Reklama

Svazování partnera(ky)

Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 15:09)

Jednou jsem přišel domů tak opilej, že jsem si skoro nic nepamatoval. Ta moje měla na návštěvě kamarádky. Prej jsem se choval nepřístojně a tak abych je neobtěžoval, tak mne přivázaly k palandě, ruce a nohy od sebe. Zachvíli jsem usnul a protože jsem chrápal, tak mi natáhly na hlavu od sekretu mokré kalhotky. Nevím jak dlouho jsem spal, ale vzbudilo mne to, že mi někdo honil ptáka. Měly k tomu sprosté hlášky a pořád se hihňaly. Asi třikrát mne přivedly k ejakulaci. Pak jsem vysílením znova usnul. Když mne ráno odvázala a vzbudila, všude bylo semeno, které jsem musel uklidit a vykoupat se. Když jsem se ptal, co to mělo znamenat, řekla mi, že si mne vyzkoušely všechny a měly díky tomu, obrovskou zábavu. Kdybych nechlastal......

Default User Image
Papisek.cz (Pá, 20. 9. 2024 - 11:09)

Muž je vysvobozen z démonických sil, které ho nutí k masturbaci.

https://youtu.be/P1G8KbvtWuk

"Myslel jsem, že masturbace je zdravé. Dnes vím, že jsem byl v sevření zlých duchů, kteří to používali ke zničení mého života. Moje vysvobození skrze modlitbu mi ukázalo, že Bůh skutečně existuje."

Default User Image
Jitka (Pá, 20. 9. 2024 - 07:09)

Mám sestru co nechává svazovat manželem. Vím to o ní už dávno. Cca před 2 lety jsem j ním jela.na návštěvu nečekaně otevřel manžel Tak jsem na něj vytáhla jestli ségra není doma ze ji vezu věci na hotovou zábavu. Převodovka zábava probíhala doma .Když mě řekl ze je nahoře v ložnici ze nemůže ať počkám dole tak jsem pochopilaRekla jsem mu ať je potichu ze jdu za ní. Segrana postoly Svázaná za ruce a nohy k rohum postele na očích škrabosku .Na postely pomůcky a ona jak slyšela koky tak spulila picku utekla jsem

Default User Image
Pavel (Čt, 12. 9. 2024 - 09:09)

Každý máme doma trochu mrchu. Já zasadovou. Nelíbí se jí svazovani, ale toleruje mi to a splní mé přání, ale žádné sexuální hrátky u toho. Takže ano, můžu se prevleknout do dámského, ona mě spouta ale to je vše. A že je zasadova  .. když řekne tři hodiny tak přes to nejede vlak. A že někdo přijde prostě neřeší. Takže třeba v létě jsem byl cca půl hodiny připoután venku u pergoly, když přišli sousedi na kafe ....   já v krátké sukni silonkách a lehce průhledné halence ruce za zády za trámem , manželka jim udělala kafe a seděli tam asi dvě hodiny . Sousedka by mě osvobodila ale manželka řeklaže ještě není ta správná doba  

Default User Image
Jana (St, 11. 9. 2024 - 09:09)

Čekala jsem návštěvu sestru a tak jsem manžela přivázala ve sklepě jen tak narychlo ruce nahoru k trubce sestra přišla chvíli u mě byli nahoře párkrát někam odběhla a  když odjela a já jsem šla manžela od poutat tak neměl ruce nad hlavou ale svázaný za zády a vytažený nahoru a stál špičkách nikdy jsem se nedozvěděla co se v tom sklepě dělo

Default User Image
Hiver (St, 11. 9. 2024 - 06:09)

Slečna či žena na BDSM hrátky, mám rád svazování (oba konce provazu), Pomůcky a prostory mám.

Default User Image
M. (Út, 10. 9. 2024 - 08:09)

Ještě bych rád napsal, že když mě manželka spoutava tak se mi u toho vždycky dívá do očí a má takový zákeřný úsměv, asi si to taky hodně užívá a je to moc příjemný 

Default User Image
M. (Po, 9. 9. 2024 - 16:09)

  Už jsem taky byl několikrát spoutaný venku, je to hodně vzrušující. Dokonce za trest i v dámském oblečení.  

Default User Image
Honza (St, 4. 9. 2024 - 21:09)

Jednou jsem se nechal od své Paní přivázat nahý ke stromu na odpočívadle u silnice .  Do pusy mi dala roubík abych nemohl mluvit  a na krk cedulku s nápisem prosím praštit vařečkou do koulí , mám to moc rád . Pak se schovala a čekala. Vařečka byla pověšená na větvi vedlejšího stromu . Někteří lidé dělali že mě nevidí. Někteří mě chtěli odvázat ale dostal jsem i pěkných pár ran do vajec.

