Reklama

Gamblerství

Kontakt 5000 (Út, 15. 2. 2022 - 08:02)

Mirek Brno, pod mostem 5

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 05:02)

18 26 33 36 45 49

Ja (Út, 15. 2. 2022 - 00:02)

Ale všichni umí poradit!!!!

Hanka (Út, 15. 2. 2022 - 00:02)

Chtěla jsem ještě napsat že dokážu poradit jak přestat hrát , ale nedokážu poradit jak se udržet dlouhodobě
Ono opravdu stačí stres a jste tam

Odbornik (Út, 15. 2. 2022 - 04:02)

Jo stres to je svinstvo ,buď hraní je ventil útěk od reality ,anebo u mě nastává i druhá situace v hlavě ,tolik jsem toho zvladl,tak bych se přeci mohl odměnit,tak dlouho jsem nehrál to přece stojí za odměnu ,jenomže u mě odměna která stojí za to je zahrát si,odměna typu přeci si něco hezkého koupím zajedu úplně dobře nefunguje a nemám takovou opravdovou radost ,tak hluboko to ve mě je zakořeněné ,že přemýšlím jestli to časem bude jiné ,přeci těch 10mesicu by mělo přinést nějaké výsledky narovnání hlavy ,jako je to lepší ale ne úplně jak bych si to představoval

Naberte kurz (Út, 15. 2. 2022 - 14:02)

Odborniku, těch odměn, které za to stojí je mnohem víc, jenom na ně člověk často zapomněl nebo je vztahuje k nerealným (falešným) představám. Taky to nejde hned, ale to víte :) František

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 19:02)

12 13 22 34 45 47

Ja (Po, 14. 2. 2022 - 18:02)

Sračky a sračky. Lži a. Lži

Hanka (Po, 14. 2. 2022 - 23:02)

Ze své slušnosti vím že se dá přestat , ale také teď už vím že se můžete kdykoliv dostat opět na dno

Hanka (Ne, 13. 2. 2022 - 00:02)

Vím že nesahnu na automat zase dlouhou dobu , ale mám strach že přijdou deprese a já padnu opět na dno

Naberte kurz (Po, 14. 2. 2022 - 10:02)

Zdravím Hanko, určitě jste měla náročné období a nebylo to pro Vás lehké. Říkám si však, zda jste připravená pro příště, abyste situaci zvládla lépe. Pokud budete chtít, můžeme se spolu nad tím zamyslet. Držte se. František

Hanka (Po, 14. 2. 2022 - 23:02)

Dobrý večer
Ani nevím proč jsem šla hrát , finančně jsem teď co nehrají na tom dobře ( dovolené 2* do roka ) , ale je to tím asi že jsem teď pod velkým psychickým tlakem a mám strach že to nezvládnu a do toho ten alkohol

Naberte kurz (Út, 15. 2. 2022 - 11:02)

Hanko, přemýšlela jste, co ten velký psychický tlak způsobuje? Jak mu teď odoláváte a co by se s tím ještě dalo dělat, to jsou otázky, jejichž zodpovězení, věřím, by Vám mohlo pomoct. Dobré je také mít připravený scénář pro případ, kdy to bude za hranou. Rozhodně na to taky nebuďte sama, ať by se mělo jednat i o někoho cizího, například na druhé straně krizové linky. Nebojte se v takových chvílích ptát a mluvit o čemkoliv, i kdybyste to považovala za prkotinu. Pokud budete chtít, můžeme společně hledat konkrétní možnosti, které by právě Vám vyhovovaly. František

Hanka (Ne, 13. 2. 2022 - 00:02)

3 roky jsem nesáhla má automat , ale před dvěma dny jsem vzala korunky a šla hrát . Nebylo to tím že se mu stýská , ale dostala jsem se do depresí že se mu nic nevede a do všeho alkohol

Jepice (Pá, 11. 2. 2022 - 11:02)

Aha, tak už to chápu. Já měla bažení jen při pití alkoholu. Takže kdybych chtěla udělat výmaz, tak bych musela druhy den jít ověřit podpis a poslat to a to už bych neudělala protože ve strizlivosti nikdy bazeni nemám. Jinak jsem ze svého života vysloužila i alkohol, už držím suchý únor třetí měsíc a alkohol mi vůbec nechybí. Abstinence začala těžkým covidem a po nemoci proste nepiju ani příležitostně. Mám více energie.

Odbornik (Pá, 11. 2. 2022 - 12:02)

Alkohol to je jiná liga,dostupný všude na každém rohu ,tady žádný zápis nepomůže ,akorát si vzpomínám jak byla ta blamáž s tím pančovanym alkoholem ,tak to byli regály obehnane páskou ,drž se to je další svinstvo co ničí lidi

Jepice (Čt, 10. 2. 2022 - 18:02)

Odborníku, proč se nenecháš v registru na stalo? Pokud ses tam zapsal sám, tak dokud nebudeš chtít výmaz budeš tam na dobu neurčitou…. Pokud nechceš hrát tak tam zůstaň… bažení je svinstvo, přesně ví, kdy má zaútočit…

Odbornik (Pá, 11. 2. 2022 - 11:02)

No chci tam zůstat na stálo ,jenomže když překročím rok ,tak už se nevztahuje 12 měsíční tvrdý zákaz ,musím se vypsat a znovu napsat ,když to nechám tak tak kdykoliv když mi prdne v hlavě můžu požádat o výmaz a během týdne tradá peníze fuč ,protože když se rozjezdu tak jediné co mě zastaví tak 0na účtu ,protože to mám x krát vyzkoušené ,že i když se snažím racionálně přemýšlet tak v tu chvíli mě bažení přejede tak že je konec ,ještě před tím jsem se ptal doktora když to mám vlastně jako diagnozu napsanou a teda nějaké ještě k tomu ,jestli to prostě nejde natrvalo napsat ,tak mi kroutil hlavou že to tak nejde ,protože si myslím ,že totální stopka by mi zarazila hlavu ,že prostě už nikdy to nepůjde a tím by to pro mě snad skončilo ,jinak je po výplatě další karta zrušena

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

22 1 45 23 34 46

Kamil (Út, 8. 2. 2022 - 20:02)

S tím udělat si radost dříve než za rok a půl souhlasím...ať koupíš co koupíš, vždy to bude lepší než to nechat sázkové. Snad poprvé souhlasím s pracovníkem "neberte kurz" :-)

Reklama

Přidat komentář