Reklama

CFNM

jana (Út, 22. 3. 2011 - 10:03)

Podobné libůstky (kromě jiných)praktikujeme s manželem už nějakou dobu jako zpestření sexu. Náš přítel nás občas pozve k sobě na "návštěvu" a obsluhuje nás nahý. Je to velice vzrušující pro všechny.Díváme se jak masturbuje, občas dotyky,hlazení, pohonění.Určitě si užívám jistý pocit převahy, když můžu i několik hodin ovládat jeho vzrušení i vyvrcholení. A jak to končí? Ráda se nechám ovládnout ve trojce.

sexuarium (Út, 22. 3. 2011 - 07:03)

Já nemám nic proti tomu,...Hanko, naznačuješ několik strategií, které mohou následovat. Jednak to může skončit jako klukova autoerotická show (to znamená, že to vede k něčemu jako peep-show pro ženy), anebo ho holky vyejakulují (česky: vyhoní) rukama (čili je to zároveň nácvik ručních prací - na což je i tady řada otázek; holky to mají pod kontrolou!), anebo - protože ženy jste "taky" sexuální bytůstky a protože jsme vyšší hominidi, takže se rádi opičíme, tak se začnou svlékat i ženy. Máte to ale (relativně dost) pod kontrolou! V posledním případě jde o bližší přátelství zúčastněných, a zároveň s ním o informovanost, že 1. zatímco nemoci hrozí všem, tak 2. ženy jsou navíc ohroženy neplánovaným těhotenstvím. - To ale neznamená, že by se - analogicky ke zmíněné honitbě - nemohla ta třetí varianta odvíjet zcela bezpečně/legálně/konsensuálně směrem k pomůckám nebo rukám v rukavicích (u opravdu blízkých známých či manželů i bez rukavic), v podobě gyno-praktik: fingering/fisting.

Celkově je - podle mého názoru - CFNM opravdu velmi prospěšná (a minimálně riziková) varianta sexuálního infotainmentu, tzn. spojení zábavy s růstem informovanosti a schopností praktikovat v budoucnu s partnerem (čili jádro surrogátního tréninku).

Hanka (Po, 21. 3. 2011 - 21:03)

Já nemám nic proti tomu, když holky jsou oblečený a kluci nazí. Vzpomínám si, že jsem něco jako cfnm zažila. Kluk od mé kamarádky se nechal přemluvit a udělal nám na pokoji na kolejích striptýz a přitom se mu postavil. Moc se nám to líbilo a podpořily jsme ho "nahoře bez". Vím, že jsme chtěli se ho dotýkat, ale k tomu už nedošlo.

sexuarium (Čt, 17. 3. 2011 - 21:03)

Asi před třemi roky jsem na své stránce publikoval rozbor CFNM
http://www.sexuarium.eu/krava.htm
a postupně zjišťoval, že i jen přes hledání v Googlu na něj chodí víc lidí, než na celou stránku dohromady :-)
Pokud by to byla jen show bez doteků nebo by se ty holky dotýkaly rukama v rukavicích a celé to bylo v konsensuálním prostoru, tak je to legální forma sexu a nic tomu nelze vytknout.

jirka (St, 16. 3. 2011 - 22:03)

mám pár zažitků z...tak to já se svýma spoluhráčema byl na opačné straně barikády,chodili jsme na podvodní masáže a skotské střiky někdy po zápasech a starší dámy na vodoléčbě si nás docela vychutnávaly,ale po pár návštěvách stud opadl a bylo to v pohodě.ten proud vody na penisu je ale pravda:)

magda (Čt, 3. 3. 2011 - 18:03)

mám pár zažitků z minulých let, ale nevím jestli je to stejné jako cfnm..., když jsem studovala na zdravce, tak jsme chodily na praxi u nás ve městě do lázní, mimo to že to byla většinou pakárna, tak to bylo i zajímavé když mě setra s kámoškou vzala na vodoléčbu a učila mě skotské střiky, na chlapech se jí často dařilo jim péro postavit, ti chlapi byli z nás asi ulítlí nebo ona jim šikovně parkrát cvrnkla proudem vody do penisu a bylo to jasné..., nejvíc se jí dařilo když tam chodili dorostenci z fotbalu tak ti topořili skoro všichni. je to už dávno a je jedno jak to nazvat, ale hodně se mi to líbilo a kámoška u této práce dokonce zůstala a povídá občas pěkně ulítlé scénky.

Návštěvník (Út, 4. 12. 2007 - 15:12)

domluvene to neni ono,lepsi je treba jit na podvodni masaz,kde je nejaka sympaticka maserka v nejlepsich letech,musite se svleknout a pred ni jit do vany,pak vas pul hodky masiruje..nebo jsem zazil i masaz zad,kde jsem se musel cely svleknout,ona me ruzne rovnala a pretacela.celkem prijemne

Libor (Po, 8. 10. 2007 - 09:10)

Cfnm mě hodně vzrušuje ještě se mi, ale nepodařilo zažít něco podobného, rád bych to zkusil. Dobře zaplatím, nevíte někdo o něčem? lirob"seznam.cz

Milan (Po, 20. 8. 2007 - 20:08)

