Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Miluna asi ženský 60+ nebude brát jako konkurentky, navíc pravděpodobně figurují jenom v Hostově hlavě. Problém bych viděl v tom, že se Host netají tím, že chce hospodyňku, jinak řečeno služku. To pro Milunu určitě nezní vůbec lákavě. Měl si to líp rozmyslet nebo ještě líp, rovnou nabídnout finanční vyrovnání. Mně se zdá, že nejde s dobou a pořád žije myšlenkama v totáči :-)

Host (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

To mne příliš nepálí. Ona ví, že našemu vztahu nedávám naději. Potřebovala pomoc, pomohl jsem. Nepotřebuje mne, nic se neděje. Jsem už životem tak poučený, že mne to nesloží. Žít budu stejně bez Miluny, jako platonicky s ní. Taky není jediná s kterými si píšu.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Ty jsi pomohl Miluně a jak? Miluna se jen dostává do mánie, jestli víš co to je. Pár týdnů v ní nebyla a už zase je.

Host (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

To musí posoudit ona. Jsme k sobě naprosto upřímní a ona má velice rozumné projevy. Co se týče mánie, musí úspěšně porodit, projít si šestinedělním odříkáním, kojit a starat se o novorozence. Mánie musí počkat. Pak se uvidí. Dítě může mnohé změnit nejen u ní, ale i u Sergeje. Já v tom nemusím hrát žádnou roli, pokud mne nebude třeba. Jinak jsem k dispozici a věř, že sex v tom hraje minimální úlohu. Mám jí rád, jakoby byla moje dcera.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Miluna je právě v mánii. Bude to trvat pár týdnů, možná měsíců. Žádný porod z těch asi osmi ani další těhotenství nic nezměnil. V to nedoufej. Přečti si tady to vlákno posledních 8roků.

Host (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Pravděpodobně máš na mysli nymfománii. No tak s tím nic nenadělám. Může to být ve vlnách. U netěhotných to souvisí s ovulací. U těhotných nevím, protože ta moje byla vždy velmi vyrovnaná a jiné v "jináči" jsem neměl tu čest poznat. Navíc si myslím, že ona vás tak trošku provokuje. Mě se tak nejeví.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ale prd, Miluna není schopna nikoho provokovat, to vůbec nezná. To a si myslíš, jak na tebe napráskala, že jí posíláš fotky pinďoura, co? No tak to je u ní úplně normální, píše to o každym o chlápkách i ženskejch. I o tom svym poštěváku.

Host (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Fotky pinďoura neposílám, není co napráskat, a o jejím poštěváčku nic nevím.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Nevíš? Ale to bys měl, co jsi ten měsíc než se zase dostala do mánie dělal, ty válečníku?

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Vypadla z messengeru, takže jsem ztratil kontakt, a u přímně, její i vaše indiskrétnost zde, mne dost irituje. Jsou intimnosti i nesexuálního rázu, které je lepší řešit mezi čtyřma očima, což zde nejde, takže teď nevím v jakém duševním stavu se nachází a nemohu nic dělat.

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Hele, co si budeme povídat, my tě už známe a víme, že se snažíš účastníky diskuze zmást.

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Najednou jsou účastníci diskuse. Před tím jsem tu byl sám. Jak zmást? Konkrétně ty bys byl takhle upřímný, auditore?

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Blbost. Miluna to psala o Ukrajincích a Rusech že jí posílají fotky a videa. O Hostovi nikdy nic takovýho nepsala.

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ale schválila mu před diskuzní komunitou velikost pyje, takže minimálně ji informoval písemnou formou.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Jo, máš pravdu, nepsala o fotkách, jen tohle: Miluna
Odpověď na Byl a líbilo.
Vždyť podle cm jak si psal ty právě tu dobrou velikost taky máš.Si už asi hodně podobný jako Sergej s kterym si pasuju přesně

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

O mých rozměrech jsem informoval i jinde, takže i Milunu. Není to žádnej zázrak přírody, ale většině stačil. Nevím proč bych to měl tajit.

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Kromě toho je dost pravděpodobné, že se s ním neseznámí. Tak z toho nedělejte vědu.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Vždyť Miluna kojit nesmí. Je nakažena HIV +. To je ten vir co způsobuje AIDS.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Přečti si co je to Hraniční porucha osobnosti. Hledej, šmudlo, hledej. Žádná nymfománie. Točíš se v kruhu, nechce se ti si to tady přečíst a pochopit o co jde.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

A ta mánie se projevuje jak? Zvýšený zájem o chlapy?

Reklama

Přidat komentář