záda i to ostatní

MalaJanka90 (Út, 1. 3. 2022 - 13:03)

No nezdá se ti že už ta tvoje úchylka je přes čáru ? Měl bys zajít fakt k doktorovi,to už je hoooodně mimo.

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

tak od majkla ti to nevdí a mě odsuzuješ tak to si teda taky fakt mimo já tady taky nemusím bejt vůbec ale jestli o tohle těm hejtrům jde tak stránky týkající se kakání čůrání a prdů jsou tu nejméně dvě od každého a že se jim podaří takhle zdevastovat všech 6 stránek tomu se mi ani nechce věřit

Návštěvník (Út, 1. 3. 2022 - 07:03)

ne kidně zůstaň u toho líbání taky tě líbám

Lima (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

Dnes v 9 hodin k nám měl přijít optavář hajzlu protože jsme ho ucpala svým hnsuným tuhým sraním včera. Jakmile přišel tak se stalo to co mě docela nasralo a to že mě chytlo sraní ale nemohla jsem tak jsem mu řekla že mu udělám kávu ať chvíli sedí rychle jsem běžela na hajzl trošku jsem si osrala kalhotky , záchod jsem kompletně posrala a spláchla jsem jenomže byl tak ucpaný že ty hovna začali vytékat ven . Nevěděla jsem co si počít tak jsme ihned zavolala na pána opravaře . Okamžitě přiběhl a když veše do hajzlové místnosti uklouzl na mojem průjmu a spadl hlavou přímo do hajzlu plného hoven měl hubu od hoven dokonce to sežral ty hovna a ja jsem se stoho pochcala a znova posrala a potom jak přišel můj muž tak jak viděl všude hovna a opravařr hubou do hoven tak se zgrcal v předsýni a kompletně zgrcana předsíň

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 18:02)

K čemu je takováhle očividně vymyšlená kravina dobrá...se učíš sprosté výrazy nebo co tím sleduješ?

Pavkol (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

víš co mě už to nezajímá než se nechat ztrapňovat to si radši vyberu jinou formu než tady na doktorce

Pavkol (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

ano druhé já díky za varování

druhé já (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

tak se na to Pavkole vykašli a počkej si na nějakou která ti o tom bude psát na mobil nebo na e-mail nevidíš že už zase začínáš nalítávat?

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

no dobře možná se mi zvedne ale nehoním napiš o tom ranním klasickém kakání a pak třeba i pohoním

Pavkol (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

tak klidně popiš i to klasické kakání. to muselo krásně žbluňkat

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

No popiš ty i tvůj kamarád Majkl jak se u těch představ ukájíte.Ať i já si můžu udělat představu jak moc vás to bere :-))

Pavkol (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

nejdřív popiš to raní klasické kakání a já pak napíšu jak jsem pohonil

Majkl 60 (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

Myslím že se nás tu uspokojuje více, píšeš moc krásně.

MalaJanka90 (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

To jsem ráda že se můžeš takhle uspokojovat.Honíš si ho u toho čtení a představě jak hezky kakám a prdim ?

Pavkol (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

ale to víš že jo MalaJanko ale tak popiš i to ranní klasické kakání a ne jen ty netradiční řídké kaše

Reklama

Přidat komentář