Reklama

Nevěra v lázních

ella (So, 10. 2. 2007 - 21:02)

evo,nevim,co Te vede k tomu,ze jsi mne zaradila mezi slepice?!Pises,ze jediny normalni prispevek tu napsala tonka.Takze jsem podle Tebe slipka.
Ja se vyjadrila k "laskovani" v laznich z meho pohledu.O nevere jsem nepsala nic.Tebe znam z vice diskuzi a podle mne,se nemas cim chlubit.Taky podle sebe skatulkujes ostatni a jsi zla.Neznamena,ze pokud si s manzelem dohodnete volny vztah,ze Ti co ho nemaji jsou pitome.Mimochodem,slepice da kazdemu,kdo se kolem ni probehne.Asi vypadas dost blbe,kdyz si musis dodavat sebevedomi neustalym skotacenim.Jedinym hulvatem na vetsine diskuzi jsi Ty.Stale napadas lidi,kteri ziji jinym zpusobem nez Ty.

eva (So, 10. 2. 2007 - 20:02)

Nyknejme,nech je.To jsou ty úpřimně věrné,které nic netuší,protože ještě nic nezažily,nebo střelený moralistky.Ale až jednou zažijou nevěru ze strany manžela,nebo svý,tak tě pochopí.Mluvíš,resp.píšeš velice slušně a Dáma se svým primitivním projevem se ztrapňuje až hrůza.Mohla by se slušnosti od tebe učit.A nejen ona.Věřím tomu,že máš v lázních úspěch.Takových gentlemanů dnes aby lupou pohledal.A věřím,že Dama by byla mezi prvními,které by ti podlehly.A jak rády.Přesně jaks napsal.Ty nejvíce,snad až ortodoxně věrné,co se buší v prsa,tak by patřily v lázních mezi ty nejpovolnější a nejvíce utržený z řetězu.Ale nech jim ty jejich zásady a to jejich bušení v prsa.Nemá cenu jim pořád něco vysvětlovat.Dama a jí podobný jsou jak slepice,který do tebe vztekle klovají.Jediný normální příspěvek tady napsala Tonka.Tak a teď ty výše uvedený slepice můžou začít klovat i do mě.A abys Damo a další slepice měly jasno,jsem vdaná,mám milence,do lázní jezdím a velice ráda si tam užívám.A taky,jak Nyknejm, máme s manželem volný vztah.Tak a teď se,slepice, třeba zblázněte.
Nyknejme zdravím :-)

BB (So, 10. 2. 2007 - 20:02)

Nejsem puritánka,člověk není monogamní.Ale "volný vztah" na mě působí hrozně.Když tak čtu Nyknejmovy příspěvky,tak si říkám,že ten volný vztah je asi hlavně z jeho iniciativy.Na mě prostě působí jako typický"Švihák lázeňský".

Nyknejm (So, 10. 2. 2007 - 19:02)

Pro Damu
Omlouvám se, jestli jsem se vás nějak dotknul, dámo. I když, stejně jako Tonce, mi teď připadá, že se bavím opravdu s nějakou hodně mladou a nezkušenou dívkou, která se jen neohrabaně snaží zuby nehty držet nějaké své vysnění vize "šťastného života".
Nic naplat co člověk, to názor a je pouze na každám z nás, jak si svůj život prožijeme. Přeji vám hodně štěstí. :-)

Tonka (So, 10. 2. 2007 - 17:02)

pro Dama - Můžu se zeptat kolik let ti je?
Používáš dost silný slova. Pořád jenom "kurvit, kurevníku " Ještě nevíš co tě v životě čeká. A nevím proč hned všichni mluvíte o rozvodu.

Dama (So, 10. 2. 2007 - 17:02)

A pro volny vztah, pane ctiricatniku...jste museli projit asi hodne velkou krizi, ze jste se tak rozhodli. Radsi si to priznej, a necpi tu nekomu to, jak se chova pubertak nebo svobodnej clovek. Protoze to ty nejsi. Jo, ono rozvest se taky neni zrovna jednoduchy v nejakych pripadech, co? Driv nebo pozdeji, clovek bude litovat chyb, ktere nadelal.

