Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Ne, 16. 1. 2022 - 17:01)

Dane, ta nabídka je tak široká, že si zcela jistě vybereš. Moje oblíbené jsou Luhačovice, Jeseník, Velké Losiny, Třeboň.....

Dan (Ne, 16. 1. 2022 - 18:01)

Díky za tipy. Ty Luhačovice jsme mysleli nebo ještě Mariánky

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 17:01)

My jezdíme do Čestlic

Libor. T. (So, 15. 1. 2022 - 19:01)

Pepane, ještě mě napadlo, těsně za hranicemi jsou ještě jedny lázně Bad Brambach, je to při cestě na Elster. Jednou jsme je zkusili, je to menší ,ale taky dobré. A důležitá věc, v obou těch lázních i před covidem bylo vždy celkem málo lidí, takže těžká pohoda a relax. V saunách se dělají každou hodinu opravdu výživné saunové rituály a když člověk absolvoval denně tak čtyři, stačilo to dokonale.... Ivane, díky za reakci a Markétě taky, snad to bude už ok

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 20:01)

Měla bych praktický dotaz. Sauny jsou sóĺo muži, ženy nebo spolu? A ten Bad Schandau, jak o tom píšeš, to je Českosaské Švýcarsko, to je pro mě blíž. Jak jsi tam byl spokojen a jestli jsou taky dobré. Díky, nepospíchám na to, možná už zde nejsi

Libor. T. (Ne, 16. 1. 2022 - 17:01)

Návštěvnice, ráno jsem přehlédl tvou doplňující otázku..... sauny všude v těch lázních jsou společné, Němci si na tu nahotu potrpí a neřeší to a nikdo z nás to taky neřešil, i když tam byly i hezké mladé holky. Takže normálka

Ondotron (Ne, 16. 1. 2022 - 18:01)

Teda já bych to asi řešil. Vidět nahý krásný holky tak bych měl přetlak a co s tím? Si to udělat na záchodě abych se uvolnil

Daniela (Ne, 16. 1. 2022 - 19:01)

Ty nemáš holku?

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 18:01)

Myslela jsem, že jsi to decentně opomenul. Diky za informace. Zkusíme to Bad Schandau na jaře

Libor. T. (So, 15. 1. 2022 - 18:01)

A k tomu, k té proměně u mě, pravdu má Lalla v tom, že nejvíce jsem na sobě asi zapracoval sám, ale mít v zádech takového dobrého parťáka jako je ona, pak to jde snáze a já vím, že nechcete, aby se příliš chválilo, ale za sebe ten její podíl vidím jako zásadní. Během listopadu a pak hlavně počátkem prosince jsem vnímal, jako by ty problémy se ze mě "slouply" a sice nezmizely, ale já na ně hledím jakoby přes okno, jako že jsou pocitově mimo mě, a já tam nemám ty těžké emoce a stává se to více neosobní. Asi bych to takto velmi zjednodušeně popsal. Jako bych se z té těžké slupky vyprostil, jako bych se znovuzrodil a začal být sám sebou....Možná k tomu ještě něco později napíšu. Asi takhle zatím zjednodušeně

Karel (Ne, 16. 1. 2022 - 08:01)

To je psychologicky velmi zajímavé . Jak se to dělá? To bych potom z každý depky vylezl jako z obalu. Libore nebo Lallo jak se to dělá?

Libor. T. (Ne, 16. 1. 2022 - 09:01)

Karle ahoj. Na tohle ti neumím odpovědět. Prostě se to samovolně takto vyvinulo. Sám jsem z toho trochu překvapen, kde byl ten spouštěč. Možná by to Lalla dokázala pojmenovat. Opravdu nedokážu to sám zatím objektivně zhodnotit

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 20:01)

Pokroky to jsou. Všiml jsem si, že jsi přestal chodit tak často do hospody. To je taky změna nebo jen o tom nepíšeš?

Libor. T. (Ne, 16. 1. 2022 - 09:01)

Hele, do hospody ... včera jsem zrovna byl na obědě, ale jinde ,kousek dál od chaloupky přes dvě vesnice, kde mají vyhlášené papání. A měla zrovna kachnu... no nedej si to. Pravda, teď klasicky večer na pivo moc nechodíme, jestli dnes dáme se ženou saunu, tak to večer půjdeme spláchnout

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 11:01)

To bych si dal! Kde ji mají?

Markéta (So, 15. 1. 2022 - 19:01)

Hlavně, že je vše u tebe dobrý. Ty lázně jsou zajímavé

Radka (So, 15. 1. 2022 - 14:01)

Libor asi bude na chalupě. On se ozve. Lallo pravda, moc chvály je špatně, stejně jako hejtři

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 13:01)

Libore jsi tu? Nějaká reakce, by nebyla?

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 14:01)

Co zase chceš? Tlačíš ho do kouta, protože samozřejmě na tvou otázku musí reagovat pouze jednou odpovědí. A to chválím Laly. Jste hloupí a dětinští.

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 13:01)

A stejně tak je to s pochvalami

Reklama

Přidat komentář