Reklama

Nevěra v lázních

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

Nikoho nepřesvědčuji :) Jo a na otázku jsi neodpověděl ... raději ? :) Nenutím k odpovědí ... Každý máme svou cestu a já jsem rád za oba !!! Zásadovým a dokonalým jsi mě nazval nepřímo Ty, ne já sám sebe ... :)

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

pro 17. 2. 2007 14:39:04
Nevím nevím, anonyme. Čím více se mne zde snažíš přesvědčit o své zásadovosti a "dokonalosti", tím více mi to přijde, jako bys přesvědčoval jen a jen sám sebe. Opravdu ti tady nikdo nebere tvou víru v lásku a věrnost, don`t panic! :-))
Mám pouze na věc zcela jiný názor a pohled, toť vše. Nenapadám tě, ani neodsuzuji, je pouze na tobě, jakou cestu jsi zvolil a čemu věříš.

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

A čím to je !? Jo, dobře, žes dodal k těm změnám i vývin ... Vše chce úsilí nějaké ... Nejde o to, že něčemu věřím, protože to píši ... Věřím sám sobě, znám své schopnosti a vlastnosti ... Nikdy neříkej nikdy - Povíš mi důvod, proč to vlatně neříci !? Nebo neděláš nic naplno, v co třeba věříš i za cenu, že by to mohlo bolet !? Víš, pro mě věřit v lásku naplno, nebo i člověku, který samozřejmě může zradit má cenu, nebojím se, že se spálím, protože i z popálení si umím vzít dobré a přece i to krásné, co zůstane u nikdo nevezme, tak proč nedělat věci naplno ... Kdo nehraje, nevyhraje !!!

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

pro 17. 2. 2007 14:23:39
Dobře anonyme, tvůj názor, máš na něj samozřejmě právo a nikdo ti ho nebere. Možná tomu, co píšeš, i věříš. Nevím, kolik ti je let ale třeba časem pochopíš, že člověk se postupem času přece jen mění (a vztahy v neposlední řadě také) nebo chceš-li vyvíjí. Nejde vůbec o to, máš-li nějakou frázi rád, či nikoliv a vůbec nejde o to, jak to řekneš.
Já osobně bych si opravdu téměř v ničem netroufl tvrdit "já nikdy". A rozhodně to není tím, že bych si málo věřil, či měl nízké sebevědomí.

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

Vím, v kterých věcech mohu říci a troufnu si říci nikdy !!! ... Jsou to takové, které vím, že mohu ovlivnit ... Vážně frázi nikdy neříkej nikdy nemusím ... Nebo je vše stavěné na náhodách a podobně !? Ne, není a to vím :)

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

pro 17. 2. 2007 14:13:19
Anonyme, já přece netvrdím, že jsi nutně impotent. Jen tvrdím, že je poněkud troufalé tvrdit "já nikdy". Tedy pokud nejsi na sklonku svého života a jsi si tím opravdu jist.
Věrnost a oddanost? Dobrá, chceš-li. Ale nikdy neříkej nikdy. Pak jsi směšný spíše ty sám.

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

pro "Pro rejpali" :-))
Zřejmě nemáš problémy pouze s pravopisem ale i s pochopením obsahu prostého textu. Já nejsem rozhodně ten co tvrdí, že se v lázních "nezahejbá", jak mylně píšeš.
Takže pokud opravdu "baby proháněli" (jak píšeš) i tebe, musí to být v těch lázních vskutku hotová Sodoma Gomora... (nebo sodová komora?) :-)

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

Jsi směšný :) Proč by kvůli věrnosti a oddanosti blízkému měl být člověk impotent !? Vzpamatuj se !!! Jo, vím co chci a nemám strach, proto si užívám každou chvilku s člověkem blízkým, jako by to měla být poslední ... Nedivím se, když člověk neumí říci "Nikdy .... To už jako by prostě šel do vztahu (a i jiných věcí) s tím, že to stejně jednou skončí ... A to je smutné ...