Dama (So, 10. 2. 2007 - 17:02)

Samozrejme, ze se boji. A pokud se bat nemusi, potom je to proto, protoze mi duveruje. Od toho jsou lide spolu. Nikomu zadny volny vztah neberu, ani priority. Lide se berou takovy, jaci jsou. Nesoudila jsem te. Ano, mozna, ze jsme svazane, a tak je to spravne. Ovsem kde ty jsi prisel na to, ze jsme zapskle a nudne....to teda nevim. Vztah mame vyborny, jsme zamilovani i po nekolika letech, priority mame jako respekt a duveru a jak jsi psal, brali jsme se proto, abych si prozili svuj stastny zivutek s jednim partnerem. Tva duse musi stradat tento krasny pocit, proto jsi zahorkly a uznavas neco, co od prirody proste nefunguje. Kazdy, komu to funguje, je svazany a verny. Chces mi snad tvrdit, ze tak je to spatne? A drahy Nyknejm.....byla bych uboha, kdybych se zacala kurvit a uzivat si proto, aby se o me manzel bal. To si teda vyplodil peknou blbost. Podle tebe mam flirtovat okolo, hlavne aby to videl, obcas se s nekym vyspat a povypravet mu o tom, ono ho to bude rajcovat a jako poslusny blbecek se se mnou nerozvede. No, kdyz to bude nejakej uchylak tak ne. A takovy jsi asi ty. Koncim, nazdar. Nikam to nevede. Mej se.

Nyknejm (So, 10. 2. 2007 - 17:02)

pro (nepozornou) Dámu
Ajajaj, milá dámo! Pokud byste pozorně četla, tak zjistíte, že mám s mojí ženou, jak jsem psal, volný vztah. Nedělám nic za jejími zády ale to je možná pro většinu z vás poněkud nepochopitelné. Nic naplat, neřešte to a netrapte se tím, je to čistě na každém jednom z nás, jak si svůj život zařídíme. Pokud to berete jako "kurvení", klidně si prožijte celý svůj šťastný živůtek s jedním partnerem, vychovejte kupu dětí, těšte se z vnoučat. Je to přece jen na vás, jak si svůj život zařídíte a prožijete. Ale zároveň neberte svobodu druhým, kteří nemusí vyznávat stejné pripority jako máte vy. Nemám vám váš názor za zlé, spíš mne ženy, jako jste vy, vždycky docela pobaví. Svázané, věrné.... nudné a zapšklé. Děkuji pěkně. O vás se manžel jistě bát nemusí. :-)

Dama (So, 10. 2. 2007 - 16:02)

Nyknejm....nikdo ti nebere, ze nemas co nabidnout. Ale ve tvem veku uz bys mohl pochopit, ze kazdou zenu drazdi myslenka, ze je partner zbehly a musi si uzivat na kazdem rohu. Proto to rypani...vzdyt si zij svuj zivot, zij jako pubertak, uzivej si, rozved se a pak te nikdo odsuzovat nebude. Nikoho nebudes zajimat. Tak jako tobe se musi delat zle z zen, ktere se kurvi, tak stejne se dela zle zenam z muzum, kteri se kurvi. A pokud se ti z toho zle nedela, potom soudim, ze to co mas v genech ti zustane naporad a mozna se tva zbehlost i zhorsi. Hlavne tim neublizuj partnerce a radsi ji opust.

Tom (Ne, 21. 7. 2019 - 22:07)

Jste zlá a zahořklá. Bůh s vámi.

Nyknejm (So, 10. 2. 2007 - 16:02)

Čím jsem vás tak popudil, slečny/dámy Lucie a věrná? :-) Nebuďte na mne jak na cizího.
Nejsem gigolo, necítím se být druhým "Casnovou" (předpokládám, že jsi měla na mysli dívkaře Casanovu). Bude mi 40 a myslím, že mám ženám co nabídnout. Po všech stránkách. Pokud posloužím slečně/paní Lucince pro pobavení, jsem rád, že se aspoň zasměje, když už nic. Ženám úsměv sluší v každém věku.

Anonym (St, 20. 3. 2024 - 21:03)

Nyknejme, všechny stránky, to znaméná že máš spolehlivé péro, ne torpédo 28 cm, a hlavně že máš šrajtofly plnou bankovek, jinak si v prdeli. Každá baba má ráda chlastat zadarmo, kafovat, žrát dorty a pak ti dá.

