Reklama

Svádění synem

Syn (Po, 23. 5. 2022 - 15:05)

Mamka to tak se mnou dělala ze se ohybala bez kalhotek a naha chtěla drbat zada

Marcel (Ne, 22. 5. 2022 - 12:05)

Můj syn je na kluky ,a kolikrát se předvádí nahý i přede mnou vůbec nevím co mám dělat, bohužel mě to dost vzrušuje nevim po kom je protože už tě má většího než já,je mu 13 let

Miluska (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Nedokážu se už jen dívat na svého syna schválně přede mnou chodí nahatý má ho strašně velkýho bojím se že to nevydržím má určitě 30cm curaka,vůbec nevím co mám dělat

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 20:05)

Kecáš, a nevymýšlej si. Proč měníš svá jména ? Ty myslíš, že se to nepozná.

Katka (So, 23. 4. 2022 - 03:04)

Nevím,pro mě je nejvíc sukani s vlastním synem . hlavně ho má obřího a pořád pevnyho

Anonymsen (Pá, 15. 4. 2022 - 15:04)

Mohli by jste mi poslat nějaké incest videa?
Rád se dívám na matky se syny a představuji si ze to jsem já se svoji maminkou. Je mi už přes 30 a vždy jsem toužil po své nádherné mamince, bohužel by to asi nepochopila, bojím se toho a tak si držím spis odstup. Byli by jste mi schopni poradit jak na to a popřípadě mi teda poslat i nějaké video na odhodláni. Myslím ze krásnější sex než s vlastní maminkou ani být nemůže. Popřípadě kdyby se tady našla starší žena se kterou by jsme si zahráli takovou hru na matku a syna.
[email protected]

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Moje nevlastní matka je šílená, pořád mě nutí abych jí ošukal, zatím před sebou jen masturbujem mam strach,že jí naprcam

mar (So, 2. 4. 2022 - 17:04)

Poslední rok mám už synovo jakoby z jeho strany náhodných doteků mého těla už plné zuby. Hlavně ho zajímají moje prsa a zadek a vždy když se mě
takto dotkne tak z toho celá ztuhnu a nevím jak se mám zachovat.

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 09:04)

jestli máš obojí pěkné a on nemá žádnou holku ani se mu nedivím naopak bych chtěl být na jeho místě

Katka (Po, 4. 4. 2022 - 06:04)

Má u toho erekci když se tě dotýká? Objímá tě nahatý?

mar (Po, 4. 4. 2022 - 09:04)

Nahý mě určitě neobjímá a myslím že přímo u toho erekci nemá, ale nikdy mi to jak se ke mě přitiskne a ty jeho doteky přijdou až dost intimní. Většinou mi u toho řekne i nějakou něžnost, třeba jak mi moc sluší, nebo jak hezky voním.

Katka (Po, 4. 4. 2022 - 15:04)

To mi nejdříve dělával taky ,že mi schválně sahal na prsa ,potom přede mnou sacal chodit nahatý a chtěl se pořád mazlit ,tet spolu už máme sex

Tomas (Čt, 31. 3. 2022 - 18:03)

Zdravím vás můj nevlastní syn začal svádět svoji matku .začalo to když jsme se po sportu spolu šli osprchovat zjistil že má většího než já,má ve 13letech penis v klidovém stavu možná většího než já když mi stojí.porad chodí po bytě v upnutých trenkach nebo dokonce i nahý moje přítelkyně na něho pořád kouká jako kdyby spolu měli něco mít

Katka (Pá, 1. 4. 2022 - 07:04)

Nemůžeš se jí divit že se na svého syny dívá se zalíbením ,s matkou to dělá divy když vidí svého syny nahého hlavně když je dobře vybaven .

Lenka (Čt, 31. 3. 2022 - 16:03)

Věřili nema ho snad ke kotníkům,ano je to krása vidět nahého mladého kluka ještě když tě svádí a předvádí se

Katka (So, 2. 4. 2022 - 09:04)

Ahoj Katko,má ho velkého jako moje předloktí, když jsme se sprchovali sám mi řekl že by mě chtěl konečně ošukat , bohužel jsem byla tak nadržená že jsem s tím souhlasila .bylo to něco krásného když mi tam vjej synův obrovský curak nic tak velkého jsem ještě v sobě neměla hlavně ho má krásně tvrdého a to sperma mňam

Katka (Čt, 31. 3. 2022 - 14:03)

Vy byste mi to stejně nevěřili kdybych napsala jak jo má velkýho.libi se mi celkové ale kdyby přede mnou schválně nechodil nahý a neukazoval mi pořád tu jeho hadici nikdy by mě nevzrusoval

Katka (St, 30. 3. 2022 - 06:03)

Začali jsme se synem sprchovat spolu pravidelně, vždy se mu postaví ta jeho obří chlouba jsem z toho dost nadržená,ale zatím mu ho jen umyju a drobet pohonim.dlouho nevydržím ty jeho provokace

Lenka (St, 30. 3. 2022 - 08:03)

U nás je něco podobného. Synovy je 15 a když se koupe, pokaždé chce odemně abych mu umila vlasy a záda. Ale mezitím než mě zavolá si ho nahoní aby mu pěkně stál. Takže muho vidim každí den postaveního. Eště si natočí míń vody abych mu ho dobře viděla. Když mu meju záda tak se postaví a stojí. Ale poslední dobou když stojí a jáho meju, tak se začne předemnou honit. Takže ho opčas vídám i jak stříká. Nijak mu to nezakazuju a hlavně ten pohled na jeho čůraka jak si ho mastí a jak stříká mě doslova přivede do tranzu. To co cítím mezi nohama se nedá ani popsat. Tak mě vsrbý, že bych naněj hned skočila, ale musím se ovládat. Ale kdo ví jesti to dlouho vydržim.

Katka (St, 30. 3. 2022 - 18:03)

Můj syn vypadá pořád jako dítě,ale když se svlékne a ukáže mi toho Macka je to neuvěřitelné asi to dlouho nevydržím jen se s ním sprchovat.porad nechápu jak může mít tak velkého

Reklama

Přidat komentář