Reklama

Chodíte nazí doma?

Anonym (Po, 10. 8. 2020 - 16:08)

Ten Návštěvník je chlap,ženská ,děcko nebo kdo?

Abe (Ne, 16. 8. 2020 - 23:08)

Asi mladý hermafrodit.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

u nás je to tak že já jsem doma jen v boxerkách a 10ti letý syn taky už i on má většího cambrdlíka než já, mamka ta tak chce aby syn viděl že penis, má každý jinek velký a aby neměl komplexi.

Abe (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

Do tohoto tématu se mi moc nechtělo, ale protože se zde "ujíždí", tak do toho. Nahotu nevyhledávám. V dětství jsem jí byl často trestán a ponižován matkou. Raději současnost. Manželka se přede mnou svléká často. Nevím jestli mne provokuje, protože, když totéž udělám já, je to špatně. Na druhou stranu nám doma pobíhá úplně nahý syn a to jí nevadí, asi proto, že má camprdlíka asi tak polovičního mého. U mě je to špatně, u něj to nevadí. Asi proto aby neměl komplex méněcennosti. ale o velikosti to není. Je to hlavně povaze. Zatím je starý mládenec s oidipovským komplexem.

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 20:08)

Docela by mě zajímalo,jestli admini ví,co se s jejich stránkami děje a jaké se tu zakládají diskuze.A hlavně o těch příspěvcích.No,je tu kontakt,můžeme jim napsat ,jak se k tomu vyjádří .

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

Ani náhodou, o tohle těm kreténům jde. IGNOROVAT!

Anonym (Pá, 7. 8. 2020 - 15:08)

Co s tím uděláme,necháme ty stránky zrušit ?

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

To jsou tady opravdu hodnotné příspěvky. Buď horda nesmyslů, nebo další kretén se svými Zetkami.

Blanka (St, 5. 8. 2020 - 07:08)

U nas doma chodime nazi a casto tim provokuji brachu.Sednu si proti nemu a roztahnu nohy.Jemu 13 a me 15.Vzdicky se mu postavi jak svicka a nemuze to vydrzet,tak si ho zacne honit.Moc me to vzrusuje ho pritom sledovat.Kdyz si zajedu rukou mezi nohy a strcim si tam prsti tak behem minuti se vystrika.Nekdy se postavy i tatkovy,kdyz me vydi nahou.Ale ten pak odejde do koupelni a tam si ho vyhoni.

Matěj (St, 16. 9. 2020 - 07:09)

Tak tvůj brácha bych chtěl být furt vidět nahou ségru to bych neodmítl, nechtěla by ses někdy sejít?

Matěj (St, 16. 9. 2020 - 07:09)

Tak tvůj brácha bych chtěl být furt vidět nahou ségru to bych neodmítl, nechtěla by ses někdy sejít?

Z (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Z

Petr (So, 13. 6. 2020 - 10:06)

Doma ani né, ale na chatě je to pro nahotu přímo stvořené. Krásné teplo, přijedu vše se sebe shodím a hurá pod sprchu do bazénu a lehnout si bez oblečení na lehátko, prostě nádhera.
Klidně bych takto i sekal trávu nebo plel záhony, ale nevím co by říkali sousedy.

Abe (Út, 28. 4. 2020 - 22:04)

Chodím před manželkou (před dětmi ne), nahý často, ale s tou to teď už nic nedělá, ani když mám erekci. Je zvyklá. Za to ona mne stále vzrušuje i oblečená.

Zlata (Po, 6. 4. 2020 - 07:04)

Doma chodíme uplně nazí .V létě když se koupeme v bazénu tak jedině nazí a to i přátelé a kamarádi kteří přijdou se k nám vykoupat.Máme bazén tak ze není nikde na něj vidět z okolí .

Ľubomír (Čt, 14. 4. 2022 - 16:04)

Ak sme doma sami z manželkou chodíme nahý,ak majú prísť detí z vnúčatami oblečieme sa.Inak keď prídu známi väčšinou si oblečiem tielko dole som na ostro, manželka oblečená veľa krát jej vadí moja nahota pred návštevou neviem ju presvedčiť aby má nasledovala na nahote nevidím nič divné.

Vojta (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Máme to stejně, jen je k nám vidět od sousedů a ti jsou o rok starší než mi, tak v tom není problém a i zajdou na návštěvu a grilovačku s koupáním v bazénu samozřejmě pěkně nazí. A když už jsme pěkně ovínění pitím, tak dochází i k sexu a to i s jinou, než s tou správnou. A tak jsem si to už několikrát s tou sousedkou i rozdal a i jiné mám už na svědomí, ostatní nejsou jiní. Prostě se to zvrhne a je to o tom, kdo komu chce dát. To nám jednou kamarádi vyvedli pěknou věc. Tu moji nastěhovali k sousedovi do postele a tu jeho ke mě. Probuzení bylo s velkým překvapením a přemítalo se,co dělat. Protože ale nikdo nevěděl, co bylo, tak se to přešlo v klidu a bez emocí. Spíš se vše uvolnilo tak, že to děláme ve čtyřech velmi často a už si je i na víkend vyměníme a šukáme je samostatně. Změna je to skvělá i co se týká vztahu, máme ty svoje víc rádi a nemáme choutky někde dělat zálety.

Vojta (So, 2. 5. 2020 - 17:05)

Máme to stejně, jen je k nám vidět od sousedů a ti jsou o rok starší než mi, tak v tom není problém a i zajdou na návštěvu a grilovačku s koupáním v bazénu samozřejmě pěkně nazí. A když už jsme pěkně ovínění pitím, tak dochází i k sexu a to i s jinou, než s tou správnou. A tak jsem si to už několikrát s tou sousedkou i rozdal a i jiné mám už na svědomí, ostatní nejsou jiní. Prostě se to zvrhne a je to o tom, kdo komu chce dát. To nám jednou kamarádi vyvedli pěknou věc. Tu moji nastěhovali k sousedovi do postele a tu jeho ke mě. Probuzení bylo s velkým překvapením a přemítalo se,co dělat. Protože ale nikdo nevěděl, co bylo, tak se to přešlo v klidu a bez emocí. Spíš se vše uvolnilo tak, že to děláme ve čtyřech velmi často a už si je i na víkend vyměníme a šukáme je samostatně. Změna je to skvělá i co se týká vztahu, máme ty svoje víc rádi a nemáme choutky někde dělat zálety.

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 22:08)

Vymastíš pekáč sousedce on té tvojí a jste si kvit .

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 08:03)

Oba chodíme doma nazí, hlavně v létě. Když je chladněji, tak jen v tričku a nebo mikině, ale pod tím nic.

Reklama

Přidat komentář