Reklama

Nevěra v lázních

Who? (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

.....dobry, Nyknejm, dobry!
Asi v tobe neco preci jen bude?
Moc hezky jsi "udelal" pani Olgu, moc hezky.....
Promin Bobino.....

Nyknejm (Út, 13. 2. 2007 - 13:02)

Já se přiznám Olgo, že jsem ani při jednom ze svých lázeňských pobytů nenarazil na ženu, od které bych to "pěkně schytal", jak píšeš. Buď je to tím, že ženy jako ty (nebo aspoň takové, jak popisuješ) se drží v lážních poněkud stranou všeho dění, nebo jsi pouze jeden z případů, který jsem popisoval nedávno. Teď mám na mysli typ žen, které říkají "já ne, já nikdy" a když se jim konečně naskytne příležitost, jsou z nich ty největší nezkrotné dračice.
Ber to samozřejmě s nadhledem, nechci nikoho urážet, ani nikomu sahat do svědomí. Nikomu neberu jeho věrný, partnerský (a pro mne poněkud svazující až těsný) vztah. Každý si žijeme svůj život, život takový, který nám vyhovuje a stejně tak každý máme svá pravidla a zásady, které ctíme.
U tebe mne trošku pobavilo, že jedním dechem trošku aibisticky dodáváš, že tě v tu dobu "pěkně bolelo břicho". Tohle bych považoval, ze svého pohledu, za naprosto irelevantní informaci. Ono to trošičku svádí k úvaze, že kdyby bříško tenkrát tak nebolelo...

Olga (Út, 13. 2. 2007 - 13:02)

Jen jestli to nebude Nyknejme tím, že tys nás ženy preventivně urazil a namíchnul, jak všechny ženy v lázních považuješ za ženy poněkud uvolněných mravů. Je tu dost takových, co v lázních byly a nenechaly se svést, ale i takových, které to vyhledávají. Chtěl jsi, aby ti to některá z nás vyvrátila a pokud se ozvaly ty, které o sex neměly zájem tak se do nich obouváš sám... Prostě je to fakt, když já byla v lázních, v té době jsem měla doma milujícího manžela, co se staral sám o osmiměsíční dceru, bolelo mě pěkně břicho a kdyby v tu dobu na mě nějaký sáhnul, páni, to by to pěkně schytal. Takže prostě ber to jako fakt, ne každá tam jezdí za dobrodružstvím a sexem.

Nyknejm (Út, 13. 2. 2007 - 12:02)

pro Milenu a (nebo spíše alias) Poradnu
Vy jste se do mne tedy pěkně po ránu obuly, milé dámy. :-))
Možná byste si měly vždy nejprve pozorněji přečíst to, na co chcete reagovat. Nebudete potom vypadat se svými "výkřiky" jako zapšklé, šedivé a nevýrazné feministky.
Možná pouze nejste schopné "pobrat" fakt, že existují muži, kteří prostě milují ženy jako takové. Kteří je vnímají jako součást (velice příjemnou) svého života a ne jako věčného protivníka, se kterým je třeba neustále bojovat. Zkuste to i vy, berte muže jako svou součást, ne jako "něco", před čím musíte utíkat. Přeji i vám krásný den.

Poradna (Út, 13. 2. 2007 - 01:02)

Nyknejm se tu jenom chvasta svyma zazitkama jako pubertalni chlapec. Neni spokojen, proto hleda zeny, se kterymi si i prijemne popovida, kdyz uz ne pomiluje. Nyknejme...zajdi si do strip clubu, tam se pobavis, budou ti tam delat i psycholozky. No, bude te to stat ale vic, nez ty lazne. Proste nejsi spokojen. Co takhle manzelska poradna? Holt manzelstvi se nevyvedlo, rozvest se nemusis, nebo nechces, jo, zivot je celkem na hovno, kdyz to nemas doma a hledas jinde. Treba potkas v tech laznich jinou babu, do ktery se zamilujes a se kterou i treba zustanes. To nikdo nevi. Ono to vzdycky nekam vede, vid?:-)

Milena (Út, 13. 2. 2007 - 00:02)

Na "urovni" jako ty, lazensky seladone?

