Reklama

Svádění synem

Katka (Po, 4. 4. 2022 - 06:04)

Má u toho erekci když se tě dotýká? Objímá tě nahatý?

mar (Po, 4. 4. 2022 - 09:04)

Nahý mě určitě neobjímá a myslím že přímo u toho erekci nemá, ale nikdy mi to jak se ke mě přitiskne a ty jeho doteky přijdou až dost intimní. Většinou mi u toho řekne i nějakou něžnost, třeba jak mi moc sluší, nebo jak hezky voním.

Katka (Po, 4. 4. 2022 - 15:04)

To mi nejdříve dělával taky ,že mi schválně sahal na prsa ,potom přede mnou sacal chodit nahatý a chtěl se pořád mazlit ,tet spolu už máme sex

Tomas (Čt, 31. 3. 2022 - 18:03)

Zdravím vás můj nevlastní syn začal svádět svoji matku .začalo to když jsme se po sportu spolu šli osprchovat zjistil že má většího než já,má ve 13letech penis v klidovém stavu možná většího než já když mi stojí.porad chodí po bytě v upnutých trenkach nebo dokonce i nahý moje přítelkyně na něho pořád kouká jako kdyby spolu měli něco mít

Katka (Pá, 1. 4. 2022 - 07:04)

Nemůžeš se jí divit že se na svého syny dívá se zalíbením ,s matkou to dělá divy když vidí svého syny nahého hlavně když je dobře vybaven .

Lenka (Čt, 31. 3. 2022 - 16:03)

Věřili nema ho snad ke kotníkům,ano je to krása vidět nahého mladého kluka ještě když tě svádí a předvádí se

Katka (So, 2. 4. 2022 - 09:04)

Ahoj Katko,má ho velkého jako moje předloktí, když jsme se sprchovali sám mi řekl že by mě chtěl konečně ošukat , bohužel jsem byla tak nadržená že jsem s tím souhlasila .bylo to něco krásného když mi tam vjej synův obrovský curak nic tak velkého jsem ještě v sobě neměla hlavně ho má krásně tvrdého a to sperma mňam

Katka (Čt, 31. 3. 2022 - 14:03)

Vy byste mi to stejně nevěřili kdybych napsala jak jo má velkýho.libi se mi celkové ale kdyby přede mnou schválně nechodil nahý a neukazoval mi pořád tu jeho hadici nikdy by mě nevzrusoval

Katka (St, 30. 3. 2022 - 06:03)

Začali jsme se synem sprchovat spolu pravidelně, vždy se mu postaví ta jeho obří chlouba jsem z toho dost nadržená,ale zatím mu ho jen umyju a drobet pohonim.dlouho nevydržím ty jeho provokace

Lenka (St, 30. 3. 2022 - 08:03)

U nás je něco podobného. Synovy je 15 a když se koupe, pokaždé chce odemně abych mu umila vlasy a záda. Ale mezitím než mě zavolá si ho nahoní aby mu pěkně stál. Takže muho vidim každí den postaveního. Eště si natočí míń vody abych mu ho dobře viděla. Když mu meju záda tak se postaví a stojí. Ale poslední dobou když stojí a jáho meju, tak se začne předemnou honit. Takže ho opčas vídám i jak stříká. Nijak mu to nezakazuju a hlavně ten pohled na jeho čůraka jak si ho mastí a jak stříká mě doslova přivede do tranzu. To co cítím mezi nohama se nedá ani popsat. Tak mě vsrbý, že bych naněj hned skočila, ale musím se ovládat. Ale kdo ví jesti to dlouho vydržim.

Katka (St, 30. 3. 2022 - 18:03)

Můj syn vypadá pořád jako dítě,ale když se svlékne a ukáže mi toho Macka je to neuvěřitelné asi to dlouho nevydržím jen se s ním sprchovat.porad nechápu jak může mít tak velkého

Lenka (Čt, 31. 3. 2022 - 03:03)

Ten muj je se také rozhodně nemá za co syltidět. Když mu meju záda a on si ho přitom honí, dělám že mě to nezajímá, ale opak je pravdou a šmíruju ho po očku. Mezi nohama mi to doslova pulzuje a když se předemnou vystříká tak mám kundu jak před víbuchem sopky. To mám pak doslova úplně mokré kalhotky. To pak zajdu na záchot a musim si jí utřít jak je mokrá. Keš by mu už ta puberta skončila, nebo já se neovládnu a nechám ho zasunout. Jeto promě teda utrpení. Večer si to rozdám z manželem, ale přeci v té hlavě mám místečko a představu že mi to dělá syn.

Katka (Čt, 31. 3. 2022 - 12:03)

Včera při sprchování jsem ho nechala aby mi dráždil tou jeho obří kládou kundicku,musela jsem rychle utéct aby nebylo něco víc,ale stejně k tomu asi dojde .

Lenka (Čt, 31. 3. 2022 - 13:03)

Napíšeš nám jak má velkého? Když o něm pořád píšeš.ja syna zatim pořád jenom kouřím a také nemá zrovna malého

Hanka (St, 30. 3. 2022 - 09:03)

Tohle máme věechny asi stejně. Mám čtyři bratry. Ti se taky moc nestyděli. Ptala sem se mámy co to s ní dělalo. Řekla že mě to čeká taky. Honili se a já taky, aby nás přešly nemravný nápady a přežili sme to, říkala máma. Já mám dva puberťáky. Když se jim postaví ty jejich okrasy, tak je zaženu aby se uklidnili. Někdy se vzruším a oni to na mě poznají a říkají mi abych se taky uklidnila. Snad to taky přežijeme. Někdy je to utrpení. Hotový peklo.

Pejko (So, 26. 3. 2022 - 20:03)

Mam 26 a matka má 50, nedávno predomnou začala doma chodiť nahá alebo len v tričku. Nikdy sme doma nahý nechodili nepamätám či som ju doteraz videl nahú. Neviem prečo to teraz začala robiť. Momentálne bývame sami a neviem prečo to robí. Mam ešte brata ktorý študuje v Bratislave a domov príde raz za 3 týždne na víkend a vtedy nahá nechodí

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 18:03)

Ty kráso to je vzrušivé...

Katka (So, 26. 3. 2022 - 15:03)

Můj syn když zjistil že je výjimečne obdařený,tak přede mnou stále chodí nahý ,je to krásný pohled jak se mu houpe mezi stehnama.nejdrive nechával schválně otevřené dveře do koupelny abych viděla tu jeho obří kládu,tet už chodí nahý pořád

Lenka (So, 26. 3. 2022 - 17:03)

Ahoj já už jsem syna kouřila protože mi dělal to samé a už jsem to nevydržela , záleží na tom jak moc po něm toužíš,ale asi hodně co píšeš,jestli má vážně obřího je třeba to využít

Katka (Po, 28. 3. 2022 - 14:03)

Ano má vážně velkýho Macka , ještě jsem takového neviděla.kdyz se sprchoval a viděla ho už jsem to nevidrzela ,zeptala jsem se ho jestli můžu za ním hned souhlasil alespoň jsme se spolu osprchovali

Reklama

Přidat komentář