Reklama

Sex s otcom...je to normálne?

bohužel (Po, 13. 12. 2021 - 15:12)

asi ano. Pro mě je tohle tabu, nevadí mi že jde rodina na nuda pláž a dcera vidí otcova ptáka a kluk matčinu frndu. Zažil jsem jednou, jak šel velikých otylý chlap, věk tak 55 s 15 letou holkou na nuda. On měl odkrytý žalud, toho jsem si taky všiml. S holkou blbli ve vodě, bohužel se chovali, jak by to byli partneři. Pak tam na zemi leželi vedle sebe, on jí dráždil prsa, ona mu honila ptáka. Už se začínalo stmívat, já bych na odchodu, jiný tam nebyl. Pak nějak přešel rukama dolů, dělal jí to taky. Mně to přijde hnus, aby se otec s dcerou navzájem masturbovali. Zákon sice zakazuje incest, toto snad ne, ale je to fakt na vyblití. Když si nezašoustá s manželkou a ani mu ho nevyhoní, má si najít nějakou mladou, ale ne vlastní dceru, co s ním zašuká nebo mu ho vyhoní.

Fuj,fuj, (Po, 13. 12. 2021 - 15:12)

celkově nechápu,koho můžou přitahovat rodiče,sourozenci,je to úchylné a nenormální.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 10:12)

Nejen že to není normální, je to navíc trestné!!! přeji si aby všechny úchyly zavřeli až by zčernali!!!

Simona (Čt, 2. 12. 2021 - 08:12)

To mě bylo už 15. Doma jsem chidila jen v kalhotkách . Mamka nebyla doma a tak jsem byla doma s otcem sama. Byla jsem v kuchyni a otec se postavil za mě. Měl na sobě trenky. Zeptal se co dělám a já mu odpověděla že si dělám svačinu. Zezadu mě objal a více se kemě přitiskl. Ucítila jsem jeho penis pod trenkama jak mu stojí. Začal mě hladit prsa a líbat na krk. Bylo to příjemné a tak jsem ho nechala. Pak rukou pomalu klouzal dolü mezi nohy. Přes kalhotky mě jí začal hladit. Já zavřepa oči a užívala si to. Pak sklouz pod ně, kde jsem už měla vlhkou kundičku. Ze zadu se začal otírat penisem omojí prdelku. Hladil mi dirku a pak mi tam zasunul prt. Jemně mi sním uvnitř kmital a prstem mi dráždil poštěváček. Stáhl si trenky a přitiskl holí penis ze zadu na kalhotky a začal si ho omě třít. Bylo to příjemní. Chtěla jsem si kalhotky stáhnout, ale řekl ať si je nechám. Prstil mě tak krásně že jsem zachvilku měla mokrý orgazmus. Teklo mě to přes kalhotky po stehnech. Otec třel penis o zadeček, když v tom jsem ucítila jak mě začíná stříkat na záda a otírá semeno o kalhotky. Semeno mi pak teklo po kalhotkách a něco mi nateklo i pod ně. Takže jsem pak mělo jeno semeno i mezi půlkama a teklo níž. Když byl hotovej poděkoval a omluvil se mě. I já mu děkovala a řekla mu že to bylo krásné. Pak jsme spolu odešli do koupelny. Tam jsem si prohlédla jeho penis a za odměnu jsem mu ho eště trochu pokouřila. Otec se podíval zas na mě a i on mě jěště píčku olízal, přičem mi udělal další orgazmu. Niní se s otcem zcházíme když není mamka doma. Ale k sexu mezi námi nikdy nedošlo. Sice bych se nebránila, ale otec řekl že ať mě pak ošuká nákej kluk.

KPetra etra (Ne, 21. 11. 2021 - 22:11)

HNUS !!!

Návštěvník (St, 17. 11. 2021 - 14:11)

Sex s otcem je fajn mám to doma a zadarmo. Jemu se to taky líbí .

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 10:11)

Kolik je ti let ?

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 14:11)

Je mi na zblití co tady píšou pokud je to pravda a chudáci neví že jsou zneužívány?!!!!!

Default User Image
Návštěvu (Pá, 22. 12. 2023 - 19:12)

Prasata 

Default User Image
Návštěvu (Pá, 22. 12. 2023 - 19:12)

Prasata 

Default User Image
Návštěvu (Pá, 22. 12. 2023 - 19:12)

Prasata 

Naďa (Ne, 4. 6. 2023 - 14:06)

To je trestný spát s tátou co je to za holky že nejdou na policii co to je spát s tátou fuj

Návštěvník (Út, 16. 11. 2021 - 14:11)

Vědí ! Nevědí jen ti mentálně postižení !

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 14:11)

Ano , v sexu je možné všechno a hlavně tam platí : nikdy neříkej nikdy .

Návštěvník (Po, 8. 11. 2021 - 10:11)

Přítelkyně mi strašně ráda říká tati, když spolu šukame! Vzrušuje ji to a sex je boží! Ráda takhle říká ještě některá partnerka v posteli protějšku?