Jsi to ale drakobijec. Sbiras coby trofeje kalhotky zen, ktere nemohly nez podlehnout tvemu sarmu? Vedes si denik a mas bodovaci system? Jiste ano, abys v tech mracnech zdolanych sexuchtivek mel prehled. Urcite to vydej knizne.
"Vyblitky lazenskeho sukace", bude to bestseler.

Nyknejm (Po, 12. 2. 2007 - 22:02)

Děkuji Irence a tajemné dámě, schovávající se za monogram BB, za zastání. Zdá se, že se se přece jen i zde našlo několik spřízněných dušiček. Přiznám se, že pobyt v lázních pro mne není zdaleka pouze o tom, pomilovat se s co největším počtem žen. Neméně důležité je pro mne například i možnost popovídat si o čemkoliv (proto jsem psal, že žena by měla být "na úrovni"), pobavit se a příjemně strávit čas.

pro irenu (Po, 12. 2. 2007 - 20:02)

no na někom ti gynekologové a deramtologové vydělávat musí.

irena pro anony (Po, 12. 2. 2007 - 18:02)

jak jsem již napsala:s úsměvem jsem si ten závistivý příspěvek přečetla a s blaženým úsměvem zavzpomínala na úžasný pobyt v lázních :-)

jirka z prahy D (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

A to jsem ještě zapomněl dodat,že mám bohaté zkušenosti z lázeňskými a že jsem se vůbec namusel moc namáhat,ale to zde nebudu rozvádět

AXL (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

Por Janu: Ne, skutečně na mě nikdo nedře, jak ses mi snažila podsunout. Jen nesnáším, aby zdraví platili zdravým povyražení.

jirka z prahy (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

Já nejsem žádný krasavec a finační magnát,ale když jsem musel do lázní(celkem 3x),tak mě zkušení varovali!!A měli pravdu.Byl to hon na chlapy.Bylo mě 41 roků a myslel jsem si že to nepřežiju.Hned od druhého dne jsem byl zajmut a pohlavně zneužíván co nejdřív to šlo,třeba po obědě a tak pořád dokola, až už jsem byl rád že jedu domů.Byl jsem tam autem a ještě pocestě domů (nastoupila ve stejný den),jsem ji musel obšťastňovat.Za rok zase znova s jinou a s jiným režimem.Až teprve třetí rok jsem se na to vybodl a jezdil domů na víkendy!to jste měli slyšet,jak dámy vyváděli,když mě nemohli najít.Divili se kde jsem byl? Čtvrté lázně jsem odmítnul.
Jednou na jednom pokoji jsem zažil spolubydlící mojí partnerky uklízela něco v kufru a vzteky házela svršky.Řvala na co jsem si to všechno brala,ani chlapa jsem nesehnala!!Tak to chodilo,chodí a chodit bude,protože jak se říká,,Kunda utáhne i parník proti proudu", moralistky sežerte mě.

pro Irenu (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

děvky si holt jezdí užívat, nemocní se léčit. A ty seš ta děvka!!!

Olga (Po, 12. 2. 2007 - 12:02)

Člověče Nyknejme, obávám se, že tady žádnou ženu na úrovni nenajdeš :-))) Buď jim chybí inteligence, nebo zdravá zdrženlivost. Tady není co dobývat. Bože, já snad budu nucena přiznat, že máš pravdu. :-))) Nicméně jim nechybí chuť na sex, což občas taky není k zahození, asi zvláště v těch lázních. Nu což, já pojedu do Konstantinových, tam ženský a muži-lovci nejezdí... a bude klid. :-)))

BB (Po, 12. 2. 2007 - 11:02)

