Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Ty jsi pomohl Miluně a jak? Miluna se jen dostává do mánie, jestli víš co to je. Pár týdnů v ní nebyla a už zase je.

Host (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

To musí posoudit ona. Jsme k sobě naprosto upřímní a ona má velice rozumné projevy. Co se týče mánie, musí úspěšně porodit, projít si šestinedělním odříkáním, kojit a starat se o novorozence. Mánie musí počkat. Pak se uvidí. Dítě může mnohé změnit nejen u ní, ale i u Sergeje. Já v tom nemusím hrát žádnou roli, pokud mne nebude třeba. Jinak jsem k dispozici a věř, že sex v tom hraje minimální úlohu. Mám jí rád, jakoby byla moje dcera.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Miluna je právě v mánii. Bude to trvat pár týdnů, možná měsíců. Žádný porod z těch asi osmi ani další těhotenství nic nezměnil. V to nedoufej. Přečti si tady to vlákno posledních 8roků.

Host (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Pravděpodobně máš na mysli nymfománii. No tak s tím nic nenadělám. Může to být ve vlnách. U netěhotných to souvisí s ovulací. U těhotných nevím, protože ta moje byla vždy velmi vyrovnaná a jiné v "jináči" jsem neměl tu čest poznat. Navíc si myslím, že ona vás tak trošku provokuje. Mě se tak nejeví.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ale prd, Miluna není schopna nikoho provokovat, to vůbec nezná. To a si myslíš, jak na tebe napráskala, že jí posíláš fotky pinďoura, co? No tak to je u ní úplně normální, píše to o každym o chlápkách i ženskejch. I o tom svym poštěváku.

Host (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Fotky pinďoura neposílám, není co napráskat, a o jejím poštěváčku nic nevím.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Nevíš? Ale to bys měl, co jsi ten měsíc než se zase dostala do mánie dělal, ty válečníku?

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Vypadla z messengeru, takže jsem ztratil kontakt, a u přímně, její i vaše indiskrétnost zde, mne dost irituje. Jsou intimnosti i nesexuálního rázu, které je lepší řešit mezi čtyřma očima, což zde nejde, takže teď nevím v jakém duševním stavu se nachází a nemohu nic dělat.

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Hele, co si budeme povídat, my tě už známe a víme, že se snažíš účastníky diskuze zmást.

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Najednou jsou účastníci diskuse. Před tím jsem tu byl sám. Jak zmást? Konkrétně ty bys byl takhle upřímný, auditore?

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Blbost. Miluna to psala o Ukrajincích a Rusech že jí posílají fotky a videa. O Hostovi nikdy nic takovýho nepsala.

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Ale schválila mu před diskuzní komunitou velikost pyje, takže minimálně ji informoval písemnou formou.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Jo, máš pravdu, nepsala o fotkách, jen tohle: Miluna
Odpověď na Byl a líbilo.
Vždyť podle cm jak si psal ty právě tu dobrou velikost taky máš.Si už asi hodně podobný jako Sergej s kterym si pasuju přesně

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

O mých rozměrech jsem informoval i jinde, takže i Milunu. Není to žádnej zázrak přírody, ale většině stačil. Nevím proč bych to měl tajit.

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Kromě toho je dost pravděpodobné, že se s ním neseznámí. Tak z toho nedělejte vědu.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Vždyť Miluna kojit nesmí. Je nakažena HIV +. To je ten vir co způsobuje AIDS.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Přečti si co je to Hraniční porucha osobnosti. Hledej, šmudlo, hledej. Žádná nymfománie. Točíš se v kruhu, nechce se ti si to tady přečíst a pochopit o co jde.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

A ta mánie se projevuje jak? Zvýšený zájem o chlapy?

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Miluna je právě v mánii. Bude to trvat pár týdnů, možná měsíců. Žádný porod z těch asi osmi ani další těhotenství nic nezměnil. V to nedoufej. Přečti si tady to vlákno posledních 8roků.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

A koho to zajímá? Nevadí ti, že už jsi tady skoro sám?

Reklama

Přidat komentář