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

pro anonyma 17. 2. 2007 13:58:58
(nějaký ten smyšlený nick by možná neškodil - přinejmenším pro snadnější odlišení se od ostatních)
Dobrá, víš co chceš. I tak mi ale připadá poněkud přemrštěné tvrdit "já nikdy...". Tedy pokud nejsi impotent, člověk žijící v celibátu, či jinak "postižený" jedinec.

Pro rejpali (So, 17. 2. 2007 - 14:02)

V lázních se má léčit a k tomu patří i bacat bebí.A kdo tomu nerorumí, tak aťsi tu plácá co chce, ale s tím nic nenaděláš Nyknejme i ostatní.Tady si pište co chcete,ale zahejbat v lázních se bude jeětě za TISÍC let.
jako malý kluk si pamatuji že náš soused jezdil 3x ročně do Karlových Varů, tam se předváděl jako gróf a doma na tu svoji slepici byl jako ras. Moje máma za sousedkou po straně kňafali,přesně jako ty.Když jsem jel do lázní za 40 let po sousedovi já tak jsem neviděl že by se cokoliv změnilo.Kdo na to má ten se tam peleší a kdo na to nemá tak kecá.Baby nás tam proháněli,někdo se nechal jiný ne.Ale přeci se z toho nepotentuji.Vždyť bacat bebí je tak příjemný,pro obě strany.

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 13:02)

Ale já se vůbec nesnažil zavděčit, nebo jít někomu příkladem ... Vím co chci, vyjádřil jsem to, co vyjádřil a co je dáno mojí povahou a myšlením a nebudu se o tom dohadovat ... Každý je pánem sám sobě a svého ducha, tedy i činů ...

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 13:02)

pro anonyma 17. 2. 2007 13:29:11
Tohle přece není pouze o silné vůli a myšlení. Zjevně vůbec nechápeš podstatu "problému".
Píšeš "Já také nikdy nepodvedu, ať už kdekoliv ... ", hm. Na to abych tomu věřil nebo nevěřil, bych tě musel znát trochu více, než jen jako anonyma z anonymního fóra. Takto to vnímám pouze jako plácnutí do větru. Vždy jde pouze o to, abys to chtěl ty sám a ty sám jsi tomu, co říkáš také věřil a podle toho žil. Se svým okolím si nikdy příliš hlavu nelámej. Ne nadarmo se říká něco ve smyslu "Nikdy se nenajde člověk ten, co by se zavděčil lidem všem".

Nyknejm (So, 17. 2. 2007 - 13:02)

pro Poradnu
Zdraví a musím řící, že je to vcelku úsměvné počtení. :-)
Já zde přece nikomu nenutím svou "pravdu", to jsi asi pouze špatně pochopila. Zrovna tak se zamysli nad tím, zda je pravdivé tvé tvrzení, že jediná správná cesta je "spokojené manželské soužití". Vždy jde jen a pouze o to, co komu vyhovuje a jak si svůj život zařídí. Pokud chceš strávit celý svůj život s jedním milujícím manžílkem ( a on stejně tak s tebou), vychovávat děti atd, nikdo ti to přece nebere. Naopak. Užívej si svého "štěstí" , neboť každý z nás je přece strůjcem svého štěstí a každý by si měl svůj život zařídit tak, jak to právě jemu vyhovuje. Ale zároveň také neodsuzuj druhé, zdaleka ne všichni totiž musí nutně sdílet tvou představu o ideálním životě.
Tudíž je zcela zcestná tvé teorie o tom, že já volím svou cestu proto, že mám nějaké problémy ve vztahu. Naopak, milá Poradno. :-)
S mou ženou jsme pouze oba toho názoru, že takový ten "věrný vztah", který zde opěvuješ například ty, je pro nás pro oba ubíjející a kontraproduktivní. Stejně tak, jako ty si rozumíš se svým věrným manžílkem (a moc ti to přeji), přinejmenším stejně dobře funguje náš vztah. Je to pouze o tom, že každý z našich párů vyznává poněkud jiné priority. Obávám se, že "tvůj model" spokojeného vztahu už opravdu začíná být v současné době přece jen trochu přežitek. Možná jste opravdu oba se svým vztahem spokojeni a svým způsobem šťastni, mnohem pravděpodobnější však je, že aspoň jeden z páru má (aspoň ve své fantazii) poněkud jiné "choutky". Netvrdím, že je to právě váš případ, možná jste opravdu ten ideální párek, jež si celý svůj živůtek "spokojeně" prožije s jedním partnerem a nechápe, co může být lepšího, než papuče a každodenní seriál na jeho oblíbené TV stanici.
Ne ne, neber to jako výsměch, Poradno. Je to opravdu jen a pouze o volbě každého z nás.