Nahej číšník bez fetiše nebo úchylky je čistokrevný profesionál - asi je to na takové párty lepší. Zhadrovatělý subík by asi byl poznat. Ale ten kluk co jsem mu to dohodil je celkem sympaťák s dobrou postavou - ten zřejmě obstál. No muselo by se vybírat a asi mě to nebaví :-))))))
Když budeš chtít, tak Ti dodám na takovou párty fůťáky - kluky, co milujou dámská chodidla a skutečně jsou velkými mistry v masážích chodidel. Dohazoval jsem jich pár pro kámošky na diskotéku. Ležel pod stolem a opečovával utancované nožičky :-) Můžu Ti zaručit, že to byla skupinka nejblaženějších osob :-)

Michal (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

Milane, tak jednoduchy to neni. Takovy party jsou u zen vyssi urovne a tomu musi odpovidat i ti nazi cisnici. Musi to byt hezky kluci a nesmi mit zadnej fetis, nebo uchylku.

Milan (Po, 20. 8. 2007 - 07:08)

Tak proč nespojit příjemné s užitečným? Ty sežeň akce, já dodám otroky. Zkásneme paničky i je a šábneme se :-) A spokojený budou úplně všichni...... :-)

Michal (Pá, 17. 8. 2007 - 17:08)

Milane, nerek bych, ze mne penize bavej, ale jako student si musim nejak privydelat.
Mas absolutni pravdu v tom, ze ja za to penize dostavam a ti "pravi" by za to zaplatili.

Milan (Čt, 16. 8. 2007 - 22:08)

NO nějakej drobek tam bejt musí. F´r je v tom, že Tebe bavěj peníze a ti "praví" by za to i zaplatili.

Michal (Čt, 16. 8. 2007 - 20:08)

Milane, cfnm je spis o exhibicionismu, nez o submisivnosti. Ja osobne nejsem ani subik, ani exhibicionista a nahyho cisnika delam ciste kvuli penezum. Je ale fact, ze kdyz jsem na tech partych nahej pred tema oblecnejma zenama, tak to vzrusuje i mne.

Milan (Čt, 16. 8. 2007 - 19:08)

Hele to neříkej 2x. Submisivních kluků, kteří mají potřebu lítat nahatý před ženama, který si z nich utahujou jsou mraky.

A ladies párty mě hodně zajímaj - připravuju pro tyhle slezinky takový malý show s robertkama...

Michal (Čt, 16. 8. 2007 - 18:08)

Milane, jestli se tvymu kamaradovi libi CFNM, tak muze spojit prijemny se ziskovym.
Ja si privydelavam jako nahej cisnik/barman na zenskejch partych. Delam to abych si privydelal, ale jestli je tvuj kamarad na CFNM, tak tohle je brigada pro nej.

Milan (Čt, 16. 8. 2007 - 16:08)

To je bezva - jak se to tady rozjíždí :-) Já sice za sebe CFNM nemusím, ale kamarádovi jsem dohodil jednu dámskou jízdu a tam to dopadlo úplně skvěle - zkuste to taky - prostě jen jedna z nich ví, o co jde. Těm druhým dámám řekne - že je to kamarád, který jí pomáhá s obsluhou - aby se mohla holkám lépe věnovat. A v průběhu večera jim prozradí, že udělá cokoliv - co jim na očích uvidí. Pak už záleží na šikovnosti hostitelky, jak to navlíkne - aby pokyn k svléknutí daly ostatní dámy. Holky z toho maj sranda hec a tomu klukovi se strašně líbilo. Akorát mi pak pořád volal - abych to zajistil znovu a já se mezi tím s tou slečnou rozešel a já se ho pak nemohl zbavit - protože si snad myslel, že pasu exhibouše....

Mirek (St, 15. 8. 2007 - 23:08)

Ahoj! CFNM je super, nahota před oblečenými dívkami a ženami je super! Občas se mi v Brně podaří doma pro pár dívek uspořádat malou CFNM párty. Pokud jsou nějaké zájemkyně nebo zájemci (jako aktéři-se zajímavý,i prostorami) tak se ozvěte na vasotro"seznam.cz. Čau! :-))

fanda CFNM (Po, 9. 4. 2007 - 23:04)

Přátelé CFNM,mně se to párkrát zdařilo najít si na netu přes různé seznamky ženy,které tohle vzrušuje a dráždí a bylo to super...snad i pro ně.Je mi 46let a jim cca taky...ale věk na tohle zase není tak důležitý,spíš chtění si to zkusit.Chápu,že to nemusí mnohým nic říkat,ale zkusit se má ledacos,co šimrá při pomyšlení a najde se protějšek,kterému to taky vyhovuje a chce si to jako neuskutečněné přání splnit.....fandím všem,co se to povedlo a co o to usilují....napište mi...na cfnm zavináč atlas cz....jsem z Moravy ....

Ron (Pá, 16. 3. 2007 - 19:03)

Taky mě přitahuje být nahý před oblečenou holkou.Nedávno se mito povedlo při hraní karet. Se dvěma kámoškama jsem hrál karty o fant. Zahrály to na mě tak, tak že když hra skončila,já byl nahej a ony byly jedna v prádle a druhá přišla jen o tričko. Tak už jsme zůstali. Bylo to moc fajn. Podrobnosti raději psát nebudu.

Reklama

Přidat komentář