Reklama

cuckold z pohledu ženy

Petra (Út, 18. 7. 2023 - 23:07)

Přesně to si myslím.

Lukas (Ne, 21. 5. 2023 - 00:05)

Ahoj, ja jsem taky trosku deviantni. Sice cuckold moc nechapu z toho pohledu, ze je to nefer, ale budis. My s partnerkou praktikujeme trojky s chlapama a s zenama. Gangbangy ani swingers moc nemusime ponevads je tam hodne lidi a neuvolnime se. Kdybysme delali teojky jen s klukama citil bych se jako kripl, jednou holka, jednou kluk, ale ne jednostrane. Co se tyce me tak nejsem zadny chudacek, metr 90, penis mam 19cm, mohu 5x denne kazdy den, nikdy nemam problem s erekci. Po case peisla na to, ze vetsina tech chlapu, ktere sezeneme jsou maly vzrustove i s penisama a prestalo ji to bavit. Jenze ja chci sukat dalsi holky!! Porad! Hrozne me to bavi. Bez toho si uz nedokazu predstavit zivot. Milenka me nelaka, jde mi jen o sex, po dvou hodinach jsem nejradsi, kdyz ta zenska vypadne z bytu. Proste si uziju a cau. Ona se s tema chlapama chce kamaradit :( ja s nima ne.

Adris (So, 1. 7. 2023 - 18:07)

Protože pravidelní chlapi jsou bezpečnostní. Už víš co čekat a co který chce. Když mě jeden z mých tří vyšukává před manželem, tak je to od každého jiný zážitek. První má rád jako já drsnější sex. Nadává mi, dostanu přes prdel i pár facek a manžel stříká z toho jak jsem najednou submisivní. Druhý zas jede jako drsná mašina a je to pro muže zas jiná podívaná. Třetí manžela paradoxně drtí nejvíc. Dává mi tolik pozornosti, líbání, lízání, mazlení, že mě baví se manželovi dívat do očí a říkat mu, že takhle se to má dělat. Nejvíce mě rajcuje, když mu pak dovolím jen aby si sáhnul. Toť vše. On samozřejmě nikoho nemá. Jednou za měsíc mu dám za odměnu. Je rád a je tak šťastný. Každý to máme nějak.

Petra (St, 12. 7. 2023 - 11:07)

To je moje fantazie. Představuju si, jak mi to udělanej chlap vráží do střívka, pěkně na bolavo, až ho cítím hluboko v břiše. A já se dívám manželovi do očí a říkám mu, aby se koukal, jak se to dělá. Ale upřímně v reálu bych si to netroufla ani navrhnout. Manžel o mých fantaziích ani neví.

Dagmar (Út, 18. 7. 2023 - 22:07)

Někdy je lepší o svých tajných fantaziích před manželem mlčet aby to přinejmenším nevedlo k tiché domácnosti, v horším případě k rozvrácení celého vztahu.

Default User Image
Anonym (Út, 7. 11. 2023 - 14:11)

Nie vždy plat=i že mlčať je zlato.Niekedy je lepšie pohovoriť si z partnerom otvorene aj o svojich fantáziach.je pravdou že nie každý partner zo všetkým  súhlasí.Treba vystihnúť správnu chvíľu.Aspoň u mňa to fungovalo.Napr:veľmi som chcel vidieť manželku masturbovať.Preto som začal sondovať aký má postoj k masturbovaniu.jej odpoveď bola ak má partner väčšiu sexuálnu potrebu je lepšie masturbovať ako byť neverný.Na moju otázku či masturbujé odpovedala že nie.Hneď sa spýtala a ty?to si si naozaj nevšimla?Sama mi hovoríš že nie dnu a ja sa dorobím ručne myslel som že to registruješ u teba je to niečo podobné tiež si dopomôžeš k orgazmu.ani som si to neuvedomovala.Neuvedomila som si že to robím.Ale ak ti ide o to môžme to skúsiť pred sebou.Od vtedy už je to normálna vec ak spolu masturbujeme som spokojný ja aj manželka..   

Jirka (St, 12. 7. 2023 - 17:07)

Kéž by vás bylo víc a našly jste odvahu to na toho svého alespoň zkusit. ... možná byste se divily

Karel (Pá, 24. 2. 2023 - 18:02)

To je pravda.Ja jsem velmi submisivní nula .Tlusty s penisem 8 cm v erekci.Na amaterech mam nick Beta0 a virtualne me tam jednu dobu ovladala jedna slecna.Musel jsem si nasadit pas cudnosti a honit jsem mohl jen kdyz mi to dovolila.Bylo to uzasne a vzrusujici.Nejdele me trapila tri tydny.Bylo to peklo ale kdyz mi dovolila honit byl to uzasny zazitek.Ubozaci jako ja s mini penisem by nemely bez dovoleni honit.Kdyz neumime uspokojit zenu tak na orgasmus nemame narok.

Jana (Út, 21. 2. 2023 - 21:02)

Není pravda že muž ( cuckold ) si ho vždycky honí když si jeho žena užívá. To musí mít dovolené.

Eva (St, 22. 2. 2023 - 01:02)

Ano. Smět se vysemenit si musí zasloužit.

Default User Image
Ester (Pá, 1. 9. 2023 - 15:09)

Vysemeneni manžela by mělo být velmi výjimečně.  Já se vždy snažím o to aby ty časově intervaly byly co nejdelši.   Už se mě stálo že jsem mu dovolila se vysemenit a když sem pak potřebovala čůrat,  zkoušel se vymlouvat. 

Karel (St, 3. 8. 2022 - 10:08)

Dobrý den.Jsem velmi submisivní a poslušný.Hledam ženu na cuckold vztah.Mam 38 let a ještě nikdy jsem nesouložil.Muj penis má 8 cm v erekci.Mam Nick na amaterech.cz Beta0.Moc bych chtěl sloužit doživotně nějaké ženě.A starat se o její blaho.

Eva (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Mít doma dobře vycvičeného cuckolda musí být nádhera.

Default User Image
Petr (Po, 9. 10. 2023 - 13:10)

Zdravím, mooooooc rád bych, je to sen mít bohyni, sloužit jí a být jí oddaný, věrný, když si bude žena užívat.

Ester (Čt, 23. 3. 2023 - 09:03)

Ano je. Upřímně nemohla a ani nechtela bych být už s mužem co není cuckold. Je to neskutečně romantické a krásné, když se ke mně přitulí po té co jsem měla sex s jinými muži. Užívám si a on je věrný. Vždy jsem chtěla tuhle svobodu a zároveň lásku. Výchova výcvik nebo smeřování může na roli cuckolda je u každého individuální.

Xy (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Ale až když jsi zvykneš.

Eva (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Na co ?

Xy (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Že se z manžela kterýho miluješ stane bačkora.

Dan (Ne, 24. 7. 2022 - 14:07)

Nejvíc mě rosekalo jak ho ta matka okřikla že se mu postavil bez dovolení.

Roman (Ne, 24. 7. 2022 - 17:07)

Mě taky.

Reklama

Přidat komentář