Reklama

cuckold z pohledu ženy

Mirek (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Dovedu si představit že by mě ponižovala manželka. Možná i tchýně. Ale vylizovat semeno z misky před svojí matkou nebo si dokonce do té misky nechat od ní nachcat a pak to pít tak to už je trochu moc.

Ladislav (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

A to si představ že ho to nejspíš vzrušuje a stojí mu u toho čurák.

Jan (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Pak je to debil.

Xy (Ne, 24. 7. 2022 - 11:07)

Pro mne je to obrovská změna , před tím jsem manžela moc milovala, když poprvé přivedl toho kluka , byl mi dost nesympatický , ani jsem s tím nesouhlasila , až na druhý krát , po roce mi manžel odpadl od chuti , respektuji ho jen jako otce našich dětí , zato toho kluka miluju jak puberťačka , i když se za to stydím.

David (So, 23. 7. 2022 - 22:07)

Hezký. Pohonil jsem. Děkuji.

Jana (So, 23. 7. 2022 - 13:07)

Ráno jsem vstala a slyšela z vedlejšího pokoje jasné zvuky jak tam někdo souloží. Jen jsem prošla a šla si dělat snídani. V kuchyni klečel můj syn nahý u své prázdné misky a čekal. Udělala jsem si kafe a sedla si. Dívala jsem se na Honzíka a bylo mi ho trochu líto měl určitě hlad a žízeň ale krmit ho nesmím. Pohladila jsem po vlasech a poštvala ho za uchem. Zachvěl se a postavil se mu pindík. No fuj tohle přece bez dovolení nesmíš ! Kdyby tě viděla Lucka dostaneš výprask. Sklonil hlavu a jeho pinďour začal pomalu vládnout. V tom se otevřeli dveře a vešla Lucka se svým milencem. Oba mě pozdravili a šli k Honzíkovi. Tak co byl si tu hodný ? Zeptala se ho Lucka. Jen přikývl. Lucka vzala misku a vymačkala mu do ní prezervativ který držela v ruce pak do ní několikrát plivla a podala ji milenci. Ten do ní také naplňoval a položil mu jí na zem. Honzík hned začal misku poslušně vyluzovat. Všichni jsme se smáli a když byla miska prázdná tak se Lucka s milencem rozloučila a ten odešel. Věděla jsem že musí mít Honzík ještě žízeň a tak jsem poprosila Lucku aby mu dala vodu. Ta to odmítla a řekla mi abych mu do té jeho misky třeba nachcala. Jsem máma a tak jsem sundala kalhotky sedla si na bobek a načůrala mu plnou misku . Hned začal jazykem pít a mi měli opět důvod se zasmát.

Viktor (Ne, 24. 7. 2022 - 10:07)

Matka jsi "možná" ale PÍČA jsi určitě !

Veronika (Ne, 24. 7. 2022 - 10:07)

Souhlasím. Co ti ten kluk udělal že ho takhle ponizuješ a necháš ponižovat ?

Eva (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Asi se mu to líbí.

Milan (Ne, 24. 7. 2022 - 03:07)

Jen fantasie , ale zajímavá.

David (Ne, 24. 7. 2022 - 07:07)

Možná je to pravda.

Jana (So, 23. 7. 2022 - 13:07)

OPRAVA PŘEKLEPŮ: pošimrala ho za uchem - pomalu vadnout - také naplival - poslušně vylizovat

Míra (Út, 19. 4. 2022 - 19:04)

Můj fotr je cuckold. Je mi z něj na blití.

Návštěvník (Ne, 17. 4. 2022 - 14:04)

Mám, ale vzdycky me lakalo...Nechceš radši čichat a olizovat moje použity slipy?

kandal11 (Čt, 31. 3. 2022 - 19:03)

ahoj som rozvedeny a hladam si vztah partnerku ktorej budem verny a ona by mala volnost

Karlik (So, 26. 3. 2022 - 00:03)

Já bych chtěl být cuckold.Hledam ženu na tento vztah.Jsem velmi submisivní.Nenajde se tady nějaká prosím.Mam penis 8cm v erekci a jsem velmi poslušný.Muj Nick na amaterech.cz je Beta0.Muzete mi napsat tam má paní.Dekuji
.

Julie (St, 16. 3. 2022 - 15:03)

Já jsem udělala z manžela cuckolda, když jsem ho přistihla při nevěře s takovou vyhlášenou štětkou. Obrátila sem se na kolegu o kterým se povídalo, že má pořádně velký péro. Měl. Manžela jsme slíkli, přivázali k židli, dali mu roubík a přímo před ním jsme si to dlouho rozdávali tak, aby všechno dobře viděl. Když to na kolegu přišlo, vyndali sme manželovi roubík, on mu nacpal penis do huby a pustil do něj semeno. Pak mu ho musel eště olízat. Od tý doby je manžel věrnej.

Návštěvník (St, 16. 3. 2022 - 14:03)

Mám kámoše, kterej po práci v chemičce přišel o erekci. Sám mne požádal abych souložil s jeho manželkou. Když sme jí to řekli, tak nám vynadala do prasáků a zavolala svý matce. Ta jí řekla, že je kráva a ať využije příležitosti, dokud to jde. To jí trochu uklidnilo. Drobet jsme jí opili, ukázal jsem jí ptáka a pak roztála. Kámoš jí podráždil kundu, pro jistotu jí přidržel a já jsem mnoha přírazy do ní vstoupil, protože měla malou pochvu. Orgasmus měla skoro hned. Když nemohla, tak sem jí opustil, že se vyhoním, ale ona mne rovnou vykouřila a semeno polkla. Její manžel nás pozoroval a taky z něj vyteklo sperma. Od tý doby sem u nich vítaným hostem.

Karel (St, 16. 3. 2022 - 06:03)

Ahoj jsem 45 letý muž s Prahy a hledám ženu se kterou bych mohl souložit před jejím manželem, který by se na nâs díval. Jesly máš chuť a vzrušujetěte tak napiš a domluvíme se. E-mail [email protected]

Návštěvník (Čt, 10. 3. 2022 - 12:03)

Za mlada jsem se na inzerát seznámil se starším manželským párem. Pánovi už nešel, ale paní byla stále potřebná. On se díval jak dovádím s jeho manželkou a marně masíroval svůj zvadlý pyj. Když měla hodně hlasitý orgasmus, měl jsem dojem, že z něj občas vyšlo semeno. Byl jsem doporučen jinému manželskému páru, kde pán byl po mozkové mrtvici. Ten se jenom díval. Jednou se k nám přidala i jejich dcera. Když jsem jí sjížděl, pánovi se najednou postavil. Jeho manželka to zpozorovala, zajásala a nasedla si na něj. Pak to po mě chtěli častěji. Já s dcerou a manželé opět spolu. Samozřejmě, že jeho erekce netrvala dlouho, takže paní jsem musel stejně douspokojovat.

Reklama

Přidat komentář