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 13:02)

To j.m.: A co že někdo má něco podložené praxí !? Silná vůle a myšlení stačí, aby člověk neudělal to, co nechce a naopak udělal, co chce !!! To mě pořád připadá dokola, jako by každý jedinec musel 1x v životě podvést aby dostal teprve potom právo říci, že nikdy nepodvede. Já také nikdy nepodvedu, ať už kdekoliv ... Mé já se nemění s místem ...

j.m. (So, 17. 2. 2007 - 12:02)

porado,když jsi v lázních nebyla,tak ten tvůj příspěvek je o ničem.nesuď,nekritizuj,nehodnoť a nekonstatuj něco,cos nezažila.Nyknejm píše o vlastních zkušenostech,takže má své příspěvky nima podložené,ale ty píšeš o něčem cos nezažila.Jednou půjdeš do lázní a budeš ta první, která podlehne.To si piš.Ty co nejvíce řvou a se rozčilujou,tak se pak zachovaj úplně jinak.Taky to píšu z vlastní zkušenosti.Nejsem přeborník,jak Niknejm,ale vím svý.A že je toho dost.Porado,příspěvěk byl krásný,ale nereálný.Tak by to sice mělo být,ale život je o něčem úplně jiném.Třeba to časem pochopíš.A třeba právě v lázních.....

Jana (So, 17. 2. 2007 - 11:02)

Nyknejm a xxcd jsou zakurveny hovata, kterym je potreba zozkopat ksicht!

Olga (So, 17. 2. 2007 - 10:02)

A vida, anonym nezklamal.:-) Sice mě smysl těch příspěvků poněkud uniká, ale co už, nemusím přece chápat všechno. Mimochodem Jakub studuje VUT ne VSUT, a je mi opravdu ctí, že jsi mi ho nacpal do postele ;-))), není nad inteligentního milence, na tituly nehledím. A protože Porada to tady myslím vyjádřila naprosto jednoznačně a já se ztotožňuji s jejími názory, myslím, že je na čase tuto diskuzi uzavřít jako vyřešenou, Nyknejmovi se přece dostalo odpovědi a anonym se doufejme "ukojil" nad mou bezbřehou hloupostí :-))).

Návštěvník (So, 17. 2. 2007 - 08:02)

Jak málo někomu stačí ke štěstí. Někdo vytáhne nick xxcd a pár lidí se z toho zase málem udělá :-) Jsou působivé ty 4 písmenka, že !? Tak jako 4 písmenka ve slově Olga :-)

xxcd (So, 17. 2. 2007 - 02:02)

Moc hezky jsi to napsala O,i Tvá dcera to vidí Tvýma očima.

