Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 05:01)

O tom žádná. Jesti si ho propojí se skutečnou postavou, tak tyhle blbky jdou za svým "idolem" a nečumí nalevo napravo a nepřijde jim ani jak jsou trapný. A Libor je zase tak slušný , že je nepošle do prdele, aby neurazil vzdychající chudinky

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 08:01)

To ne :)))). Z Libora sexy symbol neuděláš i kdyby ses hodně snažil :)). Vždyť je to takový méďa. Spíš někomu může připadat roztomilý, takovým tím dětským způsobem. Omlouvám se za upřímnost.

Radka (Po, 24. 1. 2022 - 09:01)

Souhlasim s tebou, roztomilý, mazlivý. Ale u mě má body za upřímnost a otevřenost. Libore sorry, ale tvé ženě závidím. Můj chlap je fajn a neměnila bych, ale to co máš ty, on nemá. Neumím to popsat, něco čím okouzlíš mimoděk. Nadhled, hravost, chytrost, vtip, nevím jak to nejlépe popsat, ale to ženskou zaujme, protože je to z tebe přirozené a ne hrané

žena (Po, 24. 1. 2022 - 11:01)

To tím chceš říct, že sis vzala hlupáka bez vtipu, bez nadhledu? Moc tě nechápu, proč sis ho brala? To se potom tak změnil? Mám doma sexy chlapa, navíc hodného. Nikdy bych neměnila. Libor je na mě moc zženštilý a já potřebuji cítit ochranu a oporu Chlapa.

Scarlett (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Nemyslím si, že je Libor zženštělý. To si může myslet jen ten, kdo nepochopil proč psal jak psal

žena (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Přijmi můj názor. Pro mě je jako ženská.

Scarlett (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Ok, bez problému

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 09:01)

A čím tě tedy okouzlil ten tvůj, když nic z toho co píšeš o Libirovi on nemá?

Radka (Po, 24. 1. 2022 - 09:01)

To je dost osobní. Krásné....To bylo. Nyní povinnost, zvyk a stejně ho mám ráda.....

Martina (Po, 24. 1. 2022 - 08:01)

Libor je Boží a sexy. Já ho prostě miluju. To je moje upřímnost

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Dělá mi dobře, že mu mohu dát podporu, protože jeho příběh znám a jsem ráda, že to překonal. Když o tom ale víc přemýšlím, tak to pro nezúčastněné může vypadat jako trapné. Asi to už taky chápu

K. (Ne, 23. 1. 2022 - 21:01)

Představ si, že by ses tady svěřila, že tě třeba zlomilo úmrtí v rodině. Řešila bys to. Pak by čas postupně pomohl, nebyla bys tak smutná. Ale furt by ti to období někdo připomínal..a to se tady děje. A to se nám, zakomplexovaným návštěvníkům, co sem občas mrkneme vůbec nelíbí. Je to nepříjemný, vůči Liborovi nefér. Když mu bude zle a napíše to, ano, tak to je signál k frázím typu: to dáš, zřejmě dobrej oddíl, to dáš na pohodu, zalez si do pelíšku, a podobným neosobním frázím. Jinak není důvod mu to furt připomínat a držet ho v té situaci.
Kdo to do teď nepochopil, co jsme tu dnes psali, už to nepochopí nikdy.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 22:01)

Já furt nechápu, co by měl jako dávat. Mockrát to tady vysvětlovala lalla a shodli se na tom i s tím anonymem. Mně to taky přijde, že to tady píše jeden člověk ty vzdechy, protože by ti lidi byli snad i jinde na doktorce. A to teda nevím, kde ty vzdychačky jsou.

K. (Ne, 23. 1. 2022 - 23:01)

Máš pravdu, proto je to tak divný. A vidíš, že teď se tady někdo pokouší o další myšlenkový přemet. Začal to Punčochový (nějak tak se jmenuje) a teď se toho chytli "chlapi", a budou z něj dělat sexuální idol. To už někdo přehání, asi žena-drbna, protože tohle by chlapa nenapadlo.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

A jak mu dáváš podporu a jakou?

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Třeba si naivně myslím, že ho to posílí a že je za to rád. Ale zase mu asi nejvíc pomohla Lalla a ta ho zrovna moc nechválila. Ta byla dost racio. Ale když napsal, že si podpory váží, tak mě to potěšilo. Jasně, jsem povrchní a samolibá

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Z celé dnešní diskuze mam dojem, že je to o ho..., ještě před necelým rokem bych to brala, ale teď je to mimo mísu. Těchpříznivců Libora je tu zlomek toho,co bylo dříve a stejně to někomu vadí. A poslední týdny se tu víc diskutuje o komplexních tématech a to je jen dobře

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 23:01)

Proto jsem sem psal ten příspěvek v 6:36 h,ptotože už se to nedalo číst,tak si to asi nepochopila.

Mirek (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Vážení. Jestli si nezvyknete na to, že někomu není Libor lhostejný, tak u mě narazíte. Já se kvůli nějakému zakomplexovanýmu Návštěvníkovi nebudu omezovat a jestli budu chtít Libora podpořit, udělám to kdykoliv, ať se vám to líbí nebo ne

No, (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Návštěvník má pravdu. Ta diskuze se stávala monotónní a neobvyklá. Libor to vystihl v reakci na Danielu výstižně. Kéž by to došlo ostatním zúčastněným

Reklama

Přidat komentář