Default User Image
Martin (Čt, 19. 9. 2024 - 22:09)

Já mám taky se spoutáním venku hezký zážitek. S pritelkyni jsme oba na svazovani a ona mne vzala na chatu svy tety, ktera byla taky na BDSM a mela tam malou mucirnu.
Jednoho dne jsem ji zlobil a trapil o něco víc a ona mi slíbila pomstu. Pozdě večer když jsem vylezl ze sprchy, čekala na mne poutaci kombineza, ktera mela na sobe spoustu remenu a snad desitky ocek a D-krouzku pro upoutani. Musel jsem se obliknout a ona mi ruce spoutala pred telem na styl kazajky. Musel jsem lehnout na postel, spoutala mi nohy a pak mne jeste upevnila retezy k posteli. Rozepla zip v rozkroku, hrala si se mnou a pak pritulena ke mne usnula.
Nad ranem mne vzbudila a rekla ze je cas na jeji pomstu. Dala mi napit, vycurala mne a pak jsem na hlavu dostal kozenou kuklu s roubikem, vsechny remeny mi pojistila malymi zamecky, vzala mne na retez a vedla ven z chaty. Odvedla mne asi 300m od chaty a pripoutala mezi stromy pobliz lesniho chodniku, nechala mne tam a odesla s tim, ze si jde jeste pospat. Byl jsem sam, znehybnen v lese, svitalo a ja se skoro zblaznil když kolem zacali chodit lidi na houby. Kazdy na mne koukal, chlapi mne pozdravili kyvnutim, zenske mne okoukovalt, jedna prisla a zacala mne osahavat a hladit, dalsi vzala prut a propleskla mi zada. Vrchol byl, kdyz dve mlade holky co bezeli kolem zastavili, prisli ke mne, rozepli zip v rozkroku, vytahli ptaka a  zacali si se mnou hrat bez ohledu na me huhlani. Honily mi pero a vzdy tesne pred vrcholem prestali. Takhle mne trapily snad pul hodinu, odesly a nechali mne se stojicim a trcicim perem. Po chvili se vratily a po delsim trapeni mne vystrikaly, zapnuly zip a sli pryc. 
Draha si pro mne prisla az za par hodin a to, ze ty dve byly kamosky z vedlejsi chaty mi rekla az vecer. Pry jsem u toho stromu nebyl prvni, proto to lidi brali v pohode

Default User Image
Lucka28 (St, 4. 9. 2024 - 20:09)

U nas jsme to taky vyzkoušeli, přišel s tím návrhem manžel. Jenže to nejradsi praktikuje venku. Máme malé hospodářství a tak společně travime dost času kolem této práce. Nejvíce mě privazuje na seniku ke sloupu, takže mám ruce buď za zady, nebo nad hlavou a nohy privaze ke sloupu. Poslední dobou mi nohy dost stahuje, protože jednou me smazal, svlékl a prstil tak dlouho, ze uz sem nechtela, podařilo se mi vytáhnout nohu z holinky a schytal kopanec do kulek. Ve vysledku to nepomohlo, protože donesl robertek a udela  mě ještě dvakrát s ním, nohu my podržel a skákal mi nohy i holinky.

Anonym (Út, 3. 9. 2024 - 20:09)

Nejaka slecna/zena co by si chtela pohrat? Ja sub ty domima nebo opacne poutaci hratky jen :)

Default User Image
Honza (Po, 19. 8. 2024 - 20:08)

Svázat. Podvázat varlata a pořádně do nich nakopat. Pěkně to bolí ale to je v pořádku . Hlavně proto je máme .

Default User Image
Tábor (So, 10. 8. 2024 - 11:08)

Taky chceme poprvé zkusit podvázání prsou. Manželka má v práci kolegyni, kterou známe řadu let a vždy měla prsa povadlá. Najednou začala mít prsa vztyčená, zdála se i větší a bradavky vždy viditelně vystouplé. Ona totiž má i v práci pod oblečením podvázaná prsa. Říká tomu provázková podprsenka (i když to nejsou provázky, ale lanka) a váže jí to její manžel. Údajně v tom vydrží v pohodě celý den. Moje žena má taky prsa visací a ráda by alespoň chtěla zkusit, jak by vypadala, kdyby se jí podvázáním prsa zvětšila a trčela dopředu. Manžel kolegyně mé ženě vzkázal, že ji podváže prsa do té provázkové podprsenky a ujistil jí, že ve výsledku nebude mít boule, ale velká pevná zašpičatělá prsa trčící dopředu s vystouplými bradavkami. Vleže na zádech budou prsa stát nahoru, neroztečou se jako dnes. Nabídka je to lákavá, uvažujeme o ní, ale pevně rozhodnuti zatím nejsme. Myslím si však, že asi ano. Já sám si na podvazování prsou zatím netroufnu. Prosím, máte nějaké zkušenosti? Díky za odpověď.

 

Anonym (Út, 10. 9. 2024 - 09:09)

Také manželce podvazuji prsa. Provazem nebo gumičkami. Ale zatím tak chodí jen doma nebo na zahradě. Ven se tak stydí jít. Bojí se, že si toho někdo všimne. Ale doufám, že ji přemluvím.

Default User Image
Petr (St, 7. 8. 2024 - 20:08)

Ahoj, nějaká slečna se zájmem o svazování? :) Můžeme zatím jen pokecat a poté se domluvit na případném setkání. Napiš na [email protected]

Default User Image
Kuba 15 (Út, 6. 8. 2024 - 15:08)

Ahoj holka ci kluk co chce svazat mladeho zajička

Default User Image
Kuba 15 (Út, 6. 8. 2024 - 15:08)
Default User Image
Klara (Út, 6. 8. 2024 - 07:08)

Svazuji manžela cca 4 roky jsme spolu 20 let .Do bdsm mě vtahla kolegyně nová z práce akorad ona je submisivni a u mě je to naopak Já se v roli svázané necítila ale svázaná ponížení manžel mě vzrušuje.Asi největší vzrušení jsem měla.kdyz po roce svazovani jsem ho privazala za postel do X a použila jsem.na něj robertka .

Default User Image
M. (St, 11. 9. 2024 - 11:09)

Já miluji tu bezmoc a ponížení. A když je to venku na zahradě, kde je i možnost že mě někdo uvidí je nepopsatelná. 

Reklama

Přidat komentář