Porada (So, 17. 2. 2007 - 01:02)

NYKNEJM se nam tu snazi pouze vysvetlit, ze cesta, kterou zvolil, je pro nej ta spravna. NIKDO TI TO NEBERE!!! Je to tvuj zivot a nikdo nema pravo te soudit!! Uz jenom ale pochop, ze s tim, co jsi si zvolil ty, nemuze souhlasit vetsina lidi, kteri to maji ve vztazich v poradku a na neveru nemusi vubec pomyslet!!! Rozumis tomu? Nebo nas tu snad hodlas neustale napadat jako v predchozich prispevcich, ze jsme zapskle, verne a nudne zeny??!! A ti, co s tebou nesouhlasi, tem se to stale snazis vyvratit. Je to stejne, jako kdyz ja budu verit v Boha, ty v Budhu a budeme neustale v sobe.Uz jednou pochop, ze tato diskuse je o nicem, pokud se tu stale budes jenom prit. Sve jsi vysvetlil, my jsme taky vysvetlili sve, proc se o tom bavit neustale dal? Nekdo jezdi do lazni zahybat, druhy odpocivat, treti chodi do nocnich klubu, ctvrty do bordelu atd. atd. Abych se tedy k teto diskusi vyjadrila ja, v laznich jsem nebyla, ale kdybych tam jela, tak na hodne poradnej odpocinek a rekonvalescenci od stresu, od bolesti zad ap. Takze by to byla i takova odpocinkova dovolena. Jenze,...me by chybel muj manzel, a to moc, takze bych to tam nejak vydrzela, neco z toho vytezila pro sve zdravi a trada zpet domu. Ano, jsem verna, milujici zena. Nemam problemy, nemam potrebu zahybat, ani myslenkama, mam dobre manzelstvi. Ale ty mi budes tvrdit, ze takovych jako jsem ja, ty jsi dostal mraky, i ty verne ti podlehly, a ty co nepodlehy, by stejne jednou podlehly, takze si stale myslis jen jedno a to same a nikam to nevede. Nauc se respektovat lidi, kteri ziji jinak, nez ty, protoze jedine tak te budou respektovat i oni. Kazdy clovek neni stejny. Moje mamka jezdivala do lazni hodne casto, a to uz je hodne let zpatky. Byla a je to velmi inteligentni a velmi pohledna sexy baba. Vsak nikdy nemela zapotrebi se ...... s nekym jinym. Naopak, vzdycky mi rikala, jak ji tam nahaneli ty "lazensky svihaci" az ji to bylo smesny. Jediny na co cekali bylo to, az ji dostanou do postele. No proc taky ne! Takovi jsou jisti pani, rozumim. Ale kdyz to clovek nema proste zapotrebi, tak nikomu nepdlehne. Protoze nechce, a protoze nemusi. Netvrd mi prosim te, ze to neni pravda a nevyvracej tady realitu, ktera u vetsiny lidi vladne uplne normalnim zpusobem. Zalezi na nasich prioritach, inteligenci, spokojenosti atd. Nemusim tu neustale omilat dokola, ze pokud miluju, jsem spokojena a v pohode, jiny muz pro me neni zadouci. Ani ty, ani nikdo jiny. Takovych zen je hodne, a ty, jako inteligentni muz, ve svych letech bys to mel vedet a respektovat. Nezalezi na tom, kolik je cloveku let, ani co prozil, pokud neni spokojeny, a pokud se proste rohodne si uzivat. Pak ho nic nedrzi zpatky, az na jeho svedomi a zziralost, ze neco neni v poradku. Ze v jeho zivote neni nekdo, kdo mu rozumi, kdo ho bere takoveho jaky je, kdo mu veri, kdo ho respektuje a kdo ho miluje. Pokud ty tohle nemas, potom chapu to, jak zijes a ze to vyhledavas i treba v tech laznich. A pokud je to z jinych duvodu, vubec nic mi do toho neni. Je to tvuj zivot. Uz k tomu neni co dodat, snad jenom ty napises, ze uznavas nazory nas, co ziji jinak a ze nas zivotni styl, je pro nas uplne normalni, tak jako pro tebe ten tvuj. Bez napadani, navazeni se a ospravedlnovani se, protoze to nikam nevede. Ty sam znas svoji pravdu nejlip.

Reklama

Přidat komentář