Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Zlatka (So, 15. 3. 2008 - 15:03)

Holení chlapů je něco zcela nepřirozeného a proti přírodě!Ať si tady blábolí kdo chce co chce.A neohánějte se tady hggienou,ta s tím nemá co dělat.

mejla (Pá, 14. 3. 2008 - 21:03)

Lumir: Mne zas nikdo nevyvrati ze clovek co tohle tvrdi je kardinalni idiot

Jiřka (Pá, 14. 3. 2008 - 18:03)

muži po nás taky važadují vyholené přirození je přece rovnoprávnost

Jiřka (Pá, 14. 3. 2008 - 17:03)

vyholení je trapný uznávám ale zkracování je nutný

Dana (Pá, 14. 3. 2008 - 17:03)

Pokud má být kluk úspěšný u holek, je nutné, aby o sebe nějak dbal a k tomu patří i částečné vyholení genitálií. Mám taky kamaráda, který tvrdí, že vyholený kluk, nosící sexy prádlo, používající luxusní parfémy a nosící značkové hadry je bukvice.
To je myšleno samozřejmě na mého přítele. On nechápe, že můžu žít s takovým klukem.
A jeho žádná holka nechce nebo tak nějaká servírka ze čtyřky a i ta maximálně na jednu noc. Tyhle názory jde odpustit padesátníkům, ale bohužel je zastávají i dvacetiletí kluci.

Lumír (Pá, 14. 3. 2008 - 17:03)

Stejně mi nikdo nevyvrátí že voholenej kluk je homouš.

Návštěvník (Pá, 14. 3. 2008 - 11:03)

......volove ještě si začněte lakovat nechty a jeto konec.

David (Pá, 14. 3. 2008 - 01:03)

Souhlasím,dneska je holení u žen i u mužů úplně normální věc a kdo to jednou skusí,většinou u toho už zůstane.Mě je 40 a holím se asi 10let,né tedy do hladka-jen varlata a nad penisem zkracuji a nikdy jsem se nesetkal se žádnou negací.A co se sexu týká,tak to je opravdu lepší.S rodinou taky navštěvujeme nudapláže a jak už psali Alena s Jirkou,tak taky s manželkou pozorujeme,že se holí čím dál víc hlavně mužů.JEN TAK DÁL..........

ondra (St, 12. 3. 2008 - 19:03)

když se o tom veřejně mluví je to normální jako cokoliv jiného

11.3.Petr, Olin (Út, 11. 3. 2008 - 18:03)

máme podobné zkušenosti z komunistické doby.Holení je nornální,fandíme všem.

11.3.2008, Alen (Út, 11. 3. 2008 - 18:03)

Jsme manželé skoro 25 let,naše zkušenosti s vyholováním sahají do doby,kdy jsme ještě manželé nebyli.V té době se o tom nemluvilo ani nepsalo. Vyholovali jsme se navzájem a vždy se při tom krásně vzrušili.Ani v práci ve společných sprchách jsme nikdy neslyšeli narážky.Jezdíme pravidelně na nudi pláže a tam bylo vidět jak se úpravy partijí časem mění.Ženy upravovaly, až úpně do hladka a muži se přidávali.Dnes na plážích je 90% žen úplně vyholených a mužů polovina.Nikoho tim nechcem nutit aby se začal vyholovat, ale je to životní styl a kdo to jednou zkusí, zůstane u toho.v sexu je to daleko lepší bez.Náš věk je 45 a 42.

BÁRA (Čt, 6. 3. 2008 - 20:03)

Žiju 5 let s hochem kterej je zarostlej jako blázen,hrozně mě rajcujou chlupatý chlapi,nedávno jsem ho z recese vyholila,první reakce strašný,divně to vypadalo,navíc to pěkně štípalo,tak jsme řekli nikdy víc.Od tý doby se holí pořád,sex je pro něho(pro mě taky)daleko citlivější,nevím možná se to časem zase změní,ale zatim to nemá chybu.

Karel (Čt, 6. 3. 2008 - 17:03)

Normální je vyholování i nevyholování a to jak u mužů, tak i u žen. Slovo "normální" lze použít jen ve vztahu k jednotlivosti. Pro každého to slovo znamená něco jiného.

Staročech (Čt, 6. 3. 2008 - 09:03)

Tak si myslím že jsi ještě neviděla pořádnýho staročecha a vidíš jenom toho svýho zženštělého sladouše s koulema.

klara (Čt, 6. 3. 2008 - 08:03)

Chlapák bez oholeného přirození není chlapák...miluju toho svýho CHLAPA za to že si ho holí..mám na ně větší chut:))

69 (So, 9. 2. 2008 - 22:02)

hello,vy se tady bavíte jestli se chlapi holí protože smrdí,nebo je to "trendy". Blbost! Já se holím už 15.let protože mě to normálně rajcuje. Nemůžu za to. Jsem normální heterosexuál. Mějte se

žárovka (Pá, 8. 2. 2008 - 17:02)

já jsem za svých necelých 20let potkala intimně asi 5 mužů a všichni byli aspon částečně vyholení (tj, jen třeba čtvereček chlupů na krátko u kořene penisu), tak jsem měla pocit, že už je to dneska úplně normální a nevyholené chlapa si prostě nedokážu v reálu představit. Nevím, jestli je to tím, že to jsou všichni sportovci nebo proč, ale nosí to tak a je jim to pohodlnější, jak jsem se dozvěděla... a nejsou to jen mladí klučíci.

BÁRA (Čt, 7. 2. 2008 - 18:02)

:-))

Jan (Čt, 7. 2. 2008 - 15:02)

Marci uděláš lepší když vemeš pejska a pudeš ho vyvenčit

marcy (Čt, 7. 2. 2008 - 14:02)

Myslíte holit kolem? Nebo pytlíka anebo klacek?

Reklama

Přidat komentář