Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Scarlett (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Nemyslím si, že je Libor zženštělý. To si může myslet jen ten, kdo nepochopil proč psal jak psal

žena (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Přijmi můj názor. Pro mě je jako ženská.

Scarlett (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Ok, bez problému

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 09:01)

A čím tě tedy okouzlil ten tvůj, když nic z toho co píšeš o Libirovi on nemá?

Radka (Po, 24. 1. 2022 - 09:01)

To je dost osobní. Krásné....To bylo. Nyní povinnost, zvyk a stejně ho mám ráda.....

Martina (Po, 24. 1. 2022 - 08:01)

Libor je Boží a sexy. Já ho prostě miluju. To je moje upřímnost

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Dělá mi dobře, že mu mohu dát podporu, protože jeho příběh znám a jsem ráda, že to překonal. Když o tom ale víc přemýšlím, tak to pro nezúčastněné může vypadat jako trapné. Asi to už taky chápu

K. (Ne, 23. 1. 2022 - 21:01)

Představ si, že by ses tady svěřila, že tě třeba zlomilo úmrtí v rodině. Řešila bys to. Pak by čas postupně pomohl, nebyla bys tak smutná. Ale furt by ti to období někdo připomínal..a to se tady děje. A to se nám, zakomplexovaným návštěvníkům, co sem občas mrkneme vůbec nelíbí. Je to nepříjemný, vůči Liborovi nefér. Když mu bude zle a napíše to, ano, tak to je signál k frázím typu: to dáš, zřejmě dobrej oddíl, to dáš na pohodu, zalez si do pelíšku, a podobným neosobním frázím. Jinak není důvod mu to furt připomínat a držet ho v té situaci.
Kdo to do teď nepochopil, co jsme tu dnes psali, už to nepochopí nikdy.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 22:01)

Já furt nechápu, co by měl jako dávat. Mockrát to tady vysvětlovala lalla a shodli se na tom i s tím anonymem. Mně to taky přijde, že to tady píše jeden člověk ty vzdechy, protože by ti lidi byli snad i jinde na doktorce. A to teda nevím, kde ty vzdychačky jsou.

K. (Ne, 23. 1. 2022 - 23:01)

Máš pravdu, proto je to tak divný. A vidíš, že teď se tady někdo pokouší o další myšlenkový přemet. Začal to Punčochový (nějak tak se jmenuje) a teď se toho chytli "chlapi", a budou z něj dělat sexuální idol. To už někdo přehání, asi žena-drbna, protože tohle by chlapa nenapadlo.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

A jak mu dáváš podporu a jakou?

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Třeba si naivně myslím, že ho to posílí a že je za to rád. Ale zase mu asi nejvíc pomohla Lalla a ta ho zrovna moc nechválila. Ta byla dost racio. Ale když napsal, že si podpory váží, tak mě to potěšilo. Jasně, jsem povrchní a samolibá

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Z celé dnešní diskuze mam dojem, že je to o ho..., ještě před necelým rokem bych to brala, ale teď je to mimo mísu. Těchpříznivců Libora je tu zlomek toho,co bylo dříve a stejně to někomu vadí. A poslední týdny se tu víc diskutuje o komplexních tématech a to je jen dobře

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 23:01)

Proto jsem sem psal ten příspěvek v 6:36 h,ptotože už se to nedalo číst,tak si to asi nepochopila.

Mirek (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Vážení. Jestli si nezvyknete na to, že někomu není Libor lhostejný, tak u mě narazíte. Já se kvůli nějakému zakomplexovanýmu Návštěvníkovi nebudu omezovat a jestli budu chtít Libora podpořit, udělám to kdykoliv, ať se vám to líbí nebo ne

No, (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

Návštěvník má pravdu. Ta diskuze se stávala monotónní a neobvyklá. Libor to vystihl v reakci na Danielu výstižně. Kéž by to došlo ostatním zúčastněným

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Pánové, neřešte to, prosím...

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Připadám si jako cvok, když s tebou probírám volby a teď tohle. Chápu, že psát bez nicku je na nic, ale píšu už jednou za uherský rok, když marodím, tak na to kašlu.

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Hlavně se tam vrať, chtělo by to nějaký refresh:))

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

Právě, ti kývači by měli vic diskutovat

Reklama

Přidat komentář