Lucie (So, 10. 2. 2007 - 15:02)

Nyknejm rad machruje, ve skutecnosti je to jenom normalni nadrzenej chlap, ktery by rad byl druhy Casnova, mile damy.....
Kde nic, tu nic.....
Jsi takovy smudla, Nyknejme pro zasmani nas slecen a dam. Nic vic!

věrná (So, 10. 2. 2007 - 15:02)

Vybírám podle nabídek, podle referencí přátel - no to snad ne! Nejsi ty gigolo? A kolik ti je, že si můžeš vybírat?
Ha, ha - fakt jsem se pobavila!!!!!

Nyknejm (So, 10. 2. 2007 - 15:02)

pro věrnou
Nikdy neříkej nikdy, slečno/paní věrná.
S manželkou s úspěchem praktikujeme poněkud volnější vztah, než je asi u většiny z vás zvykem.
Mezi mé oblíbené patří beze sporu Karlovy Vary, loni jsem poprvé zkusil slovenské Rajecké Teplice - taktéž vřele doporučuji. Jinak nemám nijak vyhraněný vkus, většinou si vybírám podle nabídek, které mne něčím zaujmou a podle referencí přátel.
Možná máš pravdu, třeba bych tě nedostal (och, jak nevkusně řečeno), možná bych třeba ani já o tebe neměl zájem ale každopádně věz, že kdekoliv v lázních je z čeho vybírat. Možná se jednou někde potkáme a třeba si jen spolu posedíme a popovídáme. Nikde přece není psáno, že každá náhodná známost musí zákonitě končit "v posteli".

věrná (So, 10. 2. 2007 - 14:02)

pro Nyknejma - doufám, že stejné radosti dovoluješ i své ženě!!!
Do jakých lázní jezdíš? Mě bys nedostal!!!!!!!

Nyknejm (Pá, 9. 2. 2007 - 23:02)

pro Barborku
Z vlastních bohatých zkušeností vím, že drtivá většina žen odjíždí do lázní s úmyslem "zhřešit". Je pravda, že mě osobně více přitahují takové ty z druhého konce spektra, která tvrdí "já nikdy, já tohle nemám zapotřebí" atd. Musím říct, že jsem ještě nepotkal v lázních takovou, která by svému tvrzené dostála. Naopak - vždy, když se mi podaří takovou "dostat", vyklube se z ní hotová dračice, právě urvaná ze řetězu. Je mi jasné, že takováto dáma se potom se svým prohřeškem nesvěří ani své nejlepší kamarádce, letmá známost je přece pod její úroveň, tak se nemůžeme divit, že i zde se najdou takové, co nám budou tvrdit to jejich "já nikdy, já tohle nemám zapotřebí".
Berte to s nadhledem, milé dámy. Proč si v lázních trochu neužít, ne? Bylo by velice bláhové tam hledat nějakou vážnou známost ale to většina z vás přece dobře ví, ne?

Jája (Čt, 8. 2. 2007 - 18:02)

V lázních to je jako všude jinde: věrní i nevěrní muži i ženy, krátké úlety či dlouhodobější milenecké vztahy... Jen v těch lázních to je jednodušší pro ty, kdo opravdu chtějí......

Bohuslav Lizale (Čt, 8. 2. 2007 - 16:02)

.....jasne Jano, at zije sukacka, zeny a lazne! Jupiiiiii.....

jana pro AXL (Čt, 8. 2. 2007 - 14:02)

Barbora má pravdu.Všechny ženy by měly povinně jezdit každý rok do lázní.Za péči o děti,domácnost a své muže,kteří si to ani nezaslouží.AXL ty jseš určitě jedním z nich.Doma máš služku,ale nedopřál bys ji za odměnu lázně,viď,sobče.My,jako daňoví poplatníci přispíváme na kupu zbytečností a nesmyslů,tak proč byse rádo nepřispělo na zdraví žen,ať můžeme celý rok zase plné síly robotovat na takové jako jseš ty AXL.Těm 0,001% empatických,normálních a hodných mužů se omlouvám.

Reklama

Přidat komentář