Jó,Nyknejmek ví ,jak na nás.Kdo nám doma říká zdrobnělinkama?Ale uznávám,že je příjemnější společnost takového chlapa,než neurvalého hulváta.Akorát nechápu,jak to některý ženský dělají,že je chlapi zahrnují dárky.

irena (Po, 12. 2. 2007 - 11:02)

jo a ještě malý dodatek: léčitel Nyknejm a jemu podobní by měli do lázní jezdit pravidelně nejlépe několikrát do roka a zadarmo.Aby vyléčili co nejvíce žen. Protože pohlazení po těla a po duši je nejlepší lék. A podle jeho příspěvků věřím, že Nyknejm to umí. Že to není žádný hajzl, který ženy využívá, ale člověk, který má rád ženy a nestydí se to přiznat a stát si za svým, i když tady některé nány do něj trapně klovaj.
Nyknejme, ráda bych tě v lázních potkala, ale do KV nejezdím :-((

irena pro janu (Po, 12. 2. 2007 - 10:02)

jani,máš recht.K čemu doma pletené svetry.Vždyť je to děs a hrůza! Kdo by to nosil v dnešní době? Ještě tak za komoušů, to jo. Ale dnes? A hlavně kdo by se s tím pletl? Snad jedině blázen. Nebo je to dobrá náplň pro báby v lázních, o které nikdo nemá zájem.To je lepší,jaks napsala, plést nohama.... Já nohamapletla celé lázně a pravidelně denne. To byla moje nejlepší, nejhezčí a hlavně nejúčinnější procedura.Ale celé lázně s jedním člověkem, aby tady zase někdo nenapsal, že jsem z E55 a nemělo to chybu. Domů jsem se vrátila, jak znovuzrozená. Absolutně a bez jakýchkoliv potíží. Jak fyzických,tak psychických. A před odjezdem do lázní jsem jich měla požehnaně. Měsíc jsem si nechala hladit tělo i duši a jak to super zabralo. Je to tak,Jájo. No a další pozitivum bylo, že 20 tisíc, které jsem si do lázní vezla, jako kapesné, jsem přinesla netknuté domů. Neminula jsem ani korunu a ještě jsem si přivezla domů dost věci.... Kdo zažil, pochopí a kdo nezažil, tak bude psát o E55, což si já klidně a s úsměvem na tváří přečtu. Když jsem "to" neměla, tak jsem taky byla závistivá, vzteklá a puritánská. Člověk se vždy musí za něco schovat, že ano? Ale věřím, že člověk je někdy fakt úpřimně přesvědčený, ale pak přijde doba, když člověk míní, ale momentání situace mění.... A ty řečičky, že mě by nikdo neulovil, tak ty si strč, Moniko, za klobouk. Taky jsem si to pár let říkala a pak přišel ON a bylo po přesvědčení a moralistických předsevzetí. A navíc to bylo krásné a s velice pozitvním vlivem na zdraví. A co je v životě důležitější než zdraví? NIC!!!

Návštěvník (Po, 12. 2. 2007 - 09:02)

Nyknejme na to tvoje ráhno nejsem zvědavá.
důležitý je abys dobře platil útraty.

jana (Po, 12. 2. 2007 - 09:02)

V lázních se má bacat bebí a kdo to nedělá,tak ať do toho nekecá.Plést svetry, a k čemu by mě byli.to si raději vezmu tuplovaný trička a mikiny, lepší je plést nohama po pořádně souloži.

Olga (Po, 12. 2. 2007 - 08:02)

To Sara: no podle mě žena na úrovni je právě proto na úrovni bez ohledu na prostředí, v kterém se nachází, takže tohle neberu. Ostatně nevšimla jsem se, že by mě pobyt v lázních nějak poznamenal, krom toho, že mě tam naučili plést svetry a doopravdy mi zdravotně pomohly

Reklama

Přidat komentář