Věra (Ne, 7. 11. 2021 - 07:11)

Žila jsem s otcem sama. Často masturboval a to i předemnou. Musela jsem se na nej dívat a někdy jsem musela bít nahá. Když si ho honil sahal mi na prsa a mezi nohy a tak se stávalo že mě často posříkal svím semenem. Mě to nevadilo a ráda jsem se nechala od něho osahávat. Když mě bylo 15 řekl mi že mě začne šoustat. Byla jsem eště panna, ale přesto jsem to chtěla. A tak mě vzal do ložnice, kde mě slekl a roztáhl nohy. Po pár olíznuti mé kundičky, uchopil stopoření penis a začal mi ho strkat do dirky. Trošku mě to bolelo a když protrch blánu tak jsem i vykřikla, ale otec byl jemní a za chvilku jsem hekala vzrušením. Po chvilce jsem ucítila, jak se mi v kundičce rozlévá teplá mrdka od tatky. Když ho pak země vyndal mělho trošku od krve a ze mě tekla jeho mrdka. Po aktu jsme oba odešli do koupelny kde jsme se osprchovaly. Často tatkovy nastavym dirku na zásun a moc si to spolu užíváme.

Host (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Incest je neschopnost dosáhnout uspokojení jiným, přirozeným, způsobem.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 06:10)

Naši se rozvedli. Táta si mne někdy bral na víkendy a zcela vážně se mne ptal, jaký mám s mámou sex. Když zjistil že ne, tak se vyptával na milence. Nemusel jsem lhát ani v tomto. Byla na velký ptáky a tak jsem ani nepřeháněl, když jsem ho o všem informoval. Byl vždy vzteky bez sebe. Jinak mi přenechával milenky, které ho už omrzely a neštítil se ošukat mé holky i manželku. Byl to hrozný kanec.

Jiřka (So, 30. 10. 2021 - 09:10)

Přišla jsem o panenství s otcem ve třinácti letech. Maminka byla nemocná a sama mne přistrčila, aby od nás otec neodešel. Dokonce mne připravila jazykem abych mazala a celou dobu mne přidržovala abych neutekla. Pak jsem si na to zvykla a dokonce se mi to začalo líbit. To jsem byla skoro ženská, ale jednou jsem byla na pionýrském táboře a když jsem se vrátila, maminka plakala. Otec si vzal mojí osmiletou sestřičku a při tom jí natrhl. V nemocnici řekla jak se jí to stalo a otce zavřeli. Dostal osm let. Za čtyři roky ho pustili, ale už se k nám nevrátil. Maminka už jiného muže nepřijala a já se do vdávání také nehrnu. Navykla jsem si na vydatnou masturbaci a vystačím si sama.

Káťa (Čt, 28. 10. 2021 - 08:10)

S otcem jsem chodívala na pláž. Opčas když jsme spolu někam jeli, stávalo se že jsme se cestou někde u rybníku zastavily a vykoupali se. Když jsme tam byli samy tak jsme se koupali nazí. Často jsem vídala jehe erekci. Jednou když jsme byli opět u jednoho rybníku, kde nikdo nebyl, tak jsme se slékli do naha. Když jsme vylezli z vody, rozložili jsme deku a lehli si vedle sebe. Tehdy mě už bylo 16. Jak jsme tam tak leželi, podívala jsem se mezi nohy otce a ten měl zas erekci. Podìval se na mě a jen se usmál. Máma otom že se koupeme nazí nevěděla. Otec řekl že je moc rád že se sním chodím koupat nahá. Že máma by se stiděla. I já jsem mu řekla že sním chodim moc ráda. Nevím na co myslel, ale najednou si rukou uchopil penis a začal si ho pomalu honit a přitom se na mě usmíval. Začlo mě to vzrušovat a ani nevím co mě to napadlo i já si zajela rukou mezi nohy. Bylo mi moc krásně. Otec se mě zeptal zda by si nemohl na mě sáhnou. Nijak mě to nevadilo a tak mi otec zajel rukou mezi nohy. Hladil mi jí a jemně přejížděl po poštěváčku. Začla jsem více vzdichat. Pak mě jemně zasunul prst do píčky. Já jsem mu do ruky uchopila penis a začla mu hohonit. Byla jsem čímdâl víc mokřejší. Byla jsem tak vzrušená, že jsem mu řekla ať si mě tam veme. Otec si pak na mě lehl a zasunul penis do kundy. Milovali jsme se jako dva milenzi. Cíítila jsem ho v sobě a bylo mě krásně. Pak se zapřel a já ucítila jeho sperma jak mi snim plní mou kundičku. Pak eště chvilku zůstal ve mě. Když ho pak vytáh děkoval mi že to bylo moc krásné. I já jsem mu děkovala. Pak jsme se opláchli a jeli domü. Doma jsme mámě nic neřekli. Teť když jsme někde spolu u vody a sami, milujem se jako dva milenci.

Reklama

